squirrelmail - en to hu translation catalogue (1056 entries)

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: All
hu: Mind

en: Name
hu: Név

en: Info
hu: Megjegyzés

en: Source
hu: Forrás

en: To
hu: Címzett

en: Cc
hu: Másolat

en: Bcc
hu: Titkos másolat:

en: Use Addresses
hu: Címek választása

en: Address Book Search
hu: Keresés a címjegyzékben

en: Search for
hu: Keresés

en: in
hu: ban

en: All address books
hu: Minden címjegyzék

en: Search
hu: Keresés

en: List all
hu: Mindent listáz

en: Unable to list addresses from %s
hu: Ilyen cím nem található a %s-ben

en: Your search failed with the following error(s)
hu: A keresés eredménytelen. Hibakód:

en: No persons matching your search was found
hu: A keresett személy nem található

en: Return
hu: Vissza

en: Close
hu: Bezár

en: Nickname
hu: Becenév

en: Must be unique
hu: Egyértelmü kell legyen

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: First name
hu: Keresztnév

en: Additional info
hu: Kiegészítö információ

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
hu: A címjegyzék nincs definiálva. Értesitse a rendszergazdát.

en: You can only edit one address at the time
hu: Egyidejüleg csak egy cím szerkeszthetö

en: Update address
hu: Címet frissít

en: ERROR
hu: HIBA

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Add address
hu: Új cím

en: Edit selected
hu: Kijelöltet szerkeszteni

en: Delete selected
hu: Töröl

en: Add to %s
hu: Új %s

en: said
hu: mondta

en: quote
hu: idézet

en: who
hu: ki

en: Subject
hu: Tárgy

en: From
hu: Feladó

en: Date
hu: Dátum

en: Original Message
hu: Eredeti üzenet

en: Draft Email Saved
hu: Piszkozat elmentve

en: Could not move/copy file. File not attached
hu: Az állomány hozzáférhetetlen. Mellélet nincs csatolva

en: Draft Saved
hu: Piszkozat elmentve

en: Your Message has been sent.
hu: Az üzenete elküldve.

en: From:
hu: Feladó:

en: To:
hu: Címzett:

en: CC:
hu: Másolat:

en: BCC:
hu: Titkos Másolat:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Send
hu: Elküld

en: Attach:
hu: Melléklet:

en: Add
hu: Hozzáad

en: Delete selected attachments
hu: Kijelölt mellékletek törlése

en: Priority
hu: Prioritás

en: High
hu: Magas

en: Normal
hu: Normál

en: Low
hu: Alacsony

en: Receipt
hu: Értesítés

en: On Read
hu: Olvasás esetén

en: On Delivery
hu: Kézbesítés esetén

en: Signature
hu: Névjegykártya

en: Addresses
hu: Címek

en: Save Draft
hu: Piszkozatokba mentés

en: You have not filled in the "To:" field.
hu: Nem töltötte ki a "Címzett:" mezöt.

en: Draft folder
hu: Piszkozatok mappa

en: Server replied:
hu: A szerver válasza:

en: Illegal folder name.  Please select a different name.
hu: Hibás mappanév. Válasszon más nevet.

en: Click here to go back
hu: Vissza

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
hu: Nem választott ki mappát a törléshez. Kérjük válasszon!

en: Delete Folder
hu: Mappát töröl

en: Are you sure you want to delete %s?
hu: Biztos hogy törölni akarja: %s?

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Folders
hu: Mappák

en: Subscribed successfully!
hu: Feliratkozás sikerrel járt!

en: Unsubscribed successfully!
hu: Feliratkozás sikeresen törölve!

en: Deleted folder successfully!
hu: Mappa sikeresen törölve!

en: Created folder successfully!
hu: Mappa sikeresen létrehozva!

en: Renamed successfully!
hu: Átnevezés sikerrel járt

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
hu: Leiratkozás sikertelen - Mappa nem létezik.

en: refresh folder list
hu: mappalistát frissíteni

en: Create Folder
hu: Mappa létrehozása

en: as a subfolder of
hu: mint almappa az alábbiban

en: None
hu: Nincs

en: Let this folder contain subfolders
hu: Az aktuális mappa tartalmazhat mappákat

en: Create
hu: Létrehoz

en: Rename a Folder
hu: Mappa átkeresztelése

en: Select a folder
hu: Válasszon mappát

en: Rename
hu: Átkeresztelés

en: No folders found
hu: Nincsenek mappák

en: Delete
hu: Töröl

en: Unsubscribe
hu: Feliratkozás törlése

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: No folders were found to unsubscribe from!
hu: Nincsenek mappák amelyekröl feliratkozást törölni lehetne

en: No folders were found to subscribe to!
hu: Nincsenek mappák amelyekre fel lehetne iratkozni

en: Subscribe to:
hu: Feliratkozás

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
hu: Nem választott ki mappát az átnevezléshez. Kérjük válasszon!

en: Rename a folder
hu: Mappa átnevezése

en: New name:
hu: Új név:

en: Submit
hu: Küld

en: ERROR: Help files are not in the right format!
hu: HIBA: Sugó fájlok formátuma nem megfelelő!

en: Help
hu: Súgó

en: The help has not been translated to %s.  It will be displayed in English instead.
hu: A segítség nincs %s-ra fordítva, ezért csak angol nyelven kerül megjelenítésre.

en: Some or all of the help documents are not present!
hu: Részben vagy egészen hiányzik a dokumentáció!

en: Table of Contents
hu: Tartalom

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következö

en: Top
hu: Fel

en: Viewing an image attachment
hu: Kép melléklet megtekintése

en: View message
hu: Üzenet megtekintése

en: Download this as a file
hu: Állományba menteni

en: INBOX
hu: Beérkezett üzenetek

en: purge
hu: ürít

en: Last Refresh
hu: Utolsó frissítés

en: Save folder tree
hu: Mappalista elmentése

en: Login
hu: Belépés

en: SquirrelMail version %s
hu: SquirrelMail (MókusPosta) %s verzió

en: By the SquirrelMail Development Team
hu: A SquirrelMail Fejlesztöi Által

en: %s Login
hu: %s Belépés

en: Name:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: No messages were selected.
hu: Nincs üzenet kiválasztva.

en: Options
hu: Opciók

en: Message Highlighting
hu: Üzenet kijelölése

en: New
hu: Új

en: Done
hu: Kész

en: To or Cc
hu: Címzett vagy Másolat

en: subject
hu: tárgy

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: No highlighting is defined
hu: Kiemelés nincs definiálva

en: Identifying name
hu: Azonosító név

en: Color
hu: Szín

en: Dark Blue
hu: Sötétkék

en: Dark Green
hu: Sötétzöld

en: Dark Yellow
hu: Sötétsárga

en: Dark Cyan
hu: Méregzöld

en: Dark Magenta
hu: Sötétlila

en: Light Blue
hu: Világoskék

en: Light Green
hu: Világoszöld

en: Light Yellow
hu: Világossárga

en: Light Cyan
hu: Világoscián

en: Light Magenta
hu: Világoslila

en: Dark Gray
hu: Sötétszürke

en: Medium Gray
hu: Szürke

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: White
hu: Fehér

en: Other:
hu: Más:

en: Ex: 63aa7f
hu: Például: 63aa7f

en: Matches
hu: Illeszkedik

en: Alternate Identity %d
hu: Alternatív identitás %d

en: Advanced Identities
hu: Haladó indentitások

en: Default Identity
hu: Alapértelmezett identitás

en: Add a New Identity
hu: Új identitás hozzáadása

en: Full Name
hu: Teljes név

en: E-Mail Address
hu: E-Mail cím

en: Reply To
hu: Válasz küldendö

en: Save / Update
hu: Mentés

en: Make Default
hu: Alapértelmezetté tesz

en: Move Up
hu: Felfele mozgat

en: Index Order
hu: Index sorrend

en: Flags
hu: Melléklet jelzö

en: Size
hu: Méret

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index.  You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
hu: Az index sorrend az oszlopok sorrendje az üzenetek listázásakor. Az oszlopokat lehet hozzáadni, vatoztatni és törölni.

en: up
hu: fel

en: down
hu: le

en: remove
hu: töröl

en: Return to options page
hu: Visszatérni az opciók oldalra

en: Personal Information
hu: Személyes adatok

en: Display Preferences
hu: Általános beállítások

en: Folder Preferences
hu: Mappa beállításai

en: Successfully Saved Options
hu: Sikeresen mentett opciók

en: Refresh Folder List
hu: Mappalistát frissít

en: Refresh Page
hu: Oldalt frissít

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
hu: Ez tartalmazza a személyes adatokat úgy mint név, e-mail cím stb...

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
hu: Itt lehet konfigurálni SquirrelMail (MókusPosta) általános beállításait például a színeket, a használt nyelvet stb...

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list.  This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
hu: Az üzenetek a felhasználó által definiált feltételek szerint más és más háttér szinnel autómatikusan kijelölhetök. Ez segít azonosítani a például levelezö listákról érkezett üzeneteket.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
hu: A mappák általános beállításai és azok kezelése konfigurálható itt.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
hu: Kiválasztható, hogy a levél mely mezői, illetve azok milyen sorrendben jelenjenek meg

en: Message not printable
hu: Az üzenet nem nyomtatható

en: CC
hu: Másolat

en: Printer Friendly
hu: Nyomtatóbarát

en: Print
hu: Nyomtat

en: View Printable Version
hu: Nyomtatható verzió megtekintése

en: Read:
hu: Olvasva:

en: Your message
hu: Az üzenete

en: Sent:
hu: Elküldve:

en: Was displayed on %s
hu: Meg lett jelenítve: %s

en: less
hu: kevesebb

en: more
hu: még

en: Unknown sender
hu: Ismeretlen Küldő

en: Mailer
hu: Levelező

en: Read receipt
hu: Visszaigazolás

en: sent
hu: Elküldve

en: requested
hu: Kérve

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
hu: A levél küldője értesítést kért arról, hogy elolvasta ezt a levelet. Akar most visszaigazolást küldeni?

en: Send read receipt now
hu: Visszaigazolás küldése

en: Search results
hu: Keresés eredménye

en: Message List
hu: Üzenetek listája

en: Resume Draft
hu: Piszkozat folytása

en: Edit Message as New
hu: Üzenet mint új szerkesztése

en: View Message
hu: Üzenet megtekintése

en: Forward
hu: Továbbít

en: Forward as Attachment
hu: Továbbítás mellékletként

en: Reply
hu: Válasz

en: Reply All
hu: Válasz mindenkinek

en: View Full Header
hu: A teljes fejléc megmutatása

en: Attachments
hu: Melléklet(ek)

en: You must be logged in to access this page.
hu: Ennek az oldalnak a megtekintéséhez be kell lépve lennie.

en: All Folders
hu: Minden mappa

en: Please enter something to search for
hu: Kérem adjon meg valamit kereséshez

en: There must be at least one criteria to search for
hu: Legalább egy kritérium kell kereséshez

en: Error in criteria argument
hu: A kritérium argumentumban hiba

en: M j, Y
hu: M j. Y

en: (Illegal date)
hu: (Helytelen dátum)

en: (Wrong date)
hu: (Hibás dátum)

en: In
hu: ban

en: (Missing argument)
hu: (Hiányzó argumentum)

en: (Spurious argument)
hu: (Hamis argumentum)

en: edit
hu: Szerkeszt

en: search
hu: Keresés

en: delete
hu: Töröl

en: Saved Searches
hu: Elmentett keresések

en: save
hu: ment

en: forget
hu: elfejelt

en: Recent Searches
hu: Utolsó keresések

en: Missing
hu: Hiányzó

en: Exclude Criteria:
hu: Kizáró kritérium

en: Search Criteria
hu: Keresési kritérium

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Add New Criteria
hu: Új kritérium megadása

en: Remove Excluded Criteria
hu: Kizáró kritérium törlése

en: Remove All Criteria
hu: Minden kritérium törlése

en: Answered
hu: Válaszolt

en: Before
hu: Azelőtt

en: Message Body
hu: Üzenet törzs

en: Deleted
hu: Törölt

en: Draft
hu: Piszkozat

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Sent By
hu: Küldte

en: Header Field
hu: Fejléc mező

en: Keyword
hu: Kulcsszavak

en: Larger Than
hu: Nagyobb mint

en: Old
hu: Régi

en: On
hu: Be

en: Recent
hu: Gyakori

en: Seen
hu: Olvasott

en: Sent Before
hu: Elküldve azelőtt

en: Sent On
hu: Elküldve:

en: Sent Since
hu: Elküldve azóta

en: Since
hu: Azóta

en: Smaller Than
hu: Kisebb mint

en: Subject Contains
hu: Tárgy tartalmaz

en: Header and Body
hu: Fejléc és törzs

en: Sent To
hu: Elküldve:

en: Not
hu: Nincs

en: And In
hu: És ban

en: Or In
hu: Vagy ban

en: And
hu: És

en: Or
hu: Vagy

en: Search Results
hu: Keresés eredménye

en: No Messages Found
hu: Nincs eredmény

en: Sign Out
hu: Kilépés

en: You have been successfully signed out.
hu: Sikeresen kilépett.

en: Click here to log back in.
hu: Újra belépni.

en: Viewing a Business Card
hu: Névjegy megtekintése

en: Title
hu: Megszólítás

en: Email
hu: E-mail

en: Web Page
hu: Web oldal

en: Organization / Department
hu: Szervezet / Osztály

en: Address
hu: Cím

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefon

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Cellular Phone
hu: Mobil telefon

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add to Addressbook
hu: Címtárba vétel

en: Title & Org. / Dept.
hu: Megszólítás & Cég / Részleg

en: Viewing Full Header
hu: A teljes fejléc megmutatása

en: Viewing a text attachment
hu: Szöveges melléklet megtekintése

en: Folder List
hu: Mappák listája

en: Personal address book
hu: Személyes címtár

en: Database error: %s
hu: Adatbázis hiba: %s

en: Addressbook is read-only
hu: A címjegyzék csak olvasható de nem írható

en: User '%s' already exist
hu: '%s' nevü felhasználó már létezik

en: User '%s' does not exist
hu: '%s' nevü felhasználó nem létezik

en: Global address book
hu: Globális címtár

en: No such file or directory
hu: Nincs ilyen nevü állomány vagy könytár

en: Open failed
hu: Megnyitás sikertelen

en: Can not modify global address book
hu: Nem tudja módosítani a globális címtárat

en: Not a file name
hu: Nincs ilyen nevü állomány

en: Write failed
hu: Írás sikertelen

en: Unable to update
hu: Képtelen módosítani

en: Could not lock datafile
hu: Adatállomány zárolása sikertelen

en: Write to addressbook failed
hu: A címjegyzékbe való írás -vatoztatás- sikertelen

en: Error initializing addressbook database.
hu: Hiba történt az adatbázis inicializálásakor

en: Error opening file %s
hu: Hiba a/az %s állomány megnyitásában

en: Error initializing global addressbook.
hu: Hiba történt a globális címtár inicializálásakor

en: Error initializing LDAP server %s:
hu: Hiba történt az (%s) LDAP szerver inicializálásakor

en: Invalid input data
hu: Téves beérkezö adat

en: Name is missing
hu: A név hiányzik

en: E-mail address is missing
hu: Az E-mail cím hiányzik

en: Nickname contains illegal characters
hu: A becenév szabványtalan karaktereket tartalmaz

en: view
hu: megtekintés

en: Business Card
hu: Névjegykártya

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Monday
hu: Hétfő

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Friday
hu: Péntek

en: Saturday
hu: Szombat

en: Sun
hu: Vas

en: Mon
hu: Hét

en: Tue
hu: Ked

en: Wed
hu: Sze

en: Thu
hu: Csü

en: Fri
hu: Pén

en: Sat
hu: Szo

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február

en: March
hu: Március

en: April
hu: Április

en: May
hu: Május

en: June
hu: Június

en: July
hu: Július

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: Október

en: Mar
hu: Már

en: Apr
hu: Ápr

en: Ma&#121;
hu: Máj

en: Jun
hu: Jún

en: Jul
hu: Júl

en: Sep
hu: Sze

en: Oct
hu: Okt

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
hu: A beállítások adatbázis hiba: %s. Ámokfutó módjára kilépek

en: Click here to return to %s
hu: Visszatérés %s

en: Go to the login page
hu: Irány a belépő oldal

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
hu: A beállításokat tartalmazó állomány: %s hiányzik. Lépjen ki majd újra be, hogy a standard beállításokat tartalmazó állományt betöltse.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Beállítások fájlt nem lehet megnyitni: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Beállítások fájlt nem lehet írni: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Beállítások fájlt (%s) nem lehet másolni az ideiglenes fájlból: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával

en: Error opening %s
hu: Hiba a %s megnyitásban

en: Default preference file not found or not readable!
hu: Alapértelmezett beállítások fájl nem található / olvasható!

en: Please contact your system administrator and report this error.
hu: Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával és jelentse ezt a hibát.

en: Could not create initial preference file!
hu: Nem tud készíteni kezdeti beállító fájlt!

en: %s should be writable by user %s
hu: %s írhatónak kell lennie %s által

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Aláírás fájl nem megnyitható: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Aláírás fájl nem írható: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
hu: Aláírás fájl (%s) nem másolható az ideiglenes fájlból: %s. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
hu: A többbájtos string funkcióval engedélyezett php4-nek telepítve kell lennie  a gépen (használja a  configure --enable-mbstring opcióját).

en: ERROR : Could not complete request.
hu: HIBA: A kérést nem sikerült teljesíteni.

en: ERROR : Bad or malformed request.
hu: HIBA: rossz fomrámtumú kérés.

en: ERROR : Imap server closed the connection.
hu: HIBA : az Imap szerver lezárta a kapcsolatot.

en: ERROR : Unknown imap response.
hu: HIBA : Ismeretlen imap válasz.

en: Reason Given:
hu: Az ok a következö:

en: Query:
hu: Kérés:

en: ERROR : No available imapstream.
hu: HIBA : Nincs elérhető imap folyam

en: ERROR : Bad function call.
hu: HIBA : Helytelen függvényhívás

en: Reason:
hu: Oka:

en: ERROR : Connection dropped by imap-server.
hu: HIBA : A kapcsolatot az imap szerver eldobta.

en: Server responded:
hu: A szerver válasza:

en: Error connecting to IMAP server: %s.
hu: Hiba történt az IMAP szerver (%s) kapcsolatfelvételekor

en: Bad request: %s
hu: Rossz kérés: %s

en: Unknown error: %s
hu: Ismeretlen hiba: %s

en: Read data:
hu: Adatolvasás:

en: Unknown user or password incorrect.
hu: Istmeretlen felhasználó vagy jelszó.

en: ERROR : Could not append message to
hu: HIBA: Az üzenetet nem sikerült hozzáfűzni

en: Solution:
hu: Megoldás:

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
hu: Távolítsa el a szükségtelen üzeneteket, kézdje a Trash mappával.

en: (no subject)
hu: (nincs tárgy)

en: Unknown response from IMAP server:
hu: Ismeretlen válasz az IMAP szervertől:

en: The server couldn't find the message you requested.
hu: A szerver nem találja kért üzenetet.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
hu: Legvaószínűbben az üzenet listája elavult volt és az üzenet törölt vagy elmozdított (talán egy másik program is használja ezt a postafiókot).

en: Unknown date
hu: Ismeretlen Dátum

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
hu: Téma rendezést nem támogtajta az IMAP szervere.<br>Jelentse ezt a hibát a rendszergazdának.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
hu: Szerver oldali rendezést nem támogatja az IMAP szervere.<br>Jelentse ezt a hibát a rendszergazdának.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
hu: EZ A KÖNYTÁR ÜRES

en: Move Selected To
hu: Kijelölte(ke)t vidd a

en: Transform Selected Messages
hu: Kijelölt üzenetek átállítása

en: Move
hu: Vidd

en: Expunge
hu: Kitöröl

en: mailbox
hu: levelezöláda

en: Read
hu: Olvasott

en: Unread
hu: Olvasatlan

en: Unthread View
hu: Normál rendezés

en: Thread View
hu: Téma szerinti rendezés

en: Bypass Trash
hu: Kukába ment

en: Click here to change the sorting of the message list
hu: Klikkeljen ide, hogy megváltoztassa az üzenet lista rendezését

en: Toggle All
hu: Kijelölést megfordít

en: Unselect All
hu: Semmit sem kijelölni

en: Select All
hu: Mindent kijelölni

en: Viewing Messages: <B>%s</B> to <B>%s</B> (%s total)
hu: Levelek megtekintése: <B>%s</B> - <B>%s</B> (%s összesen)

en: Viewing Message: <B>%s</B> (1 total)
hu: Levelek megteintése: <B>%s</B> (összesen 1)

en: Paginate
hu: Oldalakra tördel

en: Show All
hu: Összes megmutatása

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
hu: SquirrelMail  nem tudja dekódolni az üzenete törzs struktúráját

en: the provided bodystructure by your imap-server
hu: Az imap szervere által szolgáltatott törzs struktúra

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
hu: Törzs fogadási hiba. A legvalószínübb oka, hogy az üzenet rosszul formázott

en: Command:
hu: Parancs:

en: Response:
hu: Válasz:

en: Message:
hu: Üzenet:

en: FETCH line:
hu: LEHÍVÓ sor:

en: Hide Unsafe Images
hu: Nem biztoságos képek elrejtése

en: View Unsafe Images
hu: Nem biztonságok képek megtekintése

en: download
hu: letöltés

en: sec_remove_eng.png
hu: sec_remove_hu_HU.png

en: This external link will open in a new window
hu: Ez a külső hivatkozés új ablakot fog nyitni

en: Option Type '%s' Not Found
hu: Az '%s' opció típus nem található

en: Current Folder
hu: Aktuális mappa

en: Compose
hu: Új levél

en: Error creating directory %s.
hu: Hiba a %s mappa készítésekor.

en: Could not create hashed directory structure!
hu: Képtelen tördelő mappa struktúrát csinálni!

en: Service not available, closing channel
hu: Szolgáltatás nem elérhető, csatorna zárása

en: A password transition is needed
hu: Jelszó átmenet szükséges

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
hu: A kért level feladat feladva: postafiók elérhetetlen

en: Requested action aborted: error in processing
hu: A kért level feladat feladva: feldolgozási hiba

en: Requested action not taken: insufficient system storage
hu: A kért feladat feladva: nincs elegendő tároló

en: Temporary authentication failure
hu: Időszakos hiteleítési hiba

en: Syntax error; command not recognized
hu: Szintaktikus hiba: nincs ilyen parancs

en: Syntax error in parameters or arguments
hu: Szintaktikus hiba a parametérekben vagy argumentumokban

en: Command not implemented
hu: Parancs nincs elkészítve

en: Bad sequence of commands
hu: Parancsok sorrendje helytelen

en: Command parameter not implemented
hu: Parancs paraméter nincs elkészítve

en: Authentication required
hu: Hitelesítés sükséges

en: Authentication mechanism is too weak
hu: Hitelesítési mechanizmus túl gyenge

en: Authentication failed
hu: Hitelesítés sikertelen

en: Encryption required for requested authentication mechanism
hu: Kódolás szükséges a kért hitelesítési mechanizmushoz

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
hu: A kért feladat feladva: postafiók elérhetetlen

en: User not local; please try forwarding
hu: A felhasználó nem helyi, próbáljon továbbítani

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
hu: A kért level feladat feladva: taroló folglalás túllépve

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
hu: A kért feladat feladva: nem lehetséges postafiók név

en: Transaction failed
hu: Átviteli hiba

en: Unknown response
hu: Ismeretlen válasz

en: General Display Options
hu: Általános megjelenítési opciók

en: Theme
hu: Téma

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Custom Stylesheet
hu: Egyedi stíluslap

en: Language
hu: Nyelv

en: Use Javascript
hu: JavaScript használatána engedélyezése

en: Autodetect
hu: Automatikus felismerés

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Mailbox Display Options
hu: Postaláda megjelenítási opciók

en: Number of Messages to Index
hu: Egyidejüleg mutatott üzenetek száma

en: Enable Alternating Row Colors
hu: Váltakozó sorszínek engedélyezése

en: Enable Page Selector
hu: Oldal választó engedélyezése

en: Maximum Number of Pages to Show
hu: Megjelenítendő oldalsorszámok maximális száma

en: Always Show Full Date
hu: Mindig teljes dátum megjelenítése

en: Length of From/To Field (0 for full)
hu: Címzett/Feladó mező hossza (0 teljes)

en: Length of Subject Field (0 for full)
hu: Tárgy mező mező hossza (0 teljes)

en: Show recipient name if the message is from your default identity
hu: Címzett nevének megjelenítése, ha alapértelmezett helyről jött az üzenet

en: Message Display and Composition
hu: Levél megjelenítés és szerkesztés

en: Wrap Incoming Text At
hu: Sorok tördelése ha hosszabb mint

en: Size of Editor Window
hu: A szerkesztöablak mérete

en: Location of Buttons when Composing
hu: A gombok helye új üzenet szerkesztésekor

en: Before headers
hu: Fejlécek fölött

en: Between headers and message body
hu: Fejlécek és az üzenet között

en: After message body
hu: Az üzenet után

en: Addressbook Display Format
hu: Címjegyzék megjelenítési formája

en: Javascript
hu: JavaScript

en: Show HTML Version by Default
hu: Alepértelmezetten a HTML verzió megjelenítése

en: Enable Forward as Attachment
hu: Engedélyezni a továbbítást csatolva

en: Include CCs when Forwarding Messages
hu: Összes címzett belevétele továbbítás esetén

en: Include Me in CC when I Reply All
hu: Válasz mindenkinek esetén én is berüljek a címzettek közé

en: Enable Mailer Display
hu: Levelezőkliens megmutatásának engedélyezése

en: Display Attached Images with Message
hu: Csatolt képek megjelenítése a levéllel együtt

en: Enable Printer Friendly Clean Display
hu: Nyomtató barát tiszta képernyő engedélyezése

en: Enable Mail Delivery Notification
hu: Kézbesítési értesítők engedélyezése

en: Compose Messages in New Window
hu: Új levél szerkesztése új ablakban

en: Width of Compose Window
hu: Szerkesztő ablak szélessége

en: Height of Compose Window
hu: Szerkesztő ablak magassága

en: Append Signature before Reply/Forward Text
hu: Aláírás a Válasz/Továbbítás szöveg elé kerüljön

en: Cursor Position when Replying
hu: Válaszkor kurzor pozició

en: To: field
hu: Címzett mező

en: Focus in body
hu: Fókusz a törzsön

en: Select body
hu: Válasszon törzset

en: Strip signature when replying
hu: Aláírás kivétele válaszkor

en: Enable Sort by of Receive Date
hu: Érkezési dátum alapjáni sorrendezés engedélyezése

en: Enable Thread Sort by References Header
hu: Fejlécben található referencia alapjáni téma sorrendezés engedélyezése

en: Special Folder Options
hu: Speciális Mappa opciók

en: Folder Path
hu: Mappa útvonalas

en: Do not use Trash
hu: Ne használj Törölt elemek pappát

en: Trash Folder
hu: Törölt elemek mappája

en: Do not use Sent
hu: Ne használj Elküldott elemek mappát

en: Sent Folder
hu: Elküldött elemek mappája

en: Do not use Drafts
hu: Ne használj Piszkozatok mappát

en: Draft Folder
hu: Piszkozatok mappája

en: Folder List Options
hu: Mappalista opciók

en: Location of Folder List
hu: A mappalista helye

en: Left
hu: Baloldal

en: Right
hu: Jobboldal

en: pixels
hu: képpont

en: Width of Folder List
hu: Mappa lista szélessége

en: Minutes
hu: Perc

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minute
hu: Perc

en: Auto Refresh Folder List
hu: Mappalistát automatikusan frissítés ideje

en: Enable Unread Message Notification
hu: Olvasatlan levél jelzése

en: No Notification
hu: Nincs jelzés

en: Only INBOX
hu: Csak INBOX

en: Unread Message Notification Type
hu: Olvasatlan üzenet jelzés típusa

en: Only Unseen
hu: Csak olvasatlan

en: Unseen and Total
hu: Olvasatlan és az összes

en: Enable Collapsable Folders
hu: Becsukható mappák engedélyezése

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
hu: Felhalmozodó olvasatlan üzenet jelzés engedélyezése

en: Show Clock on Folders Panel
hu: Óra mutatása a Mappalista panelen

en: No Clock
hu: Nincs óra

en: Hour Format
hu: Óra formátum

en: 12-hour clock
hu: 12-órás óra

en: 24-hour clock
hu: 24-órás óra

en: Memory Search
hu: Memória Keresés

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Folder Selection Options
hu: Mappa választási opciók

en: Selection List Style
hu: Választó lista típusa

en: Long:
hu: Hosszú:

en: Folder
hu: Mappák

en: Subfolder
hu: Almappák

en: Indented:
hu: Igazítás:

en: Delimited:
hu: Elhatárolt:

en: Name and Address Options
hu: Név és cím beállítások

en: Email Address
hu: E-Mail cím

en: Edit Advanced Identities
hu: Haladó identitások szerkesztése

en: (discards changes made on this form so far)
hu: (el fogja vetni az itt végzett módosításokat)

en: Multiple Identities
hu: Többszörös identitás

en: Same as server
hu: Ugyanaz mint a szerveré

en: Error opening timezone config, contact administrator.
hu: Időzóna konfiguráció megnyitási hiba, keresse a rendszergazdát.

en: Timezone Options
hu: Időzóna beállítások

en: Your current timezone
hu: Az ön aktiális időzónája

en: Reply Citation Options
hu: Válaszkori idézés opciói

en: Reply Citation Style
hu: Válaszkori idézés stílusa

en: No Citation
hu: Nincs idézés

en: AUTHOR Said
hu: Szerző mondta

en: Quote Who XML
hu: Hivatkozás XML-ként

en: User-Defined
hu: Felhasználó által definiált

en: User-Defined Citation Start
hu: Felhasználó által definiált idézés kezdete

en: User-Defined Citation End
hu: Felhasználó által definiált idézés vége

en: Signature Options
hu: Aláírás beállítások

en: Use Signature
hu: Aláírás használata

en: Prefix Signature with '-- ' Line
hu: Kezdődön az aláírás a '-- ' sorral

en: Take Address
hu: Címek

en: Address Book Take:
hu: Címjegyzék

en: Try to verify addresses
hu: Próbálja ellenőrizni a címeket

en: Config File Version
hu: Konfigurációs fájl verziója

en: Squirrelmail Version
hu: SquirrelMail (MókusPosta) %s verzió

en: PHP Version
hu: PHP Verzió

en: Organization Preferences
hu: Szervezeti beállítások

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Organization Logo
hu: Szervezet lojója

en: Organization Logo Width
hu: Szervezet logó szélesség

en: Organization Logo Height
hu: Szervezet logó magasság

en: Organization Title
hu: Szervezet címe

en: Signout Page
hu: Kilépés Oldal

en: Provider Link URI
hu: Szolgáltató URI csatolás

en: Provider Name
hu: Szolgáltató Neve:

en: Top Frame
hu: Felső keret

en: Server Settings
hu: Szerver beállítások

en: Mail Domain
hu: Levél tartomány

en: IMAP Server Address
hu: IMAP szerver címe

en: IMAP Server Port
hu: IMAP szerver portja

en: IMAP Server Type
hu: IMAP szerver típusa

en: Cyrus IMAP server
hu: Cyrus IMAP szerver

en: University of Washington's IMAP server
hu: UW IMAP szerver

en: Microsoft Exchange IMAP server
hu: Microsoft Exchange IMAP szerver

en: Courier IMAP server
hu: Courier IMAP szerver

en: Not one of the above servers
hu: Nem a felsoroltak közüli szerver

en: IMAP Folder Delimiter
hu: IMAP mappa elválasztó

en: Use "detect" to auto-detect.
hu: Használja a "detect"-t automatikus felismeréshez.

en: Use TLS for IMAP Connections
hu: TLS használata IMAP kapcsolathoz

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
hu: PHP 4.3.x szükséges. Kísérleti.

en: IMAP Authentication Type
hu: IMAP hitelesítési típus

en: Use Sendmail Binary
hu: Sendmail bináris használata

en: Sendmail Path
hu: Sendmail elérési útja

en: SMTP Server Address
hu: SMTP szerver címe

en: SMTP Server Port
hu: SMTP szerver portja

en: Use TLS for SMTP Connections
hu: TLS használata STMP kapcsolathoz

en: SMTP Authentication Type
hu: SMTP hitelesítés típusa

en: POP3 Before SMTP?
hu: SMTP előtt POP3?

en: Invert Time
hu: Idő felcserélése

en: Use Confirmation Flags
hu: Megerősítési jelzők használata

en: Folders Defaults
hu: Mappák Alapbeállítása

en: Default Folder Prefix
hu: Alapértelmezett mappa előtag

en: Show Folder Prefix Option
hu: Mappa előtag megmutatása opció

en: By default, move to trash
hu: Mozgassa a szemétkozsárba alapértelmezésben

en: By default, move to sent
hu: Mozgassa az elküldőtt elemekbe alapértelmezésben

en: By default, save as draft
hu: Mentse el piszkozatként alapértelmezésben

en: List Special Folders First
hu: Speciális mappákat listázza először

en: Show Special Folders Color
hu: Speciális mappák színének mutatása

en: Auto Expunge
hu: Automatikus ürítés

en: Default Sub. of INBOX
hu: Alapértelmezett almappa az INBOX-ban

en: Show 'Contain Sub.' Option
hu: Tartalmazhat almappát opció mutatása

en: Default Unseen Notify
hu: Alapértelmezett olvasatlan jelzés

en: Default Unseen Type
hu: Alapértelmezett olvasatlan típus

en: Auto Create Special Folders
hu: Speciális mappák automatikus létrehozása

en: Default Javascript Adrressbook
hu: Alapértelmezetten Javascript címjegyzék

en: Auto delete folders
hu: Automatikusan törli a mappákat

en: Enable /NoSelect folder fix
hu: /NoSelect mappa javítás engedélyezése

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Data Directory
hu: Adat könyvtár

en: Temp Directory
hu: Ideiglenes könyvtár

en: Hash Level
hu: Tördelési szint

en: Hash Disabled
hu: Tördelés tiltása

en: Moderate
hu: Moderál

en: Medium
hu: Közepes

en: Default Left Size
hu: Alapértelmezett baloldali méret

en: Usernames in Lowercase
hu: Felhasználónevek kisbetűvel

en: Allow use of priority
hu: Prioritások engedélyezése

en: Hide SM attributions
hu: SM attribútumok elrejtése

en: Enable use of delivery receipts
hu: Kézbesítési értesítők engedélyezése

en: Allow editing of identities
hu: Identiások szerkesztésének engedélyezése

en: Allow editing of full name
hu: Teljes név szerketésének engedélyezése

en: Use server-side sorting
hu: Szerver oldali rendezés használata

en: Use server-side thread sorting
hu: Szerver oldali téma rendezés

en: Allow server charset search
hu: Szerver betűkészlet keresés engedélyezése

en: UID support
hu: UID támogatás

en: PHP session name
hu: PHP session neve

en: Message of the Day
hu: A nap üzenete

en: Database
hu: Adatbázis

en: Address book DSN
hu: Címjegyzék DSN

en: Address book table
hu: Címjegyzék tábla

en: Preferences DSN
hu: DSN beállítások

en: Preferences table
hu: Beállítások tábla

en: Preferences username field
hu: Beállítások felhasználó mező

en: Preferences key field
hu: Beállítások kulcs mező

en: Preferences value field
hu: Beállítások érték mező

en: Themes
hu: Téma

en: Style Sheet URL (css)
hu: Stílus Lap URL (CSS)

en: Default theme
hu: Alapértelmezett téma

en: Use index number of theme
hu: Téma indexének használata

en: Language settings
hu: Nyelv beállítások

en: Default Language
hu: Alapértelmezett nyelv

en: Default Charset
hu: Alapértelmezett karakterkészlet

en: Show alternative language names
hu: Alternatív nyelv nevek megjalenítése

en: Available languages
hu: Lehetséges nyelvek

en: Use agresive decoding
hu: Agresszív dekódolás használata

en: Tweaks
hu: Trükkör

en: Use advanced tree folder listing
hu: Fejlett fa mappa listázás használata

en: Use old folder listing functions
hu: Régi mappa listázás használata

en: Use php recode functions
hu: PHP recode függvények használata

en: Use php iconv functions
hu: PHP iconv függvények használata

en: Configuration Administrator
hu: Adminisztrátor konfigurálás

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
hu: Megjegyzés: ajánlott a rendszerét a conf.pl parancsal beállítani, és nem ezzel a pluginnel. További ellenőrző lépéseket, változó beállításokat és információkat tartalmaz a conf.pl

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
hu: A conf.pl futtatása nehézségbe ütközik az ön beállításaival.

en: Theme Name
hu: Téma neve

en: Theme Path
hu: Téma elérési útja

en: Plugins
hu: Pluginek

en: Change Settings
hu: Beállítások megváltoztatása

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
hu: Nem sikerult menteni a beállításokat. Nézze meg a config.php-t.

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
hu: Ez a modul lehetőséget biztosít az adminisztrátoroknak, hogy a SquirrelMail fő beállításait távolról kezelje.

en: Bug Reports:
hu: Hiba jelentés:

en: Show button in toolbar
hu: Gomb megjelenítése a eszközsávban

en: TODAY
hu: MA

en: Go
hu: Mehet

en: ADD
hu: HOZZÁAD

en: EDIT
hu: SZERKESZT

en: DEL
hu: TÖRÖL

en: Start time:
hu: Kezdeti idő:

en: Length:
hu: Hossz:

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Title:
hu: Megszólítás:

en: Set Event
hu: Esemény beállítása

en: Event Has been added!
hu: Eseményt hozzáadta

en: Date:
hu: Dátum:

en: Time:
hu: Idő:

en: Day View
hu: Napi nézet

en: Do you really want to delete this event?
hu: Tényleg törölni kívánja ez az eseményt?

en: Event deleted!
hu: Esemény törölve!

en: Nothing to delete!
hu: Nincs mit törölni!

en: Update Event
hu: Esemény frissítése

en: Do you really want to change this event from:
hu: Tényleg meg akarja váloztatni ezt az eseményt?

en: to:
hu: címzett

en: Event updated!
hu: Esemény módosítva!

en: Month View
hu: Havi nézet

en: 0 min.
hu: 0 perc

en: 15 min.
hu: 15 perc

en: 30 min.
hu: 30 perc

en: 45 min.
hu: 45 perc

en: 1 hr.
hu: 1 óra

en: 1.5 hr.
hu: 1.5 óra

en: 2 hr.
hu: 2 óra

en: 2.5 hr.
hu: 2.5 óra

en: 3 hr.
hu: 3 óra

en: 3.5 hr.
hu: 3.5 óra

en: 4 hr.
hu: 4 óra

en: 5 hr.
hu: 5 óra

en: 6 hr.
hu: 6 óra

en: Calendar
hu: Naptár

en: Delete & Prev
hu: Töröl és az előzőre lép

en: Delete & Next
hu: Töröl és a következőre lép

en: Move to:
hu: Mozdít:

en: Delete/Move/Next Buttons:
hu: Töröl/Mozgat/Következő gombok:

en: Display at top
hu: megjelenítése felül

en: with move option
hu: mozgatás opcióval

en: Display at bottom
hu: megjelenítése alul

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
hu: KERESKEDELMI - Ez a lista olyan szervereket tartalmaz, amelyek ellenőrzötten

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this.  Another good one to use.
hu: KERESKEDELMI - A beállított szerverek amelyek engedik hogy spamet továbbítson az ö rendszerükre, tiltva lesz ez által. Hasznos használni.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail.  Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
hu: KERESKEDELMI - Betárcsázós felhasználókat gyakran kiszűrik, mivel mindannyian a szolgáltató szerverét használják levél küldésre. Spammelők tipikusan megszereznek egy betárcsázós azonosítot, hogy annan szemeteljenek.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
hu: KERESKEDELMI - RBL+ feketelyuk bejegyzések.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
hu: KERESKEDELMI . RBL+ nyílttovábbítás bejegyzések.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
hu: KERESKEDELMI - RBL+ Betárcsázós bejegyzések.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
hu: SZABAD - ORDB akkor született amikor az ORDS elment. Úgy tűnik több hibás eredményt ad mint az ORBS tette.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM forrás.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Betárcsázós lista - tartlamazza némely szolgáltató IP címét

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Nagy levelezők akik nem használnak ellenőrzött opt-in-t.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Egyéb vegyes szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Különálló szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - SPAM támogató szerverek.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
hu: SZABAD - Five-Ten-sg.com - Web ürlap IP címek.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
hu: SZABAD - Dorkslayers úgy tűnik, hogy a csak nagyon rossz nyílt továbbítókat vett be az egyesült államokon kívül, hogy elkerülje a pereket. Érdekes, hogy az ö oldalaik azt ajánlják, hogy ne használja a szolgáltatást.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
hu: SZABAD - SPAMhaus - Jól ismert SPAM források listája.

en: FREE, for now - SPAMCOP - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
hu: SZABAD most - SPAMCOP - Érdekes megoldás, amely listázza a szervereket, melyek nagyon magas spam legitimitással rendelkeznek (85% felett).

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
hu: SZABAD - dev.null.dk - Nincs semilyen részletes info erről a listáról.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
hu: SZABAD - visi.com - Továbbítás blokkoló lista. Nagyon konzervatív nyílttovábbítás lista.

en: FREE - 2mbit.com Open Relays - Another list of Open Relays.
hu: SZABAD - 2mbit.com Nyílttovábbítás - Egy újabb lista.

en: FREE - 2mbit.com SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
hu: SZABAD - 2mbit.com SPAM forrás - direkt spam források.

en: FREE - 2mbit.com SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
hu: SZABAD - 2mbit.com  SPAM Internet szolgáltatók - SPAM barát szolgaltatók listája.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
hu: SZABAD - Leadmon DUL - Betárcsázó és dinamikus IP kiosztás lista.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
hu: SZABAD - Leadmon SPAM forrás - olyan IP-k ahonnan a Leadmon.net közvetlenül kapott SPAM-et.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
hu: SZABAD - Leadmon Nagy levelzők - Nagy levelezők, amelyek nem igénylnek elfogadottopt-in-eket vagy megengedi spammelőknek, hogy ügyfél legyen és elutasítja a szolgáltatásaikat

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
hu: SZABAD - Leadmon Nyílt továbbítás - Önálló nyílt továbbítók emalyek nincsenek az egyéb aktív RBL listán.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
hu: SZABAD - Leadmon Több-színhely - Több-színhelyes nyílt továbbítók emalyek nincsenek az egyéb aktív RBL listán és küldtek SPAM-et a Leadmon.net-re.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
hu: SZABAD - Leadmon SpamBlock - Olyan webhelyek listája, amelyek direktbe küldtek SPAM a Leadmon.net-re egy olyan IP-ről. amely nem rendelkezett valós DNS leképezéssel. Ez egy blokkoló lista azokról az emberekről akik SPAM-elték a Leadmon.net-et.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
hu: SZABAD most - Nem csak egy másik feketelista - Mind nyílt továbbítok és közvetlen spam források.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
hu: SZABAD most - Nem csak egy másik feketelista - Betárcsázó IP-k.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
hu: SZABAD - Osztott küldők bojkott listája - Ellenőrzött továbbítás

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
hu: SZABAD - Osztott küldők bojkott listája - Ellenőrzött többszínhelyes továbbítás

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
hu: SZABAD - Osztott küldők bojkott listája - Ellenőrizetlen továbbítás

en: Saved Scan type
hu: Elmentett felderítő típus

en: Message Filtering
hu: Üzenet szürése

en: What to Scan:
hu: Mit derítsen fel:

en: All messages
hu: Összes üzenet

en: Only unread messages
hu: Csak olvasatlan üzenetek

en: Save
hu: Ment

en: Match:
hu: Illeszkedik:

en: Header
hu: Fejléc

en: Contains:
hu: Tartalmaz:

en: If <b>%s</b> contains <b>%s</b> then move to <b>%s</b>
hu: Ha <b>%s</b> tartalmazza <b>%s</b>-t, akkor mozgassa <b>%s</b>-be

en: Message Filters
hu: Üzenet szűrők

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
hu: A szűrés lehetővé teszi, hogy különböző kritériumok alapján automatikusan különböző mappákban kerüljenek az üzenetek a könnyebb kezelhetőség érdekében.

en: SPAM Filters
hu: SPAM szűrők

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
hu: SPAM szűrök lehetővé teszik, hogy változatos DNS alapú feketelistákat válasszon, hogy felismerjen kéretlen leveleket az INBOX-ban és áthelyezze ezeket, egy másik mappába (pl. Kuka)

en: Spam Filtering
hu: Spam szűrés

en: WARNING! Tell your admin to set the SpamFilters_YourHop variable
hu: FIGYELMEZTETÉS! Szóljon a kezelőnek, hogy állítsa be a SpamFilters_YourHop változót

en: Move spam to:
hu: Spam mozgatása:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
hu: Egyből kukába küldeni a kéretlen leveleket nem a legjobb ötlet, mivel a barátoktól és levelezési listáról érkező üzenetek véletlenül spamnek tünhetnek. Bármilyen mappát is választ, időszakonként ürítse azt, mielőtt felgyűlne a levelesládában.

en: The more messages you scan, the longer it takes.  I would suggest that you scan only new messages.  If you make a change to your filters, I would set it to scan all messages, then go view my INBOX, then come back and set it to scan only new messages.  That way, your new spam filters will be applied and you'll scan even the spam you read with the new filters.
hu: Minnél több üzenetet ellenőriz, annal tovább tart. Az javaslom, hogy csak az új üzeneteket ellenőrizze. Ha változtat a filter beállításokon, akkor érdemes az összes üzenetet átnézni, majd nézzen bele az INBOX-ba és utána állítsa vissza, hogy csak az új üzeneteket ellenőrizze. Ezen a módon az új spam szűröket alkalmazza és ellenőrzi a kéretlen küldeményeket az új szűrökkel is.

en: Spam is sent to <b>%s</b>
hu: Spam elkülve <b>%s</b>-nek

en: [<i>not set yet</i>]
hu: [<i>nincs beállítva még</i>]

en: Spam scan is limited to <b>%s</b>
hu: Spam ellenőrzés korlatozott a <b>%s</b>-re

en: New Messages Only
hu: Csak az új üzenetek

en: All Messages
hu: Összes üzenet

en: ON
hu: BE

en: OFF
hu: KI

en:  not found.
hu:  nem talált.

en: Today's Fortune
hu: Mai szerencse

en: Fortunes:
hu: Szerencse:

en: Show fortunes at top of mailbox
hu: Szerencsék mutatása a levelesláda tetején

en: IMAP server information
hu: IMAP szerver információ

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the Squirrelmail IMAP commands and your current Squirrelmail configuration. Custom command strings can be used.
hu: Futtatson néhány IMAP-et ellenőrző parancsot, megmutatva mind a parancsot és annak eredményét. Ez a tesz a Suirrelmail IMAP parancsait és beállításait használja. Egyedi parancs füzrek hasznnálhatóak.

en: Mailinglist
hu: Levelezőlista

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
hu: Egy üzenetet fog küldeni %s-nek, amelyben segítséget kér ehhez a listához. Az alábbi email címre fog választ kapni.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
hu: Egy üzenetet fog küldeni %s-nek, amelyben tájékoztatja, hogy Ön feliratkozott erre a listára. Az alábbi címmel fog feliratkozni.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
hu: Egy üzenetet fog küldeni %s-nek, amelyben tájékoztatja, hogy Ön leiratkozott erről a listáról. Az alábbi címmel próbál meg leiratkozni.

en: Send Mail
hu: Elküld

en: Post to List
hu: Listára küldés

en: Reply to List
hu: Válasz a listára

en: List Archives
hu: Archívum listázása

en: Contact Listowner
hu: Kapcsolat a lista tulajdonossal

en: Mailing List
hu: Levelezési lista

en: POP3 connect:
hu: POP3 kapcsolat:

en: No server specified
hu: Nem lett szerver kiválasztva

en: Error
hu: Hiba

en: POP3 user:
hu: POP3 felhasználó:

en: no login ID submitted
hu: bejelentkezési aznonosító nem lett elküldve

en: connection not established
hu: Kapcsolat nem létesült

en: POP3 pass:
hu: POP3 engedély:

en: No password submitted
hu: Jelszó nem lett elküldve

en: authentication failed
hu: hitelesítés meghíusult

en: No connection to server
hu: Nincs kapcsolat a szerverhez

en: No login ID submitted
hu: Bejelentkezési aznonosító nem lett elküldve

en: No server banner
hu: Nincs szerver zászló

en: abort
hu: megszakít

en: apop authentication failed
hu: apop hitelesítés meghíusult

en: POP3 login:
hu: POP3 bejelentkezés:

en: Premature end of list
hu: Elhamarkodott lista vége

en: Empty command string
hu: Üres parancs füzér

en: connection does not exist
hu: kapcsolat nem létezik

en: No msg number submitted
hu: Üzenet sorszám nem lett elküldve

en: Command failed
hu: Parancs meghíusult

en: Select Server:
hu: Válasszon szervert:

en: Password for
hu: Jelszó:

en: Fetch Mail
hu: Levél lehívás

en: Remote POP server Fetching Mail
hu: Távoli levél lehívó POP szerver

en: No POP3 servers configured yet.
hu: POP szerver nem lett még beállítva

en: Click here to go to the options page.
hu: Kattintson ide, hogy az opciók oldalra ugorjon.

en: Fetching from
hu: Lehívás innen:

en: Oops,
hu: Hűha,

en: Opening IMAP server
hu: IMAP szerverhez kapcsolódás

en: Opening POP server
hu: POP szererhez kapcsolódás

en: Login Failed:
hu: belépés sikertelen

en: Login OK: No new messages
hu: Belépés sikeres: Nincsen új üzenet

en: Login OK: Inbox EMPTY
hu: Belépés sikeres: Üres az INBOX

en: Login OK: Inbox contains [
hu: Belépés sikeres: Az INBOX tartalmasz [

en: ] messages
hu: ] üzenetet

en: Fetching UIDL...
hu: UIDL lehívása...

en: Server does not support UIDL.
hu: A szerver nem támogatja az UIDL-t.

en: Leaving Mail on Server...
hu: Levelek a szerveren hagyása...

en: Deleting messages from server...
hu: Levelek a szerverről törlése...

en: Fetching message
hu: Üzenet lehívása

en: Server error...Disconnect
hu: Szerver hiba...Leválasztás

en: Reconnect from dead connection
hu: Újra kapcsolódik elhalt kapcsolatból

en: Saving UIDL
hu: UIDL mentése

en: Refetching message
hu: Üzenet újralehívása

en: Error Appending Message!
hu: Hiba üzenet összefűzésekor!

en: Closing POP
hu: POP lezárása

en: Logging out from IMAP
hu: Kilépés az IMAP szerverről

en: Message appended to mailbox
hu: Üzenetet hozzáfűzte a levelesládához

en: Message
hu: Üzenet

en:  deleted from Remote Server!
hu:  letörölve a távoli szerverről!

en: Delete failed:
hu: Törlés sikertelen:

en: Remote POP server settings
hu: Távoli POP szerver beállítások

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure.  However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
hu: Legyen körültekintő, mivel az alkalmazott titkosítás, amellyel a jelszavát tárolja, nem töréletesen biztonságos. Hábar, ha pop-ot használ, ahol semmilyen titkosítás sincs. Továbbá, az általunk használt titkosítás nem visszafejthető hekkerek számára ebből a forrás állományból.

en: If you leave password empty, it will be required when you fetch mail.
hu: Ha üresen hagyja a jelszót, akkor ezt fogadáskor kell megadnia.

en: Encrypt passwords (informative only)
hu: Jelszó titkosítása (csak informatív)

en: Add Server
hu: Szerver hozzáadása

en: Server:
hu: Szerver:

en: Alias:
hu: Álnév:

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: Store in Folder:
hu: Tárolás a következő mappában:

en: Leave Mail on Server
hu: Levelek a szerveren hagyása

en: Check mail during login
hu: Levelek ellenőrzése belépéskor

en: Check mail during folder refresh
hu: Levelek ellenőrzése mappa frissítéskor

en: Modify Server
hu: Szerver módosítása

en: Server Name:
hu: Szerver Neve:

en: Modify
hu: Módoítás

en: No-one server in use. Try to add.
hu: Egy szervert sem használ. Adjon meg egyet

en: Fetching Servers
hu: Leszedő szerverek

en: Confirm Deletion of a Server
hu: Megerősíti a szerver törlését

en: Selected Server:
hu: Szerver kiválasztása:

en: Confirm delete of selected server?
hu: Tényleg törölje a kiválasztott szervert?

en: Confirm Delete
hu: Töröl megerősítése

en: Undefined Function
hu: Meghatározatlan funkció

en: Hey! Wath do You are looking for?
hu: Héj! Mi a feneét keresel?

en: Fetch
hu: Lehívás

en: Warning,
hu: Figyelmeztetés,

en: Mail Fetch Result:
hu: Levél lehívás eredménye:

en: Simple POP3 Fetch Mail
hu: Alap POP3 levél lehívás

en: This configures settings for downloading email from a pop3 mailbox to your account on this server.
hu: Itt beállíthatja az levél letöltést az ön pop3 levelesládájából ezen a szerveren.

en: Message Details
hu: Üzenet részletei

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Save Message
hu: Üzenet elmentése

en: View Message details
hu: Üzenet részleteinek megtekintése

en: New Mail Notification
hu: Új levél értesítő

en: Select <b>Enable Media Playing</b> to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
hu: Válassza a <b>Média lejátszás engedélyezése</b> pontot, amennyiben azt akarja, hogy hangfigyelmeztetést kapjon, ha olvasatlan levél van a mappjában. Amennyiben engedélyzve van, akkor megadhatja, hogy melyik kiválasztható fájlok közül melyik játszódjon le.

en: The <b>Check all boxes, not just INBOX</b> option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
hu: A <b>Az össes mappa ellenőrzése, ne csak az INBOX</b>-ot engedélyezése esetén az összes mappája végignézésre kerül, hogy értesíteni kell-e Önt levél érkezéséről.

en: Selecting the <b>Show popup</b> option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
hu: A <b>Felugró ablak mutatása</b> bekapcsolása esetén ha olvasatlan levél van az aktiális mappában, felugró ablak figyelmezteti erre (JavaScrip  szükséges hozzá).

en: Use the <b>Check RECENT</b> to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet.  This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
hu: Használja az <b>Olvasatlan levelek ellenőrzése</b> opciót, hogy csak azok a levelek számolódjanak, amelyek újabbak. Azok a levelek "újabbak", amelyek mostanában érkeztek, és még nem voltak megnézve, vagy kijelölve. Ez az opció teszi lehetővé azt, hogy ne legyen folyamatosan értesítve hangüzenet ,vagy felbukkanó ablakkal a régebbi olvasatlan levelek esetén

en: Selecting the <b>Change title</b> option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers).  This will always tell you if you have new mail, even if you have <b>Check RECENT</b> enabled.
hu: Az <b>ablak címének megváltoztatása</b> opció kiválasztása esetén egyes böngészőkben meg fogja változtatni az ablak címét új levél érkezésekor (JavaScriptre van szükség, és csak IE alatt működik, de nem fog hibát látni más böngészővel sem. Az opció bekapcsolása esetén mindig értesítve lesz, még ha az <b>Olvasatlan levelek számolása</b> be is van kapcsolva.

en: Select from the list of <b>server files</b> the media file to play when new mail arrives.  If no file is specified, "(none)", no sound will be used.
hu: Válasszon a <b>szerveren található fájlokból</b>, hogy melyik fájl játszódjon le új levél érkezésekor. Amennyiben nem volt fájl kiválasztva,"(egyik sem)", akkor nem kap hangértesítést

en: Enable Media Playing
hu: Média lejátszás engedélyezése

en: Check all boxes, not just INBOX
hu: Az összes mappa ellenörzése, ne csak az INBOX

en: Count only messages that are RECENT
hu: Csak az olvasatlan levelek számolása

en: Change title on supported browsers.
hu: Cím megváltoztatása a támogatott böngészőkön

en: requires JavaScript to work
hu: JavaScriptre van szükség a működéshez

en: Show popup window on new mail
hu: Felugró ablakkal figyelmeztessen új levél érkezésekor

en: Select server file:
hu: Választás a szerveren található fájlok közül:

en: (none)
hu: (egyik sem)

en: Try
hu: Kipróbál

en: Current File:
hu: Helyi fájl:

en: New Mail
hu: Új üzenet

en: SquirrelMail Notice:
hu: SquirrelMail (MókusPosta) Jelzés

en: You have
hu: Önnek van

en: %s new message
hu: %s új üzenet

en: %s new messages
hu: %s új üzenete

en: NewMail Options
hu: Új levél opciók

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
hu: Itt tudja beállítani az új levél érkezésekori hangértesítést, illetve hogy legyenek-e fel ugó ablakok

en: New Mail Notification options saved
hu: Az új levél Értesítási beállítások elmentve

en: %s New Messages
hu: %s új üzenete

en: %s New Message
hu: %s új üzenet

en: Test Sound
hu: Teszt zene

en: No sound specified
hu: Nincs zene kiválasztva

en: Loading the sound...
hu: Zene betöltése...

en: Sent Subfolders Options
hu: Elküldött almappa opciók

en: Use Sent Subfolders
hu: Elküldött almappák használata

en: Monthly
hu: Havi

en: Quarterly
hu: Negyedévi

en: Yearly
hu: Éves

en: Base Sent Folder
hu: Elküldött elemek mappája

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
hu: A SpamCop ingyenes szolgáltatás, amely nagyban segít megtalálni a spam forrását

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free <a href="http://spamcop.net/anonsignup.shtml">sign up page</a> so you can use SpamCop.
hu: Ennek használatához szükséges a SpamCop hitelesítő kód. Ez egy ingyenes <a href="http://spamcop.net/anonsignup.shtml">regisztrációs oldal</a> a SpamCop használatához.

en: <b>Before you sign up, be warned:</b> Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (<a href="http://www.yahoo.com/">Yahoo!</a> has a <a href="http://dir.yahoo.com/Business_and_Economy/Business_to_Business/Communications_and_Networking/Internet_and_World_Wide_Web/Email_Providers/Forwarding_Services/Free_Forwarding/">list of places</a>) so that messages from system administrators and whatnot can be sent to you.
hu: <b>Mielőtt feliratkozik:</b> néhány felhasználó azt jelentett, hogy a SpamCop által adott email cím spam listához vezet. A biztonság kedvéért, készíthet egy továbbító hozzáférést és minden SpamCop jelentést oda gyüjt. Ha elege lett a szemétből, akkor egyszerűen törölheti ezt a hozzáférést, és nem kell aggodnia amiatt hogy elveszti e tényleges email címét. Készítsen valahol egy ilyen hozzáférést (<a href="http://www.yahoo.com/">Yahoo!</a>-nál van <a href="http://dir.yahoo.com/Business_and_Economy/Business_to_Business/Communications_and_Networking/Internet_and_World_Wide_Web/Email_Providers/Forwarding_Services/Free_Forwarding/">lista hely</a>) így ezek az üzenetek nem közvetlenül Önnek fognak jönni.

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin -- just click the link above.  Once enabled, you go about your normal life.  If you encounter a spam message in your mailbox, just view it.  On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam.  Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
hu: Miután felíratkozott a SpamCop-nál és megkapta a hitelesítő kódot, engedélyeznie kell ezt a beépülőt (klikk a linken).  Miután engedélyezte, mehet az élet a maga módján. Ha felfedez egy kéretlen levelet a ládájában, akkor nézze meg ezt. Jobbkéz felöl felül, ahol az üzenet van, talál egy linket, hogy ezt az üzenetet jelentse mint spam. Klikkeljen ezen, hogy a megerősítő képernyöre jusson. Érősítse meg jelentési szándékát.

en: Email-based Reporting
hu: Email-alapu jelentés

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message.  From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop.  (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
hu: A gombot lenyomva továbbíthatja az üzenetet a SpamCop szolgáltatáshoz és opcionálisa törli az üzenetet. Innen, csak le kell mennie az INBOX-ba és hamarosan megjelenik az üzenet a SpamCop-tól. (A regisztrációnal megadott postafiókba fogja küldeni. Ellenőrizze, hogy a levél továbbító működik!) Nyissa meg, klikkeljen az linken (felül) és egy új böngésző ablak fog megnyílni.

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting.  Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
hu: A gyors jelentés csak továbbítja a kérést egy hogy az alapos jelentéssé válhasson. Csak tagoknak (nem ingyenes). Remélhetőleg megváltozik hamarosan.

en: Web-based Reporting
hu: Web-alapu jelentés

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
hu: Amit lenyomja a gombot a megerősítő oldalon, akkor megnyit egy felbukkanó új böngésző ablakot és a SpamCop szolgáltás jelenik meg benne. Az üzenet nem lesz törölve, de nem kell megvárni a választ spam jelentéséhez.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button.  It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient.  Read what it says, and submit the spam.  Close the browser window.  Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
hu: A SpamCop szolgáltatás megjeleníti a talált információt, gördítse le az ürlap gombjáig. Egy kicsit lehet hogy megakad mialatt keresi az információt, legyen türelemmel. Olvassa el ami mond és küldje el a spam-et. Csukja be a böngésző ablakot. Nyomja le az Elvet gombot vagy válassza ki a levél mappát, hogy lássa az üzeneteket és / vagy törölje a kéretlen levelet.

en: <b>For more information</b> about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's <a href="http://spamcop.net/help.shtml">Help and Feedback</a> section.
hu: <b>További információ</b> a SpamCop-ról. A szolgáltatásaikról, spamről általában, és sok kapcsolodó anyag. Próbálja végig olvasni a SpamCop <a href="http://spamcop.net/help.shtml">Segítség és visszajelzésHelp and Feedback</a> részt.

en: Report as Spam
hu: Spamként jelenti

en: SpamCop - Spam Reporting
hu: SpamCop - Spam jelentés

en: Help fight the battle against unsolicited email.  SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to.  Quite fast, really smart, and easy to use.
hu: Segítsen a kéretlen levelek elleni harcban. SpamCop elolvassa a spam-et és megállapítja a helyes címet, ahol panaszt tehet. Viszonylag gyors, nagyon ügyes, és könnyű használni.

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service.  By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
hu: Spam jelentés elküldése vissza fogja küldeni az URL-eket, amelyeken kattintva jelentheti a spam-et az illetékes hatóságoknak. Ingyenes szolgáltatás. A "Spam jelentés küldése" gombra kattintva elfogadja a SpamCop üzleti szabályait.

en: SpellChecker Options
hu: Helyesírásellenőrző opciók

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
hu: Itt tudja megadni, hogy a személyes szótára hogyan kerüljön tárolásra, szerkesztheti őket, ezenkívül kiválaszthatja a helyesírásellenőrzés során használandó nyelveket

en: Check Spelling
hu: Helyesírás ellenőrzés

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
hu: Vissza a &quot;Helyesírásellenőrző opciók&quot; oldalra

en: ATTENTION:
hu: FIGYELEM:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this.<br>If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
hu: SquirrelSpell képtelen volt dekódolni a személyes szótárát. Leggyakrabban ez azért történik, mert megváltoztatta a postafiók jelszavát. A folytatáshoz meg kell adni a régi jelszavát, hogy a SquirrelSpell dekódolhassa a szótárat. Azután újra lesz kódolva az új jelszavával. <br>Ha nem kódolta a szótárát, akkor ez megsérült és nem használható a továbbiakban. Törölnie kell és újat kezdenie. Ez akkor is igaz, ha nem emlékszik a régi jelszavára, mert anélkül az elkódolt adat nem érhető el.

en: Delete my dictionary and start a new one
hu: Törölje a szótáramat és kezdjen egy újat

en: Decrypt my dictionary with my old password:
hu: Dekódolja a szótáramat a régi jelszóval:

en: Proceed
hu: Folyamatban

en: You must make a choice
hu: Válasszon

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
hu: Vagy törölheti a szótárát vagy megadja a régi jelszavát. De nem mindkettőt.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
hu: Törölni fogom a személyes szótár állományát. Folytatja?

en: Error Decrypting Dictionary
hu: Hiba a szótár dekódolásában

en: Cute.
hu: Agyafúrt

en: I tried to execute '%s', but it returned:
hu: Megpróbáltam végrehajtani '%s'-t, de visszatért:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
hu: SquirrelMail helytelen beállítása

en: SquirrelSpell Results
hu: SquirrelSpell eredmények

en: Spellcheck completed. Commit changes?
hu: Helyesírásellenzőrzés végetért. Változtatások véglegesítése?

en: No changes were made.
hu: Nem volt változtatás

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
hu: Egyéni szótár mentése folyamatban... Kérem várjon.

en: Found %s errors
hu: %s hiba

en: Line with an error:
hu: Hibás sor:

en: Error:
hu: Hiba:

en: Suggestions:
hu: Ajánlás:

en: Suggestions
hu: Ajánlás

en: Change to:
hu: Megváltoztatás:

en: Occurs times:
hu: Előforduláson száma

en: Change this word
hu: Megváltoztatja a szót

en: Change
hu: Megváltoztat

en: Change ALL occurances of this word
hu: A szó összes előfordulását megváltoztatja

en: Change All
hu: Összeset megváltoztat

en: Ignore this word
hu: E szó figyelmen kívül hagyása

en: Ignore
hu: Figyelmen kívül hagy

en: Ignore ALL occurances this word
hu: A szó összes előfordulását figyelme kívül hagyja

en: Ignore All
hu: Összeset figyelmen kívül hagy

en: Add this word to your personal dictionary
hu: A szó egyéni szótarhoz adása

en: Add to Dic
hu: Szótárhoz hozzáadás

en: Close and Commit
hu: Bezár és véglegesít

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
hu: A helyesírás ellenörzésnek még nincsen vége. Biztos, hogy bezárja, és véglegesíti?

en: Close and Cancel
hu: Bezár és elvet

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
hu: A helyesírás ellenörzésnek még nincsen vége. Biztos, hogy bezárja, és elvet mindent?

en: No errors found
hu: Nem volt hiba

en: Your personal dictionary was erased.
hu: A személyes szótára le lett törölve.

en: Dictionary Erased
hu: Szótár törölve

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hu: A személyes szótára törolve lett. Kérjük zárja be ezt az ablakot, és kattintson a "Helyesíráss ellenőrzés" gombra újra, hogy előröl kezdje az ellenőrzést.

en: Close this Window
hu: Ennek az ablaknak a bezárása

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
hu: A személyes szótára sikeresen újratitkosítva.  Kérjük zárja be ezt az ablakot, és kattintson a "Helyesíráss ellenőrzés" gombra újra, hogy előröl kezdje az ellenőrzést.

en: Successful Re-encryption
hu: Sikeres újratitkosítás

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
hu: A személyes szótára újratitkosítva lett.  Kérjük zárja be ezt az ablakot, és kattintson a "Helyesíráss ellenőrzés" gombra újra, hogy előröl kezdje az ellenőrzést.

en: Dictionary re-encrypted
hu: Szótár újratitkosítva

en: Your personal dictionary has been <strong>encrypted</strong> and is now stored in an <strong>encrypted format</strong>.
hu: A személyes szótára <strong>titkosítva</strong> lett, és <strong>titkosított formában</strong> került tárolásra.

en: Your personal dictionary has been <strong>decrypted</strong> and is now stored as <strong>clear text</strong>.
hu: A személyes szótára <strong>vissza lett fejtve</strong>, és <strong>sima szöveg formában</strong> került tárolásra.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
hu: Személyes szótár titkosítási beállítások

en: Personal Dictionary
hu: Személyes szótár

en: No words in your personal dictionary.
hu: Üres a személyes szótára

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
hu: Kérjük válassza ki azon szavakat, amelyeket törölni kíván.

en: %s dictionary
hu: %s szótár

en: Delete checked words
hu: Kiválasztott szavak törlése

en: Edit your Personal Dictionary
hu: Személyes szótár szerkesztése

en: Please make your selection first.
hu: Kérjük előbb válasszon.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
hu: Most titkosításra kerül a személyes szótára, és titkos formában kerül tárolásra. Biztos, hogy akarja?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a clear-text format. Proceed?
hu: Dekódolja a személyes szótárát és sima szöveg formátumba tárolja. Folytatja?

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently encrypted</strong>. This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.</p> <p><strong>ATTENTION:</strong> If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.</p>
hu: <p>A személyes szótára <strong>jelenleg kódolt</strong>. Segít megőrizni a magánszféráját abban az esetben, ha a web-mail rendszer kompromitálják és a személy szótárát végül ellopják. Jelenleg azzal a jelszóval van elkódolva amit a postafiókhoz használ, ami megnehezíti mások számára hogy hozzáférjenek az abban tároltakhoz.</p> <p><strong>FIGYELEM:</strong> Ha elfelejtette a jelszavát, akkor az személyes szótára nem elérhető, mivel nem dekódolható többé. Ha megváltoztatja a postafiók jelszavát, akkor a SquirrelSpell ez észleli és kéri hogy a régi jelszó ismeretében újra kódolhassa a szótárat.</p>

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
hu: Dekódolja a személyes szótáramat és tárolja sima szöveg formában.

en: Change crypto settings
hu: Titkosító beállítások megváltoztatása

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently not encrypted</strong>. You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).</p> <strong>ATTENTION:</strong> If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.</p>
hu: <p>A személyes szótára <strong>jelenleg nem kódolt</strong>. Feltehetőleg el kívánja kódolni a szótárat, hogy megvédhesse a magánszféráját arra az esetre ha a web-mail rendszert kompromitálnák és a szótárát ellopnák. Ha elkódolt, akkor igen nehéz a kulcs (amely a postafiók jelszava) ismerete nélkül abből információt kinyerni. </p> <strong>FIGYELEM:</strong> Ha úgy dönt hogy elkódolja a szótárat, akkor emlékeznie kell a jelszóra. Ha azt elfelejti és az adminisztrátor változtatja új értékre, akkor a személyes szótár haszontalanná válik és újat kell készítenie. Hábar, ha az postafiók jelszava megváltozik és Ön emlékszik a régire, akkor lehetőség van annak újra kódolására az új értékkel.</p>

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
hu: Most titkosításra kerül a személyes szótára, és titkos formában kerül tárolásra.

en: Deleting the following entries from <strong>%s</strong> dictionary:
hu: A következő bejegyzések törlésre kerülnek a(z) <strong>%s</strong> szótárból:

en: All done!
hu: Minden kész

en: Personal Dictionary Updated
hu: Személyes szótár frissítve

en: No changes requested.
hu: Nem kért változtatást

en: Please wait, communicating with the server...
hu: Kérjk várjon, kommunikáció a szerverrel folyamatban...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
hu: Kérjük válasszon szótárat, hogy melyikkel ellenőrizze le ezt az üzenetet:

en: SquirrelSpell Initiating
hu: SquirrelSpell inicializálás

en: Settings adjusted to: <strong>%s</strong> with <strong>%s</strong> as default dictionary.
hu: <strong>%s</strong> szótárak kerülnek felhasználásra, és a <strong>%s</strong> szórár az alapértelmezett.

en: Using <strong>%s</strong> dictionary (system default) for spellcheck.
hu: A <strong>%s</strong> szótárral (rendszerbeállítás) történik az ellenőrzés

en: International Dictionaries Preferences Updated
hu: Nemzetközi szótárak beállítása frissítve

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
hu: Kérjük válasszon a következő rendelkezésre alló szótárak közül:

en: Make this dictionary my default selection:
hu: Legyen ez a szótár az alapértelmezett beállításom:

en: Make these changes
hu: Változtatások elvégzése

en: Add International Dictionaries
hu: Nemzetközi szótár hozzáadásak

en: Please choose which options you wish to set up:
hu: Kérjük válasszon, hogy melyik opciót szeretné beállítani:

en: Edit your personal dictionary
hu: Személyes szótár szerkesztése

en: Set up international dictionaries
hu: Nemzetközi szótárak beállítása

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
hu: Személyes szótárak titkosítása vagy visszafejtése

en: not available
hu: nem elérhető

en: SquirrelSpell Options Menu
hu: SquirrelMail Opciók Menü

en: Translator
hu: Fordító

en: Saved Translation Options
hu: Fordítási opciók elmentve

en: Your server options are as follows:
hu: A szerver opciók a következőek:

en: Maximum of 1000 characters translated, powered by Systran
hu: A maximum 1000 karakter lefordítva, Systrannal felvértezve

en: Number of supported language pairs: %s
hu: A támogatott nyelv párok száma: %s

en: No known limits, powered by Systran
hu: Nincs ismert korlát, Systran-al támogatva

en: No known limits, powered by Translation Experts's InterTran
hu: Nincs ismert korlát, Translation Expert's InterTrannal felvértezve

en: Number of supported languages: %s
hu: Támogatott nyelvek száma: %s

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
hu: Nincs ismert korált, GPL Transszal felvértezve (ingyenes, nyílt forrásu)

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
hu: Görög fordítások, nincs ismert korlát, Systranal felvértezve

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
hu: Orosz fordítások, a maximum 500 karakter lefordítva

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
hu: Elhatározhatja, hogy meg kívánja-e jeleníteni a fordító dobozt és az hol helyezkedhjen el.

en: Select your translator:
hu: Válasszon fordítot:

en: When reading:
hu: Olvasáskor:

en: Show translation box
hu: Fordító doboz megjelenítése

en: to the left
hu: balra

en: in the center
hu: középre

en: to the right
hu: jobbra

en: Translate inside the SquirrelMail frames
hu: A SquirrelMailen belül fordít

en: When composing:
hu: Szerkesztéskor:

en: Not yet functional, currently does nothing
hu: Még nem müködik. Nem csinál semmit.

en: Translation Options
hu: Fordítási opciók

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
hu: Melyik fordítót kell használni, amikor idegen nyelven kap üzenetet?

en: %s to %s
hu: %s-től %s-ig

en: English
hu: Angol

en: Chinese
hu: Kínai

en: French
hu: Francia

en: German
hu: Német

en: Italian
hu: Olasz

en: Japanese
hu: Japán

en: Korean
hu: Kóreai

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Russian
hu: Orosz

en: Translate
hu: Fordít

en: Brazilian Portuguese
hu: Brazil Portugál

en: Bulgarian
hu: Bolgár

en: Croatian
hu: Horvát

en: Czech
hu: Cseh

en: Danish
hu: Dán

en: Dutch
hu: Holland

en: European Spanish
hu: Európai spanyol

en: Finnish
hu: Finn

en: Greek
hu: Görög

en: Hungarian
hu: Magyar

en: Icelandic
hu: Izlandi

en: Latin American Spanish
hu: Latin amerikai spanyol

en: Norwegian
hu: Norvég

en: Polish
hu: Lengyel

en: Romanian
hu: Román

en: Serbian
hu: Szerb

en: Slovenian
hu: Szlovén

en: Swedish
hu: Svéd

en: Turkish
hu: Török

en: Welsh
hu: Velszi

en: Indonesian
hu: Indonéz

en: to English
hu: Angolra

en: from English
hu: Angolról

en: Interface language
hu: Csatoló nyelv

en: Translation direction
hu: Fordítási irány

en: Delivery error report
hu: Kézbesítési hiba jelentés

en: Undelivered Message Headers
hu: Kézbesítetlen üzenet fejléc
