squirrelmail VERSION - en to et translation catalogue (566 entries)

en:  deleted from Remote Server!
et:  kustutati serverist!

en: %s Login
et: %s

en: %s New Message
et: %s uus kiri

en: %s New Messages
et: %s uut kirja

en: %s dictionary
et: %s sõnaraamat

en: %s to %s
et: %s keelest %s keelde

en: (discards changes made on this form so far)
et: (unustab kõik siiani tehtud isikuandmete muudatused)

en: (no subject)
et: (teema puudub)

en: 12-hour clock
et: 12 tundi

en: 24-hour clock
et: 24 tundi

en: ATTENTION:
et: TÄHELEPANU:

en: AUTHOR Said
et: AUTOR kirjutas

en: Add
et: Lisa

en: Add International Dictionaries
et: Lisa rahvusvahelisi sõnaraamatuid

en: Add Server
et: Lisa server

en: Add a New Identity
et: Lisa uus identiteet

en: Add address
et: Lisa aadress

en: Add to %s
et: Aadressi lisamine: %s

en: Add to Addressbook
et: Lisa aadressraamatusse

en: Add to Dic
et: Lisa sõnaraamatusse

en: Additional info
et: Lisainfo

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Book Search
et: Otsing aadressiraamatust

en: Addressbook Display Format
et: Aadressiraamatu näitamise formaat

en: Addressbook is read-only
et: Aadressiraamat on vaid lugemiseks

en: Addresses
et: Aadressid

en: Advanced Identities
et: Minu identiteedid

en: After message body
et: Kirja sisu järel

en: All
et: Kõik

en: All Folders
et: Kõik kaustad

en: All Messages
et: Kõik kirjad

en: All address books
et: Kõik aadressiraamatud

en: All done!
et: Valmis!

en: All messages
et: Kõik kirjad

en: Alternate Identity %d
et: Alternatiivne identiteet %d

en: Always
et: Alati

en: April
et: aprill

en: Attach:
et: Lisa fail:

en: Attachments
et: Lisatud failid

en: August
et: august

en: Auto Refresh Folder List
et: Kaustade nimekirja automaatne värskendamine

en: Autodetect
et: Automaatne tuvastus

en: BCC:
et: Pimekoopia:

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
et: Tagasi õigekirja kontrolli seadistuste leheküljele

en: Bad request: %s
et: Vigane päring: %s

en: Base Sent Folder
et: Sent algkataloog

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list.  This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
et: Nimekirjas olevatele kirjadele on võimalik seada taustavärvi vastavalt tingimustele. Eriti kasulik on see võimalus postiloendite puhul, kuna aitab sul kergesti kindlaks teha kirjade päritolu.

en: Before headers
et: Enne päist

en: Between headers and message body
et: Päise ja sisu vahel

en: Body
et: Sisu

en: Brazilian Portuguese
et: Brasiilia portugali

en: Bug Reports:
et: Vearaportid:

en: Bulgarian
et: bulgaaria

en: Business Card
et: Visiitkaart

en: By the SquirrelMail Development Team
et: Loodud SquirrelMaili arendusmeeskonna poolt

en: CC
et: Koopia:

en: CC:
et: Koopia:

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
et: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole kirjed.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
et: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up kirjed.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
et: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay kirjed.

en: Can not modify global address book
et: Üldise andmebaasi muutmine ei õnnestunud

en: Cc
et: Koopia

en: Cellular Phone
et: Mobiiltelefon

en: Change
et: Muuda

en: Change ALL occurances of this word
et: Muuda KÕIK selle sõna esinemised

en: Change All
et: Muuda kõik

en: Change this word
et: Muuda seda sõna

en: Change to:
et: Muuda:

en: Check Spelling
et: Kontrolli õigekirja

en: Check mail during folder refresh
et: Posti kontrollitakse kausta värskendamisel

en: Check mail during login
et: Posti kontrollitakse sisse logimisel

en: Checkbox
et: Kontrollkast

en: Click here to go back
et: Vajuta siia, et tagasi minna

en: Click here to log back in.
et: Vajuta siia uuesti sisse logimiseks.

en: Click here to return to %s
et: Tagasi kausta %s

en: Click here to try again
et: Proovi uuesti

en: Close
et: Sulge

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close and Cancel
et: Loobu ja sulge

en: Close and Commit
et: Sulge ja salvesta

en: Close this Window
et: Sulge aken

en: Closing POP
et: POP ühenduse sulgemine

en: Color
et: Värv

en: Command failed
et: Käsk ebaõnnestus

en: Compose
et: Uus kiri

en: Confirm Delete
et: Kustutamise kinnitus

en: Confirm Deletion of a Server
et: Serveri kustutamise kinnitus

en: Confirm delete of selected server?
et: Kas kustutada valitud server?

en: Contains:
et: Sisaldab:

en: Could not create hashed directory structure!
et: Kataloogi räsistruktuuri tekitamine ei õnnestunud!

en: Could not create initial preference file!
et: Algse eelistustefaili tekitamine ei õnnestunud!

en: Could not lock datafile
et: Andmefaili lukustamine ei õnnestunud

en: Could not move/copy file. File not attached
et: Faili liigutamine/kopeerimine ei õnnestunud. Faili ei lisatud.

en: Create
et: Tekita

en: Create Folder
et: Uue kausta tekitamine

en: Created folder successfully!
et: Uue kausta tekitamine õnnestus!

en: Croatian
et: horvaadi

en: Current File:
et: Aktiivne fail:

en: Current Folder
et: Aktiivne kaust

en: Custom Stylesheet
et: Kohandatud laaditabel

en: Czech
et: tsehhi

en: D, F j, Y G:i
et: D, j. F, G:i

en: D, F j, Y g:i a
et: D, j. F, G:i

en: D, g:i a
et: D, G:i

en: Danish
et: taani

en: Dark Blue
et: Tumesinine

en: Dark Cyan
et: Tume tsüaan

en: Dark Gray
et: Tumehall

en: Dark Green
et: Tumeroheline

en: Dark Magenta
et: Tume magenta

en: Dark Yellow
et: Tumekollane

en: Database error: %s
et: Andmebaasi viga: %s

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: December
et: detsember

en: Decrypt my dictionary with my old password:
et: Dekrüpti sõnaraamat minu vana parooli abil:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Identity
et: Vaikimisi identiteet

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Folder
et: Kausta eemaldamine

en: Delete checked words
et: Kustuta märgitud sõnad

en: Delete failed:
et: Kustutamine ei õnnestunud:

en: Delete my dictionary and start a new one
et: Kustuta vana sõnaraamat ja tekita uus

en: Delete selected
et: Kustuta valitud aadressid

en: Delete selected attachments
et: Kustuta valitud failid

en: Deleted folder successfully!
et: Kausta kustutamine õnnestus!

en: Deleting messages from server...
et: Kirjade kustutamine serveris...

en: Deleting the following entries from <strong>%s</strong> dictionary:
et: Sõnaraamatust <strong>%s</strong> kustutatakse järgmised kirjed:

en: Dictionary Erased
et: Sõnaraamat kustutatud

en: Dictionary re-encrypted
et: Sõnaraamat on uuesti krüptitud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display Attached Images with Message
et: Kirjaga kaasa pandud piltide kuvamine

en: Display Preferences
et: Välimuse seadistused

en: Do not use Drafts
et: Mustandeid ei kasutata

en: Do not use Sent
et: Saadetud kirjade kausta ei kasutata

en: Do not use Trash
et: Prügikasti ei kasutata

en: Done
et: Tehtud

en: Down
et: Alla

en: Download this as a file
et: Salvesta failina

en: Draft Email Saved
et: Kirja mustand salvestatud

en: Draft Folder
et: Mustandid

en: Dutch
et: hollandi

en: E-Mail Address
et: E-posti aadress

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: E-mail address is missing
et: E-posti aadress puudub

en: ERROR
et: VIGA

en: ERROR : Bad or malformed request.
et: VIGA: Vigane päring.

en: ERROR : Could not complete request.
et: VIGA: päringu täitmine ei õnnestunud

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Advanced Identities
et: Identiteetide muutmine

en: Edit selected
et: Muuda valitud aadressi

en: Edit your Personal Dictionary
et: Isikliku sõnaraamatu muutmine

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Empty command string
et: Tühi käsujada

en: Enable Alternating Row Colors
et: Alternatiivse ridade värvilisuse lubamine

en: Enable Media Playing
et: Meediafailide mängimine lubatud

en: Enable Page Selector
et: Lehekülje valiku lubamine

en: Enable Printer Friendly Clean Display
et: Täieliku trükiversiooni näitamine

en: Enable Unread Message Notification
et: Lugemata kirjade arvu kuvamise lubamine

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
et: Isikliku sõnaraamatu krüptimine või dekrüptimine

en: English
et: inglise

en: Error
et: Viga

en: Error Appending Message!
et: Kirja lisamisel tekkis viga!

en: Error Decrypting Dictionary
et: Sõnaraamatu dekrüptimisel tekkis viga

en: Error connecting to IMAP server: %s.
et: Viga ühenduse loomisel IMAP serveriga: %s

en: Error creating directory %s.
et: Kataloogi %s tekitamisel tekkis viga.

en: Error initializing LDAP server %s:
et: Ühendumisel LDAP serverisse %s tekkis viga:

en: Error initializing addressbook database.
et: Aadressiraamatu tekitamisel tekkis viga.

en: Error initializing global addressbook.
et: Üldise aadressiraamatu tekitamisel tekkis viga.

en: Error opening file %s
et: Faili %s avamisel tekkis viga

en: Error:
et: Viga:

en: European Spanish
et: Euroopa hispaania

en: Everywhere
et: Kogu kiri

en: Ex: 63aa7f
et: näide: 63AA7F

en: Expunge
et: Tühjenda

en: FETCH line:
et: FETCH rida:

en: Fax
et: Faks

en: February
et: veebruar

en: Fetching message
et: Kirja laadimine

en: Finnish
et: soome

en: First name
et: Eesnimi

en: Flags
et: Lipud

en: Folder List Options
et: Kaustade nimekirja seadistused

en: Folder Path
et: Kaustade asukoht

en: Folder Preferences
et: Kaustade seadistused

en: Folders
et: Kaustad

en: Forward
et: Edasta

en: Found %s errors
et: Leiti %s viga

en: French
et: prantsuse

en: Friday
et: reede

en: From
et: Saatja

en: From:
et: Saatja:

en: Full Name
et: Täielik nimi

en: General Display Options
et: Kuvamise üldseadistused

en: German
et: saksa

en: Global address book
et: Kõik aadressiraamatud

en: Go
et: Alusta

en: Go to the login page
et: Mine sisse logimise lehele

en: Greek
et: kreeka

en: Help
et: Abi

en: Hey! Wath do You are looking for?
et: Hei! Mida sa otsid?!

en: High
et: Kõrge

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Hour Format
et: Tundide vorming

en: Hungarian
et: ungari

en: Icelandic
et: islandi

en: Identifying name
et: Kirjeldav nimi

en: If <b>%s</b> contains <b>%s</b> then move to <b>%s</b>
et: Kui <b>%s</b> sisaldab <b>%s</b> siis liiguta kausta <b>%s</b>

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Ignore ALL occurances this word
et: Ignoreeri KÕIKI selle sõna esinemisi

en: Ignore All
et: Ignoreeri kõiki

en: Ignore this word
et: Ignoreeri seda sõna

en: Illegal folder name.  Please select a different name.
et: Vigane kausta nimi. Palun sisesta mõni teine nimi.

en: Include Me in CC when I Reply All
et: Kõigile vastamisel lisa mind CC reale

en: Index Order
et: Nimekirja seadistused

en: Indonesian
et: indoneesia

en: International Dictionaries Preferences Updated
et: Rahvusvaheliste sõnaraamatute seadistuste muutmine õnnestus

en: Invalid input data
et: Vigased sisendandmed

en: Italian
et: itaalia

en: January
et: jaanuar

en: Japanese
et: jaapani

en: July
et: juuli

en: June
et: juuni

en: Language
et: Keel

en: Last Refresh
et: Viimane värskendus

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Latin
et: ladina

en: Latin American Spanish
et: Ladina-Ameerika hispaania

en: Leave Mail on Server
et: Jäetakse serverisse

en: Left
et: Vasakul

en: Let this folder contain subfolders
et: See kaust tohib sisaldada alamkaustasid

en: Light Blue
et: Helesinine

en: Light Cyan
et: Hele tsüaan

en: Light Gray
et: Helehall

en: Light Green
et: Heleroheline

en: Light Magenta
et: Hele magenta

en: Light Yellow
et: Helekollane

en: Line with an error:
et: Vigane rida:

en: List all
et: Näita kõiki

en: Loading the sound...
et: Heli laadimine...

en: Location of Buttons when Composing
et: Nuppude asukoht kirjutamise ajal

en: Location of Folder List
et: Kaustade nimekirja asukoht

en: Logging out from IMAP
et: IMAP serverist välja logimine

en: Login
et: Logi sisse

en: Login Failed:
et: Sisse logimine ebaõnnestus:

en: Login OK: Inbox EMPTY
et: Sisse logimine õnnestus. Postkast on tühi.

en: Login OK: Inbox contains [
et: Sisse logimine õnnestus. Postkastis on [

en: Login OK: No new messages
et: Sisse logimine õnnestus. Uusi kirju pole.

en: Low
et: Madal

en: M j, Y
et: j. M, Y

en: Mailbox Display Options
et: Postkasti kuvamise valikud

en: Make Default
et: Sea vaikimisi identiteediks

en: Make these changes
et: Salvesta muudatused

en: Make this dictionary my default selection:
et: Salvesta see sõnaraamat vaikimisi sõnaraamatuks:

en: March
et: märts

en: Match:
et: Sobivus:

en: Matches
et: Sobivus

en: Maximum Number of Pages to Show
et: Maksimaalne kuvatavate lehekülgede arv

en: May
et: mai

en: Medium Gray
et: Keskmiselt hall

en: Memory Search
et: Otsingute ajalugu

en: Message
et: Kiri

en: Message Display and Composition
et: Kirja kirjutamine

en: Message Filtering
et: Kirjade filtreerimine

en: Message Filters
et: Filtrid

en: Message Highlighting
et: Kirjade esile tõstmine

en: Message List
et: Kirjade nimekiri

en: Message appended to mailbox
et: Kiri lisati postkasti

en: Message not printable
et: Trükikõlbmatu kiri

en: Message:
et: Teade:

en: Minute
et: minut

en: Minutes
et: minutit

en: Modify
et: Muuda

en: Modify Server
et: Serveri muutmine

en: Monday
et: esmaspäev

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Move
et: Liiguta

en: Move Up
et: Liiguta ülespoole

en: Move spam to:
et: Rämpsposti kaust:

en: Move to:
et: Liiguta:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
et: Rämpsposti salvestamine otse Prügikasti pole võib-olla õige tegu, kuna ka sõprade või tuttavate kirjad võivad kogemata rämpsposti hulka sattuda. Hoolimata sellest, mis kausta sa rämpsposti salvestamiseks valid, jälgi, et seda kausta tühjendataks perioodiliselt, et kaust liiga suureks ei muutuks.

en: Multiple Identities
et: Minu identiteedid

en: Must be unique
et: Peab olema unikaalne

en: Name
et: Nimi

en: Name and Address Options
et: Nime ja aadressi valikud

en: Name is missing
et: Nimi puudub

en: Name:
et: Nimi:

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Lisa

en: New Mail
et: Uus kiri

en: New Mail Notification
et: Uute kirjade arv

en: New Mail Notification options saved
et: Uutest kirjadest teatamise seadistused salvestatud

en: New Messages Only
et: Ainult uued kirjad

en: New name:
et: Uus nimi:

en: NewMail Options
et: Uute kirjade seadistused

en: Next
et: Järgmine

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Nickname contains illegal characters
et: Hüüdnimi sisaldab keelatud märke

en: No
et: Ei

en: No Citation
et: Ei tsiteerita

en: No Clock
et: Kellaaega ei kuvata

en: No Messages Found
et: Uusi kirju ei leitud

en: No Notification
et: Ei teatata

en: No connection to server
et: Ühendus serverisse puudub

en: No errors found
et: Vigasid ei leitud

en: No folders found
et: Kaustasid pole

en: No folders were found to subscribe to!
et: Aktiveerimata kaustasid pole!

en: No folders were found to unsubscribe from!
et: Aktiveeritud kaustasid pole!

en: No highlighting is defined
et: Esile tõstmist pole kirjeldatud

en: No messages were selected.
et: Ühtegi kirja polnud valitud.

en: No password submitted
et: Parooli ei sisestatud

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
et: Isiklik aadressiraamat on kirjeldamata. Võta ühendust administraatoriga.

en: No persons matching your search was found
et: Päringule vastavaid isikuid ei leitud

en: No server specified
et: Server täpsustamata

en: No such file or directory
et: Selline kataloog või fail puudub

en: No words in your personal dictionary.
et: Isiklikus sõnaraamatus pole sõnu.

en: No-one server in use. Try to add.
et: Servereid pole. Palun lisa mõni.

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: Norwegian
et: norra

en: Not a file name
et: See pole failinimi

en: Not yet functional, currently does nothing
et: Hetkel veel ei tööta

en: Note
et: Märkus

en: November
et: november

en: Number of Messages to Index
et: Kirjade arv nimekirjas

en: OFF
et: VÄLJAS

en: ON
et: SEES

en: Occurs times:
et: Esinemiste arv:

en: October
et: oktoober

en: Only INBOX
et: Ainult INBOX

en: Only Unseen
et: Ainult uued

en: Only unread messages
et: Ainult lugemata kirjad

en: Open failed
et: Avamine ei õnnestunud

en: Opening IMAP server
et: IMAP serveri avamine

en: Opening POP server
et: POP serveri avamine

en: Option Type '%s' Not Found
et: Valikutüüpi '%s' ei leitud

en: Options
et: Seadistused

en: Organization / Department
et: Organisatsioon / Osakond

en: Original Message
et: Algne kiri

en: Other:
et: Muu:

en: POP3 connect:
et: POP3 ühendus:

en: POP3 pass:
et: POP3 parool:

en: POP3 user:
et: POP3 kasutajakonto:

en: Paginate
et: Leheküljenda

en: Password for
et: Parool:

en: Password:
et: Parool:

en: Personal Dictionary
et: Isiklik sõnaraamat

en: Personal Dictionary Crypto Settings
et: Isikliku sõnaraamatu krüptimise seadistused

en: Personal Dictionary Updated
et: Isikliku sõnaraamatu uuendamine õnnestus

en: Personal Information
et: Isikuandmed

en: Personal address book
et: Isiklik aadressiraamat

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
et: Palun märgi need sõnad, mida sa soovid sõnaraamatust kustutada.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
et: Palun vali selle kirja õigekirja kontrolliks kasutatav sõnaraamat:

en: Please choose which options you wish to set up:
et: Vali seadistused:

en: Please contact your system administrator and report this error.
et: Palun võta ühendust oma administraatoriga ja teata sellest veast.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
et: Palun dekrüpti minu sõnaraamat ja salvesta lihtteksti formaadis.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
et: Palun krüpti minu sõnaraamat ja salvesta see krüpteeritud formaadis.

en: Please wait, communicating with the server...
et: Serveriga suhtlemine, palun oota...

en: Polish
et: poola

en: Portuguese
et: portugali

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
et: Seadistuste andmebaasi viga (%s). Lõpetan töö.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
et: Seadistuste fail %s puudub. Uue faili loomiseks logi pärast välja logimist uuesti sisse.

en: Prefix Signature with '-- ' Line
et: Signatuurile eelneb '-- ' rida

en: Premature end of list
et: Enneaegne nimekirja lõpp

en: Previous
et: Eelmine

en: Print
et: Trüki

en: Printer Friendly
et: Trükivaade

en: Priority
et: Tähtsus

en: Proceed
et: Jätka

en: Quarterly
et: Kord kvartalis

en: Quote Who XML
et: XML keda tsiteeritakse

en: Read
et: Loetuks

en: Read data:
et: Loetud andmed:

en: Reason Given:
et: Tagastatud põhjus:

en: Refresh Folder List
et: Värskenda kaustade nimekirja

en: Refresh Page
et: Värskenda lehekülge

en: Remote POP server settings
et: POP serveri seadistused

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename a Folder
et: Kausta ümber nimetamine

en: Rename a folder
et: Kausta ümber nimetamine

en: Renamed successfully!
et: Kausta ümber nimetamine õnnestus

en: Reply
et: Vasta

en: Reply All
et: Vasta kõikidele

en: Reply Citation Options
et: Tsiteerimise valikud

en: Reply Citation Style
et: Tsiteerimise stiil

en: Reply To
et: Vastamise aadress

en: Response:
et: Vastus:

en: Resume Draft
et: Jätka mustandit

en: Return
et: Tagasi

en: Return to options page
et: Tagasi seadistuste leheküljele

en: Right
et: Paremal

en: Romanian
et: rumeenia

en: Russian
et: vene

en: SPAM Filters
et: Rämpsposti filtrid

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
et: Rämpsposti filtrid aitavad sul automaatselt eemaldada postkasti tulnud rämpsposti ja salvestada see näiteks Prügikasti.

en: Saturday
et: laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save / Update
et: Salvesta / Uuenda

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Search
et: Otsi

en: Search for
et: Otsi

en: Seconds
et: sekundit

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Server:
et: Vali server:

en: Select server file:
et: Vali serverifail:

en: Select your translator:
et: Vali tõlkimismootor:

en: Selected Server:
et: Valitud server:

en: Send
et: Saada

en: Sent Folder
et: Saadetud kirjad

en: Sent Subfolders Options
et: Sent alamkaustade seadistused

en: September
et: september

en: Serbian
et: serbia

en: Server Name:
et: Serveri nimi:

en: Server responded:
et: Serveri vastus:

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show Clock on Folders Panel
et: Kellaaeg kaustade paneelil

en: Show HTML Version by Default
et: Vaikimisi näidatakse HTML versiooni

en: Show button in toolbar
et: Nupu näitamine tööriistaribal

en: Show popup window on new mail
et: Uue kirja saabumisel avatakse hüpikaken

en: Show translation box
et: Tõlkimiskasti näitamine

en: Sign Out
et: Logi välja

en: Signature
et: Signatuur

en: Signature Options
et: Signatuuri valikud

en: Size
et: Suurus

en: Size of Editor Window
et: Sisestamise akna laius

en: Slovenian
et: sloveenia

en: Some or all of the help documents are not present!
et: Mõned või kõik abitekstid pole saadaval!

en: Source
et: Allikas

en: Spam Filtering
et: Rämpsposti filtreerimine

en: Spam is sent to <b>%s</b>
et: Rämpspost salvestati kausta <b>%s</b>

en: Spam scan is limited to <b>%s</b>
et: Rämpsposti skaneerimine on piiratud kataloogiga <b>%s</b>

en: Spanish
et: hispaania

en: Special Folder Options
et: Spetsiaalsete kaustade seadistused

en: SpellChecker Options
et: Õigekirja kontrolli seadistused

en: SquirrelMail Notice:
et: SquirrelMaili teade:

en: SquirrelMail version %s
et: SquirrelMail, versioon %s

en: SquirrelSpell Initiating
et: SquirrelSpelli käivitamine

en: SquirrelSpell Options Menu
et: SquirrelSpelli seadistuste menüü

en: SquirrelSpell Results
et: SquirrelSpelli tulemus

en: Store in Folder:
et: Salvestatakse kausta:

en: Subject
et: Teema

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit
et: Salvesta

en: Subscribe
et: Aktiveeri

en: Subscribed successfully!
et: Kausta aktiveerimine õnnestus!

en: Successful Re-encryption
et: Uuesti krüptimine õnnestus

en: Successfully Saved Options
et: Seadistuste salvestamine õnnestus

en: Suggestions
et: Soovitused

en: Sunday
et: pühapäev

en: Swedish
et: rootsi

en: THIS FOLDER IS EMPTY
et: SEE KAUST ON TÜHI

en: Table of Contents
et: Sisukord

en: Test Sound
et: Testi helifaili

en: The help has not been translated to %s.  It will be displayed in English instead.
et: Abitekst pole veel tõlgitud keelde %s ja seepärast näidatakse ingliskeelset versiooni.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index.  You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
et: Siin saad sa seadistada nimekirja veergude järjekorda ja arvu täpselt sulle sobivaks.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
et: Kirjade nimekirja veergude ja järjestuse seadistused.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
et: Õigekirja kontroll pole veel lõppenud. Kas tõesti sulgeda ja salvestada muudatused?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
et: Õigekirja kontroll pole veel lõppenud. Kas tõesti sulgeda ja loobuda muudatustest?

en: Theme
et: Värviteema

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
et: Kaustade kuvamise ja kasutamise seadistused.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
et: Isikuandmete (nimi, e-posti aadress jne) ja identiteetide seadistused.

en: Thursday
et: neljapäev

en: Title
et: Tiitel

en: Title & Org. / Dept.
et: Tiitel ja Org. / Osak.

en: Title:
et: Tiitel:

en: To
et: Saaja

en: To or Cc
et: Saaja või koopia

en: To:
et: Saaja:

en: Toggle All
et: Muuda kõigi kirjade märgistust

en: Top
et: Üles

en: Transform Selected Messages
et: Märgitud kirjade oleku muutmine

en: Translate
et: Tõlgi

en: Translate inside the SquirrelMail frames
et: Tõlgitakse SquirrelMaili sees

en: Translation Options
et: Tõlkimise seadistused

en: Translator
et: Tõlkimismootor

en: Trash Folder
et: Prügikast

en: Try
et: Proovi

en: Tuesday
et: teisipäev

en: Unable to list addresses from %s
et: Aadresside näitamine asukohast %s ei õnnestunud

en: Undefined Function
et: Defineerimata funktsioon

en: Unknown Sender
et: Tundmatu saatja

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error: %s
et: Tundmatu viga: %s

en: Unknown response from IMAP server:
et: Tundmatu vastu IMAP-i serverist:

en: Unknown user or password incorrect.
et: Tundmatu kasutaja või vale parool.

en: Unread
et: Mitteloetuks

en: Unread Message Notification Type
et: Lugemata kirjade arvu kuvamise tüüp

en: Unseen and Total
et: Uued ja kokku

en: Unselect All
et: Eemalda valikud

en: Unsubscribe
et: Deaktiveeri

en: Unsubscribed successfully!
et: Kausta deaktiveerimine õnnestus!

en: Up
et: Üles

en: Update address
et: Salvesta muudatused

en: Use Addresses
et: Kasuta aadresse

en: Use Javascript
et: JavaScripti lubamine

en: Use Sent Subfolders
et: Sent alamkaustade kasutamine

en: Use Signature
et: Signatuuri kasutamine

en: User '%s' already exist
et: Kasutaja '%s' on juba olemas

en: User '%s' does not exist
et: Kasutaja '%s' puudub

en: User-Defined
et: Isiklik stiil

en: User-Defined Citation End
et: Isikliku stiili lõpp

en: User-Defined Citation Start
et: Isikliku stiili algus

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: View Full Header
et: Näita täielikku päist

en: View Printable Version
et: Trükivaade

en: View message
et: Näita kirja

en: Viewing Full Header
et: Täieliku päise näitamine

en: Viewing Message: <B>%s</B> (1 total)
et: Kirjade näitamine: <B>%s</B> (kokku 1)

en: Viewing Messages: <B>%s</B> to <B>%s</B> (%s total)
et: Kirjade näitamine: <B>%s</B> kuni <B>%s</B> (kokku %s)

en: Viewing a Business Card
et: Visiitkaardi näitamine

en: Viewing a text attachment
et: Tekstifaili vaatamine

en: Viewing an image attachment
et: Pildifaili vaatamine

en: WARNING! Tell your admin to set the SpamFilters_YourHop variable
et: HOIATUS! Käse administraatoril seada SpamFilters_YourHop muutujale väärtus

en: Warning,
et: Hoiatus,

en: Web Page
et: Veebilehekülg

en: Wednesday
et: kolmapäev

en: Welsh
et: uelsi

en: What to Scan:
et: Mida skaneerida:

en: When composing:
et: Kirjutades:

en: When reading:
et: Lugedes:

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
et: Millist tõlkemootorit kasutada võõrkeelse kirja saamisel?

en: White
et: Valge

en: Width of Folder List
et: Kaustade nimekirja laius

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Wrap Incoming Text At
et: Kirja tekst murtakse positsioonilt

en: Write to addressbook failed
et: Aadressiraamatusse kirjutamine ei õnnestunud

en: Yearly
et: Kord aastas

en: Yes
et: Jah

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
et: SquirrelMaili välimuse parameetrite (värvid, keel jne) seadistused.

en: You can only edit one address at the time
et: Korraga saab muuta vaid ühte aadressi

en: You have been successfully signed out.
et: Oledki välja logitud.

en: You have new mail!
et: Sulle on uusi kirju!

en: You have not filled in the "To:" field.
et: "Saaja:" väli on täitmata.

en: You must be logged in to access this page.
et: Sellele leheküljele juurdepääsuks on vaja sisse logida.

en: Your personal dictionary was erased.
et: Isiklik sõnaraamatu kustutati ära.

en: Your search failed with the following error(s)
et: Sinu otsing ei õnnestunud järgnevatel põhjustel

en: Your server options are as follows:
et: Sinu serveri seadistused:

en: [<i>not set yet</i>]
et: [<i>seadmata</i>]

en: ] messages
et: ] kirja

en: as a subfolder of
et: mis asub kaustas

en: authentication failed
et: autentimine ebaõnnestus

en: connection does not exist
et: ühendust pole

en: connection not established
et: ühendust ei loodud

en: down
et: alla

en: download
et: salvesta

en: g:i a
et: G:i

en: in
et: sees on

en: in the center
et: keskel

en: less
et: vähem

en: mailbox
et: kirjakast

en: more
et: rohkem

en: pixels
et: pikslit

en: purge
et: Tühjenda

en: quote
et: tsitaat

en: refresh folder list
et: värskenda nimekirja

en: remove
et: eemalda

en: requires JavaScript to work
et: vajab töötamiseks JavaScripti tuge

en: said
et: kirjutas

en: to the left
et: vasakul

en: to the right
et: paremal

en: up
et: üles

en: view
et: vaade

en: who
et: kes
