squirrelmail 1.4.1 - en to cs translation catalogue (964 entries)

en: Address Book
cs: Adresář

en: All
cs: Všechny

en: Name
cs: Jméno

en: Info
cs: Informace

en: Source
cs: Zdroj

en: To
cs: Komu

en: Cc
cs: Kopie

en: Bcc
cs: Neviditelná kopie

en: Use Addresses
cs: Použít adresář

en: Address Book Search
cs: Hledat v adresáři

en: Search for
cs: Hledat

en: in
cs: v

en: All address books
cs: Všechny adresáře

en: Search
cs: Hledat

en: List all
cs: Zobrazit vše

en: Unable to list addresses from %s
cs: Nelze zobrazit adresy z %s

en: Your search failed with the following error(s)
cs: Vaše hledání proběhlo neúspěšně díky těmto chybám

en: No persons matching your search was found
cs: Nebyla nalezena požadovaná osoba

en: Return
cs: Zpět

en: Close
cs: Zavřít

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Must be unique
cs: Musí být jedinečná

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Last name
cs: Příjmení

en: First name
cs: Jméno

en: Additional info
cs: Další informace

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
cs: Není definován žádný osobní adresář. Kontaktujte správce.

en: You can only edit one address at the time
cs: Nelze upravovat více adres najednou

en: Update address
cs: Aktualizovat adresu

en: ERROR
cs: Chyba

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Add address
cs: Přidat adresu

en: Edit selected
cs: Upravit vybrané položky

en: Delete selected
cs: Odstranit vybrané položky

en: Add to %s
cs: Přidat do %s

en: said
cs: napsal(a)

en: quote
cs: cituji

en: who
cs: kdo

en: Subject
cs: Předmět

en: From
cs: Od

en: Date
cs: Datum

en: Original Message
cs: Původní zpráva

en: Draft Email Saved
cs: Email uložen do Konceptů

en: Could not move/copy file. File not attached
cs: Nelze přesunout/zkopírovat soubor. Soubor není přiložen

en: Draft Saved
cs: Email uložen do Konceptů

en: Your Message has been sent
cs: Zpráva byla odeslána

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Komu:

en: CC:
cs: Kopie:

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Send
cs: Odeslat

en: Attach:
cs: Přiložit soubor:

en: Add
cs: Přiložit

en: Delete selected attachments
cs: Odstranit vybrané přiložené soubory

en: Priority
cs: Priorita

en: High
cs: Vysoká

en: Normal
cs: Normální

en: Low
cs: Nízká

en: Receipt
cs: Doručenka

en: On Read
cs: Při přečtení

en: On Delivery
cs: Při doručení

en: Signature
cs: Podpis

en: Addresses
cs: Adresář

en: Save Draft
cs: Uložit Koncept

en: You have not filled in the "To:" field.
cs: Nezadali jste adresáta

en: Draft folder
cs: Složka Konceptů

en: Server replied:
cs: Odpověď serveru:

en: Illegal folder name.  Please select a different name.
cs: Neplatný název složky. Vyberte prosím jiný název.

en: Click here to go back
cs: Klikněte zde pro návrat zpět

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
cs: Neoznačil jste složku ke smazání.

en: Delete Folder
cs: Odstranit složku

en: Are you sure you want to delete %s?
cs: Opravdu chcete smazat %s?

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Folders
cs: Složky

en: Subscribed successfully!
cs: Přihlášení proběhlo úspěšně

en: Unsubscribed successfully!
cs: Odhlášení proběhlo úspěšně

en: Deleted folder successfully!
cs: Složka byla úspěšně smazána

en: Created folder successfully!
cs: Složka byla úspěšně vytvořena

en: Renamed successfully!
cs: Úspěšně přejmenováno

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
cs: Přihlášení neúspěšné - Složka neexistuje.

en: refresh folder list
cs: aktualizovat seznam složek

en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

en: as a subfolder of
cs: jako podsložku

en: None
cs: Nic

en: Let this folder contain subfolders
cs: Složka může obsahovat podsložku

en: Create
cs: Vytvořit

en: Rename a Folder
cs: Přejmenovat složku

en: Select a folder
cs: Vybrat složku

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: No folders found
cs: Nebyla nalezena žádná složka

en: Delete
cs: Odstranit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: No folders were found to unsubscribe from!
cs: Nebyly nalezeny žádné složky, ze kterých se lze odhlásit!

en: No folders were found to subscribe to!
cs: Nebyly nalezeny žádné složky k přihlášení

en: Subscribe to:
cs: Přihlásit:

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
cs: Neoznačil jste složku k přejmenování.

en: Rename a folder
cs: Přejmenovat složku

en: New name:
cs: Nový název:

en: Submit
cs: Odeslat

en: ERROR: Help files are not in the right format!
cs: CHYBA: Špatný formát souborů nápovědy

en: Help
cs: Nápověda

en: The help has not been translated to %s.  It will be displayed in English instead.
cs: Nápověda není přeložena do %s. Bude zobrazena v angličtině.

en: Some or all of the help documents are not present!
cs: Některé texty nápovědy nejsou dostupné!

en: Table of Contents
cs: Obsah

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Top
cs: Nahoru

en: Viewing an image attachment
cs: Náhled přiloženého obrázku

en: View message
cs: Zobrazit zprávu

en: Download this as a file
cs: Uložit jako soubor

en: INBOX
cs: Doručená pošta

en: purge
cs: vysypat

en: Last Refresh
cs: Poslední zobrazení

en: Save folder tree
cs: Uložit strom složek

en: Login
cs: Přihlásit

en: SquirrelMail version %s
cs: SquirrelMail verze %s

en: By the SquirrelMail Development Team
cs: Vytvořeno týmem SquirrelMail

en: %s Login
cs: %s Přihlásit

en: Name:
cs: Jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: No messages were selected.
cs: Nebyly vybrány žádné zprávy

en: Options
cs: Možnosti

en: Message Highlighting
cs: Zvýrazňování zpráv

en: New
cs: Nová

en: Done
cs: Hotovo

en: To or Cc
cs: Komu nebo Kopie

en: subject
cs: předmět

en: Edit
cs: Editovat

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: No highlighting is defined
cs: Není nadefinováno žádné zvýraznění

en: Identifying name
cs: Identifikační jméno

en: Color
cs: Barva

en: Dark Blue
cs: Tmavěmodrá

en: Dark Green
cs: Tmavězelená

en: Dark Yellow
cs: Tmavěžlutá

en: Dark Cyan
cs: Tmavětyrkysová

en: Dark Magenta
cs: Tmavěfialová

en: Light Blue
cs: Světlemodrá

en: Light Green
cs: Světlezelená

en: Light Yellow
cs: Světležlutá

en: Light Cyan
cs: Světletyrkysová

en: Light Magenta
cs: Světlefialová

en: Dark Gray
cs: Tmavěšedá

en: Medium Gray
cs: Středněšedá

en: Light Gray
cs: Světlešedá

en: White
cs: Bílá

en: Other:
cs: Jiná:

en: Matches
cs: Odpovídá

en: Alternate Identity %d
cs: Alternativní identita %d

en: Advanced Identities
cs: Rozšířené identity

en: Default Identity
cs: Základní/nastavená identita

en: Add a New Identity
cs: Přidej novou identitu

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: E-Mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Reply To
cs: Odpovídat na adresu

en: Save / Update
cs: Ulož/Aktualizuj

en: Make Default
cs: Vytvoř nastavení

en: Move Up
cs: Přesun nahoru

en: Index Order
cs: Pořadí v seznamu

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací pole

en: Flags
cs: Příznaky zprávy

en: Size
cs: Velikost

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index.  You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
cs: Pořadí seznamu zpráv je pořadí v jakém jsou uspořádány sloupce ve výpisu
    zpráv.  Můžete přídávat, odebírat a přesunovat jednotlivé složky.

en: up
cs: nahoru

en: down
cs: dolů

en: remove
cs: odstranit

en: Return to options page
cs: Návrat na stránku s nastavením

en: Personal Information
cs: Osobní informace

en: Display Preferences
cs: Vzhled - možnosti

en: Folder Preferences
cs: Složky - možnosti

en: Successfully Saved Options
cs: Nastavení bylo úspěšně uloženo

en: Refresh Folder List
cs: Obnovit seznam složek

en: Refresh Page
cs: Aktualizovat stránku

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
cs: Obsahuje Vaše osobní informace, např. Vaše jméno, e-mailovou adresu atd.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
cs: Můžete měnit vzhled a způsob zobrazení informací, např. barvy, jazyk a jiná nastavení.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list.  This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
cs: Na základě uvedených kritérií mohou mít příchozí zprávy v seznamu různou barvu pozadí. Tato funkce umožňuje snadno rozlišit odesílatele zpráv, zvláště pak e-mailové konference.

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
cs: Tato nastavení změní způsob, kterým se budou složky zobrazovat a jak s nimi budete zacházet.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
cs: Pořadí sloupců v seznamu zpráv může být upraveno podle vašich potřeb.

en: Message not printable
cs: Zprávu nelze tisknout

en: CC
cs: Kopie

en: Printer Friendly
cs: Verze pro tisk

en: Print
cs: Tisknout

en: View Printable Version
cs: Zobrazit verzi pro tisk

en: Read:
cs: Přečtena:

en: Your message
cs: Vaše zpráva

en: Sent:
cs: Odeslána:

en: Was displayed on %s
cs: Byla zobrazena %s

en: less
cs: méně

en: more
cs: více

en: Unknown sender
cs: Neznámý Odesílatel

en: Mailer
cs: Emailový klient

en: Read receipt
cs: Doručenka přečtení

en: requested
cs: vyžadována

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
cs: Odesílatel zprávy si přeje vědět zda-li jste tuto zprávu přečetli.  Přejete si odeslat potvrzení?

en: Send read receipt now
cs: Odeslat potvrzení přečtení nyní

en: Search results
cs: Výsledky hledání

en: Message List
cs: Seznam zpráv

en: Resume Draft
cs: Pokračovat v psaní zprávy

en: Edit Message as New
cs: Použít jako předlohu pro novou zprávu

en: View Message
cs: Zobrazit zprávu

en: Forward
cs: Předat dál

en: Forward as Attachment
cs: Přeposlat jako přílohu

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply All
cs: Odpovědět všem

en: View Full Header
cs: Zobrazit celou hlavičku

en: Attachments
cs: Přílohy

en: You must be logged in to access this page.
cs: Pro přístup k této stránce musíte být přihlášen.

en: Folder:
cs: Složka:

en: edit
cs: editovat

en: search
cs: hledat

en: delete
cs: odstranit

en: Recent Searches
cs: Poslední hledání

en: save
cs: uložit

en: forget
cs: zapomenout

en: Current Search
cs: Aktuální Hledání

en: All Folders
cs: Všechny složky

en: Body
cs: Tělo zprávy

en: Everywhere
cs: Všude

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: No Messages Found
cs: Nebyly nalezeny žádné zprávy

en: Sign Out
cs: Odhlásit se

en: You have been successfully signed out.
cs: Odhlášení proběhlo úspěšně

en: Click here to log back in.
cs: Pro nové přihlášení klikněte zde

en: Viewing a Business Card
cs: Zobrazení Visitky

en: Title
cs: Pozice

en: Web Page
cs: Webová stránka

en: Organization / Department
cs: Organizace / Oddělení

en: Address
cs: Adresa

en: Work Phone
cs: Telefon (práce)

en: Home Phone
cs: Telefon (domů)

en: Cellular Phone
cs: Telefon (mobilní)

en: Note
cs: Poznámka

en: Add to Addressbook
cs: Přidat do adresáře

en: Title & Org. / Dept.
cs: Funkce & Firma / Oddělení

en: Viewing Full Header
cs: Zobrazení celé hlavičky

en: Viewing a text attachment
cs: Náhled přiloženého souboru

en: Personal address book
cs: Osobní adresář

en: Database error: %s
cs: Chyba databáze: %s

en: Addressbook is read-only
cs: Adresář pouze ke čtení

en: User '%s' already exist
cs: Uživatel %s již existuje

en: User '%s' does not exist
cs: Uživatel %s neexistuje

en: Global address book
cs: Centrální adresář kontaktů

en: No such file or directory
cs: Nebyl nalezen žádný soubor ani adresář

en: Open failed
cs: Otevírání proběhlo neúspěšně

en: Can not modify global address book
cs: Nemůžu modifikovat globální adresář kontaktů

en: Not a file name
cs: Není název souboru

en: Write failed
cs: Zápis proběhl neúspěšně

en: Unable to update
cs: Aktualizace nebyla možná

en: Could not lock datafile
cs: Nelze uzamknout soubor s daty

en: Write to addressbook failed
cs: Zápis do adresáře proběhl neúspěšně

en: Error initializing addressbook database.
cs: Chyba při inicializaci databáze kontaktů.

en: Error opening file %s
cs: Chyba při otevírání souboru %s

en: Error initializing global addressbook.
cs: Chyba při inicializaci centrální databáze kontaktů.

en: Error initializing LDAP server %s:
cs: Chyba při inicializaci LDAP serveru %s

en: Invalid input data
cs: Neplatná vstupní data

en: Name is missing
cs: Chybí jméno

en: E-mail address is missing
cs: Chybí e-mailová adresa

en: Nickname contains illegal characters
cs: Přezdívka obsahuje nedovolené znaky

en: view
cs: zobrazit

en: Business Card
cs: Visitka

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sun
cs: Ne

en: Mon
cs: Pondělí

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Květen

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čvn

en: Jul
cs: Čvc

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: D, F j, Y g:i a
cs: j F Y, G:i

en: D, F j, Y G:i
cs: j F Y, G:i

en: M j, Y
cs: j M, Y

en: g:i a
cs: G:i

en: D, g:i a
cs: D, G:i

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
cs: Chyba databáze nastavení (%s). Abnormální ukončení.

en: Unknown user or password incorrect.
cs: Neznámý uživatel nebo neplatné heslo

en: Click here to try again
cs: Pro další pokus klikněte zde

en: Click here to return to %s
cs: Pro návrat do %s kliněte zde

en: Go to the login page
cs: Jdi na přihlašovací stránku

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
cs: Soubor s nastavením, %s, neexistuje. Odhlašte se a přihlaste se zpět, abyste vytvořili výchozí soubor s nastavením.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
cs: Soubor s nastavením, %s, nemohl být otevřen. Kontaktujte správce webmailu.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
cs: Soubor s nastavením, %s, nemohl být otevřen. Kontaktujte správce webmailu.

en: Error opening %s
cs: Chyba při otevírání %s

en: Default preference file not found or not readable!
cs: Soubor s implicitním nastavením nenalezen

en: Please contact your system administrator and report this error.
cs: Prosím nahlašte tuto chybu správci systému.

en: Could not create initial preference file!
cs: Nemohu vytvořit počáteční soubor s preferencemi!

en: %s should be writable by user %s
cs: Soubor %s by měl být zapsatelný uživatelem %s

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
cs: Soubor s podpisy, %s, nemohl být otevřen. Oznamte tuto chybu administrátorovi systému.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
cs: Soubor s podpisy, %s, nemohl být otevřen. Oznamte tuto chybu administrátorovi systému.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
cs: Soubor s podpisy, %s, nemohl být zkopírován z dočasného souboru %s. Oznamte tuto chybu administrátorovi systému.

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
cs: Je nutne míti php4 nainstalováno s parametrem --with-mbstring

en: ERROR : No available imapstream.
cs: Chyba : Není k dispozici žádné připojeni k serveru imap.

en: ERROR : Connection dropped by imap-server.
cs: Chyba : Spojení s IMAP serverem bylo přerušeno

en: ERROR : Could not complete request.
cs: Chyba : Nelze dokončit požadovaný úkol.

en: Query:
cs: Dotaz:

en: Reason Given:
cs: Odůvodnění:

en: ERROR : Bad or malformed request.
cs: Chyba : Špatně zadaný požadovaný úkol.

en: Server responded:
cs: Odpověď serveru:

en: ERROR : Imap server closed the connection.
cs: Chyba : Server IMAP ukončil spojení.

en: ERROR : Unknown imap response.
cs: Chyba: neznámá odpověď serveru IMAP

en: Error connecting to IMAP server: %s.
cs: Chyba v připojování k serveru IMAP: %s

en: Bad request: %s
cs: Špatně zadaný požadovaný úkol: %s

en: Unknown error: %s
cs: Neznámá chyba: %s

en: Read data:
cs: Načtení dat:

en: ERROR : Could not append message to
cs: Chyba : Zprávu nelze připojit k

en: Solution:
cs: Návrh řešení:

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
cs: Smažte nepotřebné soubory z vaší schránky. Můžete začít se složkou Trash (Koš)

en: (no subject)
cs: (žádný předmět)

en: Unknown Sender
cs: Neznámý Odesílatel

en: Unknown response from IMAP server:
cs: Neznámá odpověď IMAP serveru:

en: The server couldn't find the message you requested.
cs: Server nemohl najít požadovanou zprávu.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
cs: Pravděpodobně jste měl starý seznam zpráv a zpráva byla mezitím smazána.

en: Unknown date
cs: Neznámé datum

en: A
cs: O

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
cs: Řazení zpráv podle konverzace na serveru IMAP je nedostupné.<br> Nahlašte tuto chybu správci systému.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
cs: Řazení zpráv serveru IMAP je nedostupné. <br>Nahlašte tuto chybu správci systému.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
cs: TATO SLOŽKA JE PRÁZDNÁ

en: Move Selected To
cs: Přesunout vybrané položky do

en: Transform Selected Messages
cs: Operace s označenými zprávami

en: Move
cs: Přesunout

en: Expunge
cs: Vysypat

en: mailbox
cs: schránka

en: Read
cs: Přečtené

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Unthread View
cs: Vypnout řazení podle konverzace

en: Thread View
cs: Řazení podle konverzace

en: Toggle All
cs: Změnit označení všech

en: Unselect All
cs: Odznačit vše

en: Select All
cs: Označit vše

en: Viewing Messages: <B>%s</B> to <B>%s</B> (%s total)
cs: Zobrazení zpráv: <b>%s</b> až <b>%s</b> (%s celkem)

en: Viewing Message: <B>%s</B> (1 total)
cs: Zobrazení zprávy: <b>%s</b> (1 celkem)

en: Paginate
cs: Po stránkách

en: Show All
cs: Zobraz vše

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
cs: Formát zprávy nebyl rozpoznán

en: the provided bodystructure by your imap-server
cs: formát zprávy od serveru IMAP

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
cs: Chyba při otevíraní těla zprávy. Zpráva je pravděpodobně poškozena

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Response:
cs: Odpověď:

en: Message:
cs: Zpráva:

en: FETCH line:
cs: FETCH řádek:

en: Hide Unsafe Images
cs: Schovat nebezpečné obrázky

en: View Unsafe Images
cs: Zobrazit nebezpečné obrázky

en: download
cs: stáhnout

en: Option Type '%s' Not Found
cs: Volba typu '%s' nenalezena

en: Current Folder
cs: Aktuální složka

en: Compose
cs: Nová zpráva

en: Error creating directory %s.
cs: Chyba při otevírání souboru %s

en: Could not create hashed directory structure!
cs: Nemohu vytvořit strukturu adresářů s hashem!

en: Service not available, closing channel
cs: Služba nedostupná, zavírám kanál

en: A password transition is needed
cs: Přeměna hesla je nutná

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
cs: Požadovaná operace nebyla provedena: schránka nedostupná

en: Requested action aborted: error in processing
cs: Požadovaná akce byla přerušena: chyba při provádění

en: Requested action not taken: insufficient system storage
cs: Požadovaná akce nebyla provedena: nedostatek místa

en: Temporary authentication failure
cs: Dočasna chyba autentifikace selhala

en: Syntax error; command not recognized
cs: Chyba syntaxe; neznámý příkaz

en: Syntax error in parameters or arguments
cs: Chyba syntaxe v parametrech nebo argumentech

en: Command not implemented
cs: Příkaz nebyl implementován

en: Bad sequence of commands
cs: Špatná posloupnost příkazů

en: Command parameter not implemented
cs: Parametr příkazu nebyl implementován

en: Authentication required
cs: autentifikace je nutná

en: Authentication mechanism is too weak
cs: Příliš nedokonalá metoda autentifikace

en: Authentication failed
cs: autentifikace se nezdaříla

en: Encryption required for requested authentication mechanism
cs: Pro použití této autentifikační metody je nutné použít šifrování

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
cs: Nebylo možné provést požadovanou operaci: schránka je nedostupná

en: User not local; please try forwarding
cs: Uživatel není místní; prosím zkuste přeposlání

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
cs: Požadovaná akce byla přerušena: limit velikosti schránky překročen

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
cs: Požadovaná akce nebyla provedena: nepovolené jméno schránky

en: Transaction failed
cs: Transakce se nezdaříla

en: Unknown response
cs: Neznámá odpověď

en: General Display Options
cs: Obecné volby zobrazení

en: Theme
cs: Schéma

en: Default
cs: Implicitní

en: Custom Stylesheet
cs: Vlastní CSS styl

en: Language
cs: Jazyk

en: Use Javascript
cs: Používat Javascript

en: Autodetect
cs: Autodetekce

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Mailbox Display Options
cs: Volby zobrazení složky

en: Number of Messages to Index
cs: Počet zpráv zobrazených ve složce

en: Enable Alternating Row Colors
cs: Použít střídající se barvy řádků

en: Enable Page Selector
cs: Zapnout Stránkovač

en: Maximum Number of Pages to Show
cs: Maximální zobrazený počet stránek

en: Message Display and Composition
cs: Zobrazení a psaní zpráv

en: Wrap Incoming Text At
cs: Zalomit příchozí zprávu na

en: Size of Editor Window
cs: Velikost editačního okna

en: Location of Buttons when Composing
cs: Umístění tlačítek při psaní nové zprávy

en: Before headers
cs: Před hlavičkou zprávy

en: Between headers and message body
cs: Mezi hlavičkou a tělem zprávy

en: After message body
cs: Za tělem zprávy

en: Addressbook Display Format
cs: Formát zobrazení adresáře

en: Show HTML Version by Default
cs: Implicitně zobrazovat HTML verzi

en: Enable Forward as Attachment
cs: Povolit funkci "Předat dál jako přílohu"

en: Include CCs when Forwarding Messages
cs: Při předávání dál zahrnout i adresy v položce kopie

en: Include Me in CC when I Reply All
cs: Zahrň mou adresu do položky kopie když dám 'Odpovědět všem'

en: Enable Mailer Display
cs: Zobrazovat emailového klienta příchozích zpráv

en: Display Attached Images with Message
cs: Zobrazovat přiložené obrázky ve zprávě

en: Enable Printer Friendly Clean Display
cs: Zapnout zobrazení pro tisk

en: Enable Mail Delivery Notification
cs: Zapnout oznamování o doručení zpráv

en: Compose Messages in New Window
cs: Vždy psát zprávu v novém okně

en: Width of Compose Window
cs: Šířka editačního okna

en: Height of Compose Window
cs: Výška editačního okna

en: Append Signature before Reply/Forward Text
cs: Připojit podpis před text u odpovědí a předávaných zpráv

en: Enable Sort by of Receive Date
cs: Povolit třízení podle data příjmu

en: Enable Thread Sort by References Header
cs: Povolit třízení podle konverzace s použitím udajů v hlaviččce

en: Special Folder Options
cs: Nastavení speciálních složek

en: Folder Path
cs: Cesta složky

en: Do not use Trash
cs: Nepoužívat Koš

en: Trash Folder
cs: Složka Koš

en: Do not use Sent
cs: Nepoužívat složku Odeslaná pošta

en: Sent Folder
cs: Složka Odeslaná pošta

en: Do not use Drafts
cs: Nepoužívat Koncepty

en: Draft Folder
cs: Složka Konceptů

en: Folder List Options
cs: Nastavení výpisu složek

en: Location of Folder List
cs: Umístění seznamu složek

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: pixels
cs: bodů

en: Width of Folder List
cs: Šířka seznamu složek

en: Minutes
cs: Minuty

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minute
cs: Minuta

en: Auto Refresh Folder List
cs: Automatické obnovování seznamu složek

en: Enable Unread Message Notification
cs: Zapnout oznamování o nepřečtených zprávách

en: No Notification
cs: Bez oznámení

en: Only INBOX
cs: Pouze složka Doručená pošta

en: Unread Message Notification Type
cs: Typ oznámení o nepřečtených zprávách

en: Only Unseen
cs: Pouze nepřečtené

en: Unseen and Total
cs: Nepřečtené a Celkem

en: Enable Collapsible Folders
cs: Zapnout rozbalovatelné složky

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
cs: Zapnout oznamování o nepřečtených zprávách

en: Show Clock on Folders Panel
cs: Zobraz čas na panelu Složek

en: No Clock
cs: Žádný čas

en: Hour Format
cs: Formát hodin

en: 12-hour clock
cs: 12ti hodinový čas

en: 24-hour clock
cs: 24ti hodinový čas

en: Memory Search
cs: Paměť hledání

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Folder Selection Options
cs: Možnosti - Výběr složek

en: Selection List Style
cs: Výběr stylu

en: Long:
cs: Délka:

en: Indented:
cs: Odsazení:

en: Delimited:
cs: Oddělovač:

en: Name and Address Options
cs: Možnosti - Jméno a emailová adresa

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Edit Advanced Identities
cs: Edituj rozšířené identity

en: (discards changes made on this form so far)
cs: (smaže doposud učiněné změny v tomto formuláři)

en: Multiple Identities
cs: Vícenásobné identity

en: Same as server
cs: Stejné jako server

en: Error opening timezone config, contact administrator.
cs: Nelze otevřít soubor s nastavením časových zón, kontaktujte správce webmailu.

en: Timezone Options
cs: Časové pásmo

en: Your current timezone
cs: Aktuální časová zóna

en: Reply Citation Options
cs: Nastavení citace v odpovědi

en: Reply Citation Style
cs: Styl citace

en: No Citation
cs: Bez citace

en: AUTHOR Said
cs: Autor napsal

en: Quote Who XML
cs: XML Citace

en: User-Defined
cs: Vlastní

en: User-Defined Citation Start
cs: Začátek vlastní citace

en: User-Defined Citation End
cs: Konec vlastní citace

en: Signature Options
cs: Možnosti podpisu

en: Use Signature
cs: Používat podpis?

en: Prefix Signature with '-- ' Line
cs: Vložit před podpis '-- ' ?

en: Take Address
cs: Vzít Adresu

en: Address Book Take:
cs: Automatické přidávání adresátů do adresáře:

en: Try to verify addresses
cs: Snažit se ověřit adresy

en: Config File Version
cs: Verze konfiguračního souboru

en: Squirrelmail Version
cs: SquirrelMail Verze

en: PHP Version
cs: PHP Verze

en: Organization Preferences
cs: Nastavení organizace

en: Organization Name
cs: Název organizace

en: Organization Logo
cs: Logo organizace

en: Organization Logo Width
cs: Šířka loga

en: Organization Logo Height
cs: Výška organizace

en: Organization Title
cs: Hlavička organizace

en: Signout Page
cs: Stránka po odhlášení

en: Provider Link URI
cs: URI Poskytovatele

en: Provider Name
cs: Název poskytovatele:

en: Default Language
cs: Implicitní jazyk

en: Top Frame
cs: Horní rám

en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

en: Mail Domain
cs: Poštovní doména

en: IMAP Server Address
cs: Adresa IMAP serveru

en: IMAP Server Port
cs: Port IMAP serveru

en: IMAP Server Type
cs: Typ IMAP serveru

en: University of Washington's IMAP server
cs: UW IMAP server

en: Microsoft Exchange IMAP server
cs: MS Exchange IMAP server

en: Not one of the above servers
cs: Žádný z předcházejících

en: IMAP Folder Delimiter
cs: Oddělovač složek

en: Use "detect" to auto-detect.
cs: Použijte "detect" pro autodetekci.

en: Use TLS for IMAP Connections
cs: Používat TLS pro IMAP konekce

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
cs: Vyžaduje PHP 4.3.x! Experimentalní verze.

en: IMAP Authentication Type
cs: autentifikace se nezdaříla

en: Use Sendmail Binary
cs: Používat Sendmail

en: Sendmail Path
cs: Cesta k Sendmailu

en: SMTP Server Address
cs: Adresa SMTP Serveru

en: SMTP Server Port
cs: Port SMTP Serveru

en: Use TLS for SMTP Connections
cs: Používat TLS v přístupu na SMTP server

en: SMTP Authentication Type
cs: Typ SMTP autentifikace

en: POP3 Before SMTP?
cs: POP3 Před SMTP?

en: Invert Time
cs: Přehodit čas

en: Use Confirmation Flags
cs: Používat příznak ověření

en: Folders Defaults
cs: Implicitní nastavení složky

en: Default Folder Prefix
cs: Implicitní předpona složky

en: Show Folder Prefix Option
cs: Zobrazit nastavení předpony složky

en: By default, move to trash
cs: Implicitně odstraňovat do koše

en: By default, move to sent
cs: Implicitně ukládat odeslanou poštu

en: By default, save as draft
cs: Implicitně ukládat koncepty

en: List Special Folders First
cs: Zobrazovat napřed speciální složky

en: Show Special Folders Color
cs: Odlišit speciální složky barevně

en: Auto Expunge
cs: Automaticky vysypávat koš

en: Default Sub. of INBOX
cs: Implicitní podslořka Doručené pošty

en: Show 'Contain Sub.' Option
cs: Zobrazit možnost 'Obsahjue podsložky'

en: Default Unseen Notify
cs: Implicitní zobrazení nepřečtených zpráv

en: Default Unseen Type
cs: Implicitní nastavení zobrazení nepřečtených zpráv

en: Auto Create Special Folders
cs: Automaticky vytvářet Speciální složky

en: Default Javascript Adrressbook
cs: Implicitně Javascriptový adresář

en: Auto delete folders
cs: Automaticky odstraňovat složky

en: Enable /NoSelect folder fix
cs: Zapnout opravu chyby s /NoSelect

en: General Options
cs: Obecné nastavení

en: Default Charset
cs: Implicitní znaková sada

en: Data Directory
cs: Adresář s daty

en: Temp Directory
cs: Adresář s dočasnými soubory

en: Hash Level
cs: Úroveň hashe

en: Hash Disabled
cs: Nepoužívat hash

en: Moderate
cs: Nižší

en: Medium
cs: Střední

en: Default Left Size
cs: Implicitní velikost levého rámu

en: Usernames in Lowercase
cs: Uživatelská jména malými písmeny

en: Allow use of priority
cs: Povolit používaní priority

en: Hide SM attributions
cs: Schovat zvláštní příznaky SM

en: Enable use of delivery receipts
cs: Povolit používaní oznámení o doručení

en: Allow editing of identities
cs: Povolit změny v identitách

en: Allow editing of full name
cs: Povolit změnu "Celého jména"

en: Use server-side sorting
cs: Používat třízení na serveru

en: Use server-side thread sorting
cs: Používat třízení podle konference na serveru

en: Allow server charset search
cs: Povolit hledání s použitím znakové sady

en: UID support
cs: Podpora UID

en: PHP session name
cs: Nazev PHP session

en: Message of the Day
cs: Zpráva dne

en: Database
cs: Databáze

en: Address book DSN
cs: DSN Adresáře

en: Address book table
cs: Tabulka adresáře

en: Preferences DSN
cs: Nastavení DSN

en: Preferences table
cs: Tabulka Nastavení

en: Preferences username field
cs: Políčko s uživatelským jménem v tabulce nastavení

en: Preferences key field
cs: Políčko s názvem v tabulce nastavení

en: Preferences value field
cs: Políčko s hodnotou v tabulce nastavení

en: Themes
cs: Schémata

en: Style Sheet URL (css)
cs: URL souborů se styly (css)

en: Default theme
cs: Implicitní barevné schéma

en: Use index number of theme
cs: Používat číslo indexu u barevných témat

en: Configuration Administrator
cs: Administrátor konfigurace

en: Theme Name
cs: Název schéma

en: Theme Path
cs: Cesta ke schématům

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Change Settings
cs: Změnit nastavení

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
cs: Nelze otevřít konfigurační soubor. Zkontrolujte config.php.

en: Administration
cs: Administrace

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
cs: Tento modul umožňuje administrátorům nastavovat SM vzdáleně.

en: Bug Reports:
cs: Hlášení chyb:

en: Show button in toolbar
cs: Zobrazit tlačítko na liště

en: TODAY
cs: DNES

en: Go
cs: Přejít

en: l, F j Y
cs: l, j F Y

en: ADD
cs: PŘIDEJ

en: EDIT
cs: ZMĚŇ

en: DEL
cs: SMAŽ

en: Start time:
cs: Počáteční čas:

en: Length:
cs: Délka:

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Title:
cs: Název:

en: Set Event
cs: Nastav událost

en: Event Has been added!
cs: Událost byla přidána!

en: Date:
cs: Datum:

en: Time:
cs: Čas:

en: Day View
cs: Náhled na den

en: Do you really want to delete this event?
cs: Opravdu chcete smazat tuto událost?

en: Event deleted!
cs: Událost smazána!

en: Nothing to delete!
cs: Nic ke smazání!

en: Update Event
cs: Aktualizovat událost

en: Do you really want to change this event from:
cs: Opravdu chcete tuto událost změnit z:

en: to:
cs: na:

en: Event updated!
cs: Událost aktualizována!

en: Month View
cs: Náhled na měsíc

en: 1 hr.
cs: 1 hod.

en: 1.5 hr.
cs: 1.5 hod.

en: 2 hr.
cs: 2 hod.

en: 2.5 hr.
cs: 2.5 hod.

en: 3 hr.
cs: 3 hod.

en: 3.5 hr.
cs: 3.5 hod.

en: 4 hr.
cs: 4 hod.

en: 5 hr.
cs: 5 hod.

en: 6 hr.
cs: 6 hod.

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Delete & Prev
cs: Odstranit a předcházející

en: Delete & Next
cs: Odstranit a následující

en: Move to:
cs: Přesunout do:

en: Delete/Move/Next Buttons:
cs: Tlačítka Smazat/Přesunout/Další:

en: Display at top
cs: Zobraz nahoře

en: with move option
cs: s možností přesouvání

en: Display at bottom
cs: Zobraz dole

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
cs: KOMERČNÍ - Tento seznam obsahuje servery, u kterých bylo ověřeno že rozesílají spam.Je to velmi spolehlivý seznam proti kterému lze kontrolovat zprávy.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this.  Another good one to use.
cs: KOMERČNÍ - Servery které nevhodnou konfigurací dovolují rozesílání spamu.Další dobrý seznam.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail.  Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
cs: KOMERČNÍ - Uživatelé vytáčených připojení jsou velmi často filtrováni protože by měli používat mail server svého poskytovatele. Spammeři velmi často využívají vytáčená připojení k rozesílání nevyžádané pošty.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
cs: KOMERČNÍ - RBL a Blackhole záznamy.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
cs: KOMERČNÍ - RBL a OpenRelay záznamy.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
cs: KOMERČNÍ - RBL a Dial-up záznamy

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
cs: ZDARMA - ORDB vzniklo v době zániku ORBS. Zdá se že pracuje přesněji nežli ORBS.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Přímé zdroje SPAMu

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Seznam vytáčených připojení. Obsahuje některá DSL připojení.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Diskusní skupiny, etc. které nepožaduí potvrzení identity pro zařazení adresy.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Ostatní servery.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Nevhodně nakonfigurované servery umožňující rozesílání spamu třetím stranám.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - Servery podporující SPAMování

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
cs: ZDARMA - Five-Ten-sg.com - IP adresy nezabezpečených webových formulářů.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
cs: ZDARMA - Dorkslayers. Seznam obsahující pouze hodně zneužívane servery mimo USA.Stránka Dorkslayers nedoporučuje využívat jejich služby.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
cs: ZDARMA - SPAMhaus - Seznam dobře známých zdrojů SPAMu.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
cs: ZDARMA - dev.null.dk - Prozatím nejsou k dispozici bližší informace.

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
cs: ZDARMA - visi.com - Velmi konzervativní seznam obsahující špatně nakonfigurované servery.

en: FREE - 2mbit.com Open Relays - Another list of Open Relays.
cs: ZDARMA - 2mbit.com Open Relays - Další seznam nevhodně nakonfigurovaných serverů.

en: FREE - 2mbit.com SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
cs: ZDARMA - 2mbit.com SPAM Source - Seznam zdrojů spamu.

en: FREE - 2mbit.com SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
cs: ZDARMA - 2mbit.com SPAM ISPs - Seznam poskytovatelů kteří podporují spammery.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
cs: ZDARMA - Leadmon DUL - Další seznam Vytáčených připojení a dynamicky přidělovaných adres.

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
cs: ZDARMA - Leadmon SPAM Source - Seznam IP adres ze kterých Leadmon.net přímo přijal spam.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
cs: ZDARMA - Leadmon Bulk Mailers - Seznam diskusních skupin které nevyžadují ověření identity pro zařazení.

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
cs: ZDARMA - Leadmon Open Relays - Seznam nevhodně nakonfigurovaných serverů, které nejsou v jiných seznamech.

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
cs: ZDARMA - Leadmon Multi-stage - Seznam správně nakonfigurovaných serverů, které však rozesílají spam z nevhodně nakonfigurovaných serverů.

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
cs: ZDARMA - Leadmon SpamBlock - Zdroje spamu, kde celý blok IP adres nemá DNS záznamy.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
cs: ZDARMA, prozatím - Not Just Another Blacklist - Seznam nevhodně nakonfigurovaných serverů a přímých zdrojů spamu.

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
cs: ZDARMA, prozatím - Not Just Another Blacklist - Vytáčená připojení.

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
cs: ZDARMA - Distributed Sender Boycott List - Ověřené nevhodně nakonfigurované servery

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
cs: ZDARMA - Distributed Sender Boycott List - Ověřeneé servery rozesílající spamy pro nevhodně nakonfigurované servery

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
cs: ZDARMA - Distributed Sender Boycott List - Neověřené nevhodně nakonfigurované servery

en: Saved Scan type
cs: Výběr uložen

en: Message Filtering
cs: Filtrování zpráv

en: What to Scan:
cs: Filtrovat:

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Only unread messages
cs: Jen nepřečtené

en: Save
cs: Uložit

en: Match:
cs: Odpovídá:

en: Header
cs: Hlavička

en: Contains:
cs: Obsahuje:

en: If <b>%s</b> contains <b>%s</b> then move to <b>%s</b>
cs: Pokud <b>%s</b> obsahuje <b>%s</b> pak zprávu přesuň do <b>%s</b>

en: Message Filters
cs: Filtrování zpráv

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
cs: Filtrování zpráv umožňuje automaticky přesunovat zprávy podle různých kriterií do podsložek.

en: SPAM Filters
cs: Filtrování nevyžádané pošty

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
cs: Filtrování nevyžádané pošty vám umožňují filtrovat nevyžádanou poštu ze složky doručená pošta a přesouvat jí do jiné složky (například koš).

en: Spam Filtering
cs: Fitrování nevyžádané pošty

en: WARNING! Tell your admin to set the SpamFilters_YourHop variable
cs: VAROVÁNÍ! Kontaktujte správce vašeho systému s požadavkem na nastaveni proměnné SpamFilters_YourHop

en: Move spam to:
cs: Přesunout nevyžádanou poštu do:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
cs: Přesouvání nevyžádané pošty přímo do koše nemusí být vždy to nejlepší řešení. Některé zprávy mohou býti nedopatřením vyhodnoceny jako nevyžádaná pošta. Ať zde nastavíte cokoliv, dbejte na vymázávání nevyžádané pošty, aby se nestalo, že vaše mailová schránka přeteče.

en: The more messages you scan, the longer it takes.  I would suggest that you scan only new messages.  If you make a change to your filters, I would set it to scan all messages, then go view my INBOX, then come back and set it to scan only new messages.  That way, your new spam filters will be applied and you'll scan even the spam you read with the new filters.
cs: Čím více zpráv kontrolujete, tím delé kontrola trvá. Doporučujeme vám proto, kontrolu pouze nových zpráv. Pokud změníte nastavení filtrů, je dobré nastavit je na všechny zprávy, otevřít složku doručená pošta a poté vše nastavit zpět na filtrování pouze nových zpráv.

en: Spam is sent to <b>%s</b>
cs: Nevyžádaná pošta bude přesouvána do složky <b>%s</b>

en: [<i>not set yet</i>]
cs: [<i>ještě nebylo nastaveno </i>]

en: Spam scan is limited to <b>%s</b>
cs: Filtrování nevyžádané pošty je omezeno na <b>%s</b>

en: New Messages Only
cs: Pouze nové zprávy

en: All Messages
cs: Všechny zprávy

en: ON
cs: ZAP

en: OFF
cs: VYP

en:  not found.
cs:  nenalezen.

en: Today's Fortune
cs: Štěstíčko

en: Fortunes:
cs: Štěstíčka:

en: Show fortunes at top of mailbox
cs: Zobrazovat štěstíčka nad doručenou poštou

en: IMAP server information
cs: Informace o IMAP serveru

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the Squirrelmail IMAP commands and your current Squirrelmail configuration. Custom command strings can be used.
cs: Provede některé zkušební příkazy IMAPu, zobrazujíc příkaz i výsledek.

en: Mailinglist
cs: Diskusní skupina

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
cs: Tímto odešlete zprávu na %s s požadavkem na pomoc s tímto seznamem. Odpověď dostanete na adresu uvedenou níže.

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
cs: Tímto odešlete zprávu na %s s požadavkem na přihlášen k odběru tohoto seznamu Bude zařazena adresa uvedená níže.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
cs: Tímto odešlete zprávu na %s s požadavkem na odhlašení z tohoto seznamu. Odhlášení bude provedeno s použitím níže uvedené adresy.

en: Send Mail
cs: Odeslat

en: Post to List
cs: Odeslat do skupiny

en: Reply to List
cs: Odpovědět do skupiny

en: List Archives
cs: Seznam archívů

en: Contact Listowner
cs: Kontaktovat majitele skupiny

en: Mailing List
cs: Diskusní skupina

en: POP3 connect:
cs: Připojení POP3

en: No server specified
cs: Nebyl specifikován žádný server

en: Error
cs: Chyba

en: No connection to server
cs: Nejste připojeni k serveru

en: POP3 user:
cs: Uživatel na POP3 serveru:

en: no login ID submitted
cs: nezadali jste žádné uživatelské jméno

en: connection not established
cs: připojení nemohlo být navázáno

en: POP3 pass:
cs: Heslo na POP3 serveru:

en: No password submitted
cs: Nezadali jste žádné heslo

en: authentication failed
cs: autentifikace se nezdaříla

en: No login ID submitted
cs: nezadali jste žádné uživatelské jméno

en: No server banner
cs: Chybí uvítání na serveru

en: abort
cs: zrušit

en: apop authentication failed
cs: apop autentifikace selhala

en: POP3 login:
cs: Uživatelské jméno na POP3 serveru

en: Premature end of list
cs: Neočekávaný konec seznamu

en: Empty command string
cs: Prázdný příkaz

en: connection does not exist
cs: připojení neexistuje

en: No msg number submitted
cs: Nebylo odesláno číslo zprávy

en: Command failed
cs: Příkaz neúspěšný

en: Remote POP server Fetching Mail
cs: Stahuji mail z POP3 serveru

en: Select Server:
cs: Vyberte Server:

en: Password for
cs: Heslo pro

en: Fetch Mail
cs: Stáhnout poštu

en: Fetching from
cs: Stahují poštu

en: Oops,
cs: Úps,

en: Opening IMAP server
cs: Navazuji spojení s IMAP serverem

en: Opening POP server
cs: Navazuji spojení s POP3 serverem

en: Login Failed:
cs: Přihlášení se nezdařilo:

en: Login OK: No new messages
cs: Přihlášení se zdařilo. Nemáte však žádné nové zprávy

en: Login OK: Inbox EMPTY
cs: Přihlášení se zdařilo. Složka doručené pošty je však prázdná

en: Login OK: Inbox contains [
cs: Přihlášeni se zdařilo. Složka doručené pošty obsahuje [

en: ] messages
cs: zpráv

en: Fetching UIDL...
cs: Získávám UIDL...

en: Server does not support UIDL.
cs: Server nepodporuje UIDL.

en: Leaving Mail on Server...
cs: Nechávám zprávy na serveru...

en: Deleting messages from server...
cs: Mažu zprávy ze serveru...

en: Fetching message
cs: Stahuji zprávu

en: Server error...Disconnect
cs: Chyba serveru... Odopojeno

en: Reconnect from dead connection
cs: Znovu otevírám nefunkční připojení

en: Saving UIDL
cs: Ukládám UIDL

en: Refetching message
cs: Znovu stahuji zprávu

en: Error Appending Message!
cs: Chyba při přidávání zprávy

en: Closing POP
cs: Zavírám spojení s POP3 serverem

en: Logging out from IMAP
cs: Odhlašuji se z IMAP serveru

en: Message appended to mailbox
cs: Zpráva přidána do schránky

en: Message
cs: Zpráva

en:  deleted from Remote Server!
cs:  smazána ze vzdáleného serveru!

en: Delete failed:
cs: Mazání selhalo:

en: Remote POP server settings
cs: Nastavení vzdáleného POP3 serveru

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure.  However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
cs: Měl byste si být vědom, že šifra použitá pro uložení hesla není v žádném případě perfektní. Navíc pokud používáte POP3 není žádné šifrování k dispozici.

en: If you leave password empty, it will be required when you fetch mail.
cs: Pokud necháte heslo prázdne, budete ho muset zadat při každém stahování pošty.

en: Encrypt passwords (informative only)
cs: Šifrovat hesla (pouze informačně)

en: Add Server
cs: Přidat server

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Store in Folder:
cs: Ukládat do složky:

en: Leave Mail on Server
cs: Nechávat poštu na serveru

en: Check mail during login
cs: Kontrolovat novou poštu při přihlášení

en: Check mail during folder refresh
cs: Kontrolovat novou poštu při obnovení složky

en: Modify Server
cs: Změnit nastavení serveru

en: Server Name:
cs: Název serveru:

en: Modify
cs: Změnit

en: No-one server in use. Try to add.
cs: Nepoužíváte žádný server. Zkuste nějaký přidat.

en: Fetching Servers
cs: Stahuji servery

en: Confirm Deletion of a Server
cs: Potvrďte smazání serveru

en: Selected Server:
cs: Vybraný server:

en: Confirm delete of selected server?
cs: Potvrdit vymazání vybraného serveru?

en: Confirm Delete
cs: Potvrdit Smazání

en: Undefined Function
cs: Nedefinovaná funkce

en: Hey! Wath do You are looking for?
cs: Co tu hleáš?

en: Fetch
cs: Stáhnout

en: Warning,
cs: Varování,

en: Mail Fetch Result:
cs: Výsledek stahování pošty:

en: Simple POP3 Fetch Mail
cs: Jednoduchý stahovač POP3

en: This configures settings for downloading email from a pop3 mailbox to your account on this server.
cs: Zde můžete nastavit stahování pošty z vaší POP3 schránky do schránky na tomto serveru

en: Message Details
cs: Detaily zprávy

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Save Message
cs: Uložit zprávu

en: View Message details
cs: Zobrazit detaily zprávy

en: New Mail Notification
cs: Oznáméní o nových emailech

en: Select <b>Enable Media Playing</b> to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
cs: V případě že si zapnete <b>Přehrávání zvuku</b>, můžete si vybrat jaký zvuk má být přehrán v případě že se ve vaší schránce objeví nová pošta.

en: The <b>Check all boxes, not just INBOX</b> option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
cs: Možnost <B>Kontrolovat všechny složky</b> zapne kontrolu VŠECH vašich složek na nepřečtenou poštu.

en: Selecting the <b>Show popup</b> option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
cs: Možnost <b>Zobrazit okno s oznámením</b> zapne zobrazování okna, které vás upozorní na to že máte novou zprávu. (Vyžaduje prohlížeč se zapnutou podporou JavaScriptu)

en: Use the <b>Check RECENT</b> to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet.  This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
cs: Možnost <b>Pouze nové</b> upraví chovaní kontroly tak aby se upozornění zobrazovalo pouze u zpráv, které jste ještě neviděl.

en: Selecting the <b>Change title</b> option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers).  This will always tell you if you have new mail, even if you have <b>Check RECENT</b> enabled.
cs: Možnost <b>Změnit popisek okna</b> změní popisek okna tak aby zobrazoval počet nových zpráv ve vaší schránce. (Vyžaduje JavaScript a funguje jen v některých prohlížečích) Popisek vám bude vždy zobrazovat počet nových zpráv i když máte vybránu možnost <b>Pouze nové</b>

en: Select from the list of <b>server files</b> the media file to play when new mail arrives.  If no file is specified, "(none)", no sound will be used.
cs: Ze <b>seznamu zvuků na serveru</b> si můžete vybrat, který zvuk bude přehrán když příjde nová zpráva.

en: Enable Media Playing
cs: Přehrávání zvuku

en: Check all boxes, not just INBOX
cs: Kontrolovat všechny složky

en: Count only messages that are RECENT
cs: Pouze nové

en: Change title on supported browsers.
cs: Změnit popisek okna

en: requires JavaScript to work
cs: (Vyžaduje JavaScript)

en: Show popup window on new mail
cs: Zobrazit okno s oznámením

en: Select server file:
cs: Seznam zvuků na serveru

en: (none)
cs: (nic)

en: Try
cs: Vyzkoušet

en: Current File:
cs: Aktuální soubor:

en: New Mail
cs: Nová pošta

en: SquirrelMail Notice:
cs: Poznámka:

en: You have new mail!
cs: Máte novou zprávu!

en: NewMail Options
cs: Možnosti oznámení o nových zprávách

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
cs: Zde si můžete nakonfigurovat oznámení o nových zprávách.

en: New Mail Notification options saved
cs: Nové nastavení bylo uloženo

en: %s New Messages
cs: %s nových zpráv

en: %s New Message
cs: %s nová zpráva

en: Test Sound
cs: Vyzkoušet zvuk

en: No sound specified
cs: Nebyl specifikován žádný zvuk

en: Loading the sound...
cs: Nahrávám zvuk

en: Sent Subfolders Options
cs: Možnosti - Podsložky Odeslané pošty

en: Use Sent Subfolders
cs: Používat podsložky Odeslané pošty

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Quarterly
cs: Čtvrtletně

en: Yearly
cs: Ročně

en: Base Sent Folder
cs: Základní složka Odeslané pošty

en: Report as Spam
cs: Nahlásit jako nevyžádanou poštu

en: SpamCop - Spam Reporting
cs: SpamCop - Hlášení nevyžádané pošty

en: Help fight the battle against unsolicited email.  SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to.  Quite fast, really smart, and easy to use.
cs: Umožňuje bojovat proti nevyžádané poště. SpamCop čte zprávy a vyhodnocuje správné adresy, kam je nutne posílat stížnosti. Rychlé, chytré a jednoduše ovladatelné. Bohužel jen anglicky.

en: SpellChecker Options
cs: Možnosti kontroly pravopisu

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
cs: Zde si můžete nastavit jak bude uložen váš osobní slovník, upravovat ho, nebo si vybrat, které jazyky chcete používat.

en: Check Spelling
cs: Kontrola pravopisu

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
cs: Zpět na stránku &quot;Možnosti kontroly pravopisu&quot;

en: ATTENTION:
cs: POZOR:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this.<br>If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
cs: SquirrelSpell nemohl rozšifrovat váš osobní slovník. Nejpravděpodobnější příčinou může být změna vašeho hesla. Pokud jste si změnili heslo, zadejte prosím vaše staré heslo a slovník bude znovu zašifrován s vaším novým heslem. Pokud váš slovník nebyl zašifrovaný, došlo pravděpodobně ke korupci dat a budete muset začít znovu. Smažte svůj starý slovník a vytvořte si prosím nový.

en: Delete my dictionary and start a new one
cs: Smaž můj slovník a vytvoř nový

en: Decrypt my dictionary with my old password:
cs: Rozšifruj můj slovník mým starým heslem:

en: Proceed
cs: Pokračovat

en: You must make a choice
cs: Musíte si vybrat

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
cs: Můžete buď smazat svůj slovník nebo vložit staré heslo. Ne obojí!

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
cs: Tímto smažete svůj osobní slovník. Pokračovat?

en: Error Decrypting Dictionary
cs: Chyba při rozšifrovávání slovníku

en: Cute.
cs: Bezva.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
cs: Pokusil jsem se pustit '%s', ale on mi vrátil:

en: SquirrelSpell is misconfigured.
cs: SquirrelSpell je špatně nakonfigurován.

en: SquirrelSpell Results
cs: SquirrelSpell Výsledky

en: Spellcheck completed. Commit changes?
cs: Kontrola pravopisu dokončena. Provést změny?

en: No changes were made.
cs: Nebyly provedeny žádné změny.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
cs: Nyní ukládám váš osobní slovník...  Prosím čekejte.

en: Found %s errors
cs: Nalezeno %s chyb

en: Line with an error:
cs: Řádka s chybou:

en: Error:
cs: Chyba:

en: Suggestions:
cs: Návrhy:

en: Suggestions
cs: Návrhy

en: Change to:
cs: Změnit na:

en: Occurs times:
cs: Počet výskytů:

en: Change this word
cs: Změnit toto slovo

en: Change
cs: Změnit

en: Change ALL occurances of this word
cs: Změnit VŠECHNY výskyty tohoto slova

en: Change All
cs: Změnit vše

en: Ignore this word
cs: Ignorovat toto slovo

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Ignore ALL occurances this word
cs: Ignorovat všechny výskyty tohoto slova

en: Ignore All
cs: Ignorovat VŠE

en: Add this word to your personal dictionary
cs: Přidat toto slovo do osobního slovníku

en: Add to Dic
cs: Přidat položku do slovníku

en: Close and Commit
cs: Zavřít a potvrdit

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
cs: Kontrola pravopisu nebyla dokončena. Opravdu provést změny a zavřít?

en: Close and Cancel
cs: Zavřít a zrušit

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
cs: Kontrola pravopisu nebyla dokončena. Opravdu zavřít a zahodit změny?

en: No errors found
cs: Nebyla nalezena žádná chyba

en: Your personal dictionary was erased.
cs: Váš osobní slovník byl smazán

en: Dictionary Erased
cs: Slovník smazán

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
cs: Osobní slovník byl smazán.

en: Close this Window
cs: Zavřít okno

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
cs: Váš slovník byl znovu zašifrován.

en: Successful Re-encryption
cs: Znovuzašifrování úspěšné

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
cs: Váš slovník byl znovu zašifrován.

en: Dictionary re-encrypted
cs: Slovník byl znovu zašifrován

en: Your personal dictionary has been <strong>encrypted</strong> and is now stored in an <strong>encrypted format</strong>.
cs: Váš osobní slovník byl zašifrován

en: Your personal dictionary has been <strong>decrypted</strong> and is now stored as <strong>clear text</strong>.
cs: Váš osobní slovník byl rozšifrován.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
cs: Nastavení šifrování osobního slovníku

en: Personal Dictionary
cs: Osobní slovník

en: No words in your personal dictionary.
cs: V osobním slovníku nejsou žádná slova

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
cs: Prosím označte slova, které chcete odstranit z osobního slovníku.

en: %s dictionary
cs: %s slovník

en: Delete checked words
cs: Odstranit vybrané slova

en: Edit your Personal Dictionary
cs: Editovat osobní slovník

en: Please make your selection first.
cs: Prosím nejprve proveďte volbu

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
cs: Tímto zašifrujete svůj slovník. Pokračovat?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a clear-text format. Proceed?
cs: Tímto rozšifrujete svůj slovník, ten pak bude uložen nezašifrovaný. Pokračovat?

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently encrypted</strong>. This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.</p> <p><strong>ATTENTION:</strong> If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.</p>
cs: <p>Váš osobní slovník je nyní zašifrován. <strong>POZOR:</strong> Pokud zapomenete vaše heslo, nebude možné slovník žádným způsobem rozšifrovat a tak se stane nepoužitelným. Pokud si změníte heslo do vaší schránky SquirrelMail to pozná a umožní vám slovník znovu zašifrovat heslem novým

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
cs: Prosím rozšifruj můj osobní slovník a ulož ho v nezašifrované podobě.

en: Change crypto settings
cs: Změnit nastavení šifrování

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently not encrypted</strong>. You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).</p> <strong>ATTENTION:</strong> If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.</p>
cs: Váš osobní slovník nyní není zašifrován.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
cs: Prosím zašifruj můj osobní slovník a ulož ho zašifrovaný.

en: Deleting the following entries from <strong>%s</strong> dictionary:
cs: Mazání následujících položek z <strong>%s</strong> slovníku:

en: All done!
cs: Vše hotovo!

en: Personal Dictionary Updated
cs: Osobní slovník aktualizován

en: No changes requested.
cs: Nebyly požadovány žádné změny.

en: Please wait, communicating with the server...
cs: Prosím čekejte, komunikuji se serverem...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
cs: Prosím vyberte slovník ke kontrole této zprávy.

en: SquirrelSpell Initiating
cs: SquirrelSpell se inicializuje

en: Settings adjusted to: <strong>%s</strong> with <strong>%s</strong> as default dictionary.
cs: Nastavení změněno na: <strong>%s</strong> s <strong>%s</strong> jako implicitní slovník.

en: Using <strong>%s</strong> dictionary (system default) for spellcheck.
cs: Používám <strong>%s</strong> slovník (implicitní) pro kontrolu pravopisu.

en: International Dictionaries Preferences Updated
cs: Nastavení mezinárodních slovníků aktualizováno

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
cs: Prosím vyberte si z dostupných slovníků ty, které chcete používat při kontrole pravopisu:

en: Make this dictionary my default selection:
cs: Nastavit tento slovník jako implicitní:

en: Make these changes
cs: Provést změny

en: Add International Dictionaries
cs: Přidat mezinárodní slovník

en: Please choose which options you wish to set up:
cs: Prosím vyberte jaké nastavení chcete měnit:

en: Edit your personal dictionary
cs: Editovat osobní slovník

en: Set up international dictionaries
cs: Nastavení mezinárodních slovníků

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
cs: Zašifrovat/rozšifrovat osobní slovník

en: not available
cs: Není k dispozici

en: SquirrelSpell Options Menu
cs: SquirrelSpell - Nastavení

en: Translator
cs: Překladač

en: Saved Translation Options
cs: Nastavení překladače bylo uloženo

en: Your server options are as follows:
cs: Možnosti vašeho serveru jsou tyto:

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
cs: Musíte se rozhodnout, jestli a kde má být překladový rám zobrazen.

en: Select your translator:
cs: Vyberte si překladovou službu:

en: When reading:
cs: Při čtení:

en: Show translation box
cs: Zobrazit překladový rám

en: to the left
cs: vlevo

en: in the center
cs: veprostřed

en: to the right
cs: vpravo

en: Translate inside the SquirrelMail frames
cs: Překládat v hlavním okně SquirrelMailu

en: When composing:
cs: Při psaní

en: Not yet functional, currently does nothing
cs: Ještě nebylo implementováno, zatím nic nedělá

en: Translation Options
cs: Možnosti překladu

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
cs: Který překladač mám použít v případě že dostanete zprávu v cizím jazyce?

en: %s to %s
cs: z %s do %s

en: English
cs: Angličtina

en: Chinese
cs: Čínština

en: French
cs: Francouzština

en: German
cs: Němčina

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Korean
cs: Korejština

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Spanish
cs: Španělština

en: Russian
cs: Ruština

en: Translate
cs: Přeložit

en: Brazilian Portuguese
cs: Brazilská portugalština

en: Bulgarian
cs: Bulharština

en: Croatian
cs: Chorvatština

en: Czech
cs: Čeština

en: Danish
cs: Dánština

en: Dutch
cs: Holandština

en: European Spanish
cs: Evropská španělština

en: Finnish
cs: Finština

en: Greek
cs: Řečtina

en: Hungarian
cs: Maďarština

en: Icelandic
cs: Islandština

en: Latin American Spanish
cs: Latinsko-americká španělština

en: Norwegian
cs: Norština

en: Polish
cs: Polština

en: Romanian
cs: Rumunština

en: Serbian
cs: Srbština

en: Slovenian
cs: Slovenština

en: Swedish
cs: Švédština

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Welsh
cs: Velština

en: Indonesian
cs: Indonézština

en: Latin
cs: Latina

en: to English
cs: do Angličtiny

en: from English
cs: z Angličtiny

en: Delivery error report
cs: Zpráva o chybě

en: Undelivered Message Headers
cs: Hlavičky nedoručených zpráv
