squirrelmail 1.4.3cvs - en to lt translation catalogue (1041 entries)

en:  deleted from Remote Server!
lt:  ištrinta nutolusiame serveryje!

en:  not found.
lt:  nerasta.

en: %s Login
lt: %s paštas

en: %s Logo
lt: %s logo

en: %s New Message
lt: %s nauja žinutė

en: %s New Messages
lt: %s naujų žinučių

en: %s dictionary
lt: %s žodynas

en: %s new message
lt: %s naują žinutę

en: %s new messages
lt: %s naujų(as) žinučių(tes)

en: %s should be writable by user %s
lt: %s turi būti prieinama vartotojui %s rašyti

en: %s to %s
lt: iš %s į %s

en: (discards changes made on this form so far)
lt: (neišsaugoti pakeitimai padaryti šioje formoje dings)

en: (no subject)
lt: (tema nenurodyta)

en: (none)
lt: (joks)

en: 1 hr.
lt: 1 val.

en: 1.5 hr.
lt: 1,5 val.

en: 12-hour clock
lt: 12 valandų laikrodis

en: 2 hr.
lt: 2 val.

en: 2.5 hr.
lt: 2,5 val.

en: 24-hour clock
lt: 24 valandų laikrodis

en: 3 hr.
lt: 3 val.

en: 3.5 hr.
lt: 3,5 val.

en: 4 hr.
lt: 4 val.

en: 5 hr.
lt: 5 val.

en: 6 hr.
lt: 6 val.

en: <b>Before you sign up, be warned:</b> Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (<a href="http://www.yahoo.com/">Yahoo!</a> has a <a href="http://dir.yahoo.com/Business_and_Economy/Business_to_Business/Communications_and_Networking/Internet_and_World_Wide_Web/Email_Providers/Forwarding_Services/Free_Forwarding/">list of places</a>) so that messages from system administrators and whatnot can be sent to you.
lt: <b>Prieš užsiregistruodami įsidėmėkite:</b> Dalis vartotojų pranešė, kad elektroninio pašto adresai, naudojami su SpamCop, pakliūna į spamo sąrašus. Norėdami būti saugūs, susikurkite elektroninio pašto persiuntimo sąskaitą ir nukreipkite visas SpamCop ataskaitas ten. Jei pašto dėžutė bus perpildyta spamo, Jūs paprasčiausiai jos atsikratysite ir taip nepakenksite tikrąjai savo pašto dėžei. Susikurkite el.pašto persiuntimą kokioje nors nemokamoje pašto sistemoje pvz. (<a href="http://www.yahoo.com/">Yahoo!</a> yra pateiktas <a href="http://dir.yahoo.com/Business_and_Economy/Business_to_Business/Communications_and_Networking/Internet_and_World_Wide_Web/Email_Providers/Forwarding_Services/Free_Forwarding/">tokias paslaugas teikiančių vietų sąrašas</a>), kad laiškai nuo sistemos administratorių ar kitų asmenų galėtų Jus pasiekti.

en: <b>For more information</b> about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's <a href="http://spamcop.net/help.shtml">Help and Feedback</a> section.
lt: <b>Norėdami gauti daugiau informacijos</b> apie SpamCop tarnybą bei apie spamą bendrai, pasiskaitykite SpamCop pateikiamą informaciją <a href="http://spamcop.net/help.shtml">Pagalbos ir atgalinio ryšio</a> skyriuose.

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently encrypted</strong>. This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.</p> <p><strong>ATTENTION:</strong> If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.</p>
lt: <p>Jūsų asmeninis žodynas yra <strong>užkoduotas</strong>. Tai leidžia apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, jei www pašto sistemos saugumas pažeidžiamas. Šiuo metu žodynas yra užkoduojamas jūsų pašto slaptažodžiu.</p> <p><strong>DĖMESIO:</strong> Pamiršus slaptažodį, jums nepavyks pasinaudoti žodynu, kadangi nebeišeis jo atkoduoti. Pakeitus pašto slaptažodį rašybos tikrinimo posistemė pastebės neatitikimą ir pasiūlys pateikti senąjį slaptažodį ir perkoduoti žodyną nauju slaptažodžiu.

en: <p>Your personal dictionary is <strong>currently not encrypted</strong>. You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).</p> <strong>ATTENTION:</strong> If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.</p>
lt: <p>Jūsų asmeninis žodynas šiuo metu yra <strong>neužkoduotas</strong>. Jūs galite užkoduoti žodyną, siekdami apsaugoti savo asmeninę informaciją www pašto sistemos saugumo pažeidimo atveju. Užkoduoto žodyno informaciją galima perskaityti tik žinant ją užkoduojant naudota raktą (jūsų pašto slaptažodį).</p><p><strong>DĖMESIO:</strong> Užkodavus žodyną jūs turite atsiminti savo pašto slaptažodį. Pamiršę savo slaptažodį, jūs dar galėsite pasiekti paštą administratoriui pakeitus slaptažodį, tačiau žodyno informacijos atgaminti nebepavyks. Pakeitus slaptažodį rašybos tikrinimo posistemė tai pastebės ir paprašys pateikti senąjį slaptažodį, kad perkoduoti jūsų žodyną.

en: A password transition is needed
lt: Būtinas slaptažodžio įvedimas

en: ADD
lt: PRIDĖTI

en: ATTENTION:
lt: DĖMESIO:

en: AUTHOR Said
lt: AUTORIUS pasakė

en: Add
lt: Pridėti

en: Add International Dictionaries
lt: Pridėti tarptautinius žodynus

en: Add Server
lt: Pridėti serverį

en: Add a New Identity
lt: Sukurti naują ID

en: Add address
lt: Įtraukti adresą

en: Add this word to your personal dictionary
lt: Įtraukti žodį į asmeninį žodyną

en: Add to %s
lt: Įtraukti į adresų knygą (%s)

en: Add to Addressbook
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Add to Dic
lt: Įtraukti į žodyną

en: Additional info
lt: Papildoma informacija

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresų knyga

en: Address Book Search
lt: Paieška adresų knygoje

en: Address Book Take:
lt: Išsaugojimas į adresų knygą:

en: Address book DSN
lt: Adresų knygos DSN

en: Address book table
lt: Adresų knygos lentelė

en: Addressbook Display Format
lt: Adresų knygos formatas

en: Addressbook is read-only
lt: Adresų knyga yra skirta tik skaitymui

en: Addresses
lt: Adresai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Advanced Identities
lt: Specialūs ID

en: After message body
lt: Po žinutės teksto

en: Alias:
lt: Trumpas vardas:

en: All
lt: Visi

en: All Folders
lt: Visuose aplankuose

en: All Messages
lt: Visas žinutes

en: All address books
lt: Visose adresų knygose

en: All done!
lt: Baigta!

en: All messages
lt: Visas žinutes

en: Allow editing of full name
lt: Leisti keisti vardą

en: Allow editing of identities
lt: Leisti keisti ID

en: Allow server charset search
lt: Leisti paiešką pagal koduotę serveryje

en: Allow use of priority
lt: Leisti naudoti prioritetus

en: Alternate Identity %d
lt: Specialus ID %d

en: Always
lt: Visada

en: Always Show Full Date
lt: Visada rodyti pilną datą

en: American date and time
lt: Amerikietiška data ir laikas

en: Append Signature before Reply/Forward Text
lt: Dėti parašą prieš atsakymo/persiuntimo tekstą

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s?

en: Attach:
lt: Prikabinti:

en: Attachments
lt: Prikabinti:

en: Aug
lt: Rugp

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Authentication failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authentication mechanism is too weak
lt: Per silpnas autorizavimo tipas

en: Authentication required
lt: Būtina autorizacija

en: Auto Create Special Folders
lt: Sukurti specialius aplankus automatiškai

en: Auto Expunge
lt: Valyti automatiškai

en: Auto Refresh Folder List
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą automatiškai

en: Auto delete folders
lt: Automatiškai ištrinti aplankus

en: Autodetect
lt: Atpažinti automatiškai

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
lt: Atgal į &quot;Rašybos tikrinimo nustatymų&quot; puslapį

en: Bad request: %s
lt: Klaidinga užklausa: %s

en: Bad sequence of commands
lt: Netinkama komandų seka

en: Base Sent Folder
lt: Pagrindinis išsiųstų laiškų aplankas

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list.  This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
lt: Laiškai gali būti sužymėti skirtingomis spalvomis pagal nustatytus kriterijus. Tai leidžia skirti laiškų siuntėjus ir gali būti naudinga dirbant su persiuntimo sąrašais (mailing lists).

en: Before headers
lt: Prieš antraštę

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
lt: Prieš siusdami pranešimą apie klaidą, patikrinkite žemiau išvardintus punktus.

en: Between headers and message body
lt: Tarp antraštės ir žinutės teksto

en: Body
lt: Tekstas

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
lt: Nepavyko atidaryti žinutės turinio. Tai įvyko greičiausiai dėl to, kad žinutė buvo sugadinta.

en: Brazilian Portuguese
lt: portugalų (brazilų)

en: Bug
lt: Klaidos

en: Bug Reports:
lt: Klaidų pranešimai:

en: Bulgarian
lt: bulgarų

en: Business Card
lt: Vizitinė kortelė

en: By default, move to sent
lt: Standartinis išsiųstų laiškų aplankas

en: By default, move to trash
lt: Standartinis šiukšlyno aplankas

en: By default, save as draft
lt: Standartinis juodraščių aplankas

en: By the SquirrelMail Development Team
lt: sukurta SquirrelMail programuotojų

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail.  Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
lt: KOMERCINIS - Šiame saraše surašyti dinaminių adresų tinklai, iš kurių užfiksuoti spaminimo atvejai.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ Blackhole įrašai.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ Dial-up įrašai.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ OpenRelay įrašai.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this.  Another good one to use.
lt: KOMERCINIS - Tai yra sąrašas serverių, kurie yra sukonfiguruoti taip, kad leidžia pro juos siųsti spamą. Dar vienas patikimas sąrašas.

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
lt: KOMERCINIS - Šiame sąraše saugomi serveriai yra patikrinti spameriai. Tai yra gana patikimas sąrašas.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can not modify global address book
lt: Negalima keisti bendros adresų knygos

en: Cancel / Done
lt: Atšaukti / Baigti

en: Cellular Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change ALL occurances of this word
lt: Pakeisti visus šio žodio atvejus

en: Change All
lt: Pakeisti visus

en: Change Settings
lt: Pakeisti nustatymus

en: Change crypto settings
lt: Pakeisti kodavimo nustatymus

en: Change this word
lt: Pakeisti šį žodį

en: Change title on supported browsers.
lt: Pakeisti antraštę, jei naršyklė tai palaiko.

en: Change to:
lt: Keisti į:

en: Check Spelling
lt: Patikrinti rašybą

en: Check all boxes, not just INBOX
lt: Tikrinti visus aplankus, ne tik INBOX

en: Check mail during folder refresh
lt: Patikrinti paštą perkraunant puslapius

en: Check mail during login
lt: Patikrinti paštą prisijungiant

en: Check to see if your bug is already listed in the <a href="http://sourceforge.net/bugs/?group_id=311">Bug List</a> on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
lt: Patikrinkite, ar panaši klaida nėra užregistruota tarp projekto SourceForge <a href="http://sourceforge.net/bugs/?group_id=311">Klaidų sąraše</a>. Jei klaida ten užregistruota, programuotojai jau žino apie ją.

en: Checkbox
lt: Žymeklis

en: Chinese
lt: kinų

en: Click here to go back
lt: Spragtelėkite čia, kad grįžti atgal

en: Click here to log back in.
lt: Spragtelėkite ant nuorodos norėdami vėl prisijungti

en: Click here to return to %s
lt: Spragtelėkite čia norėdami grįžti į %s

en: Click here to try again
lt: Spragtelėkite ant nuorodos norėdami bandyti vėl

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close and Cancel
lt: Uždaryti ir atšaukti

en: Close and Commit
lt: Uždaryti ir išsaugoti

en: Close this Window
lt: Uždaryti langą

en: Closing POP
lt: Uždaromas POP susijungimas

en: Color
lt: Spalva

en: Command failed
lt: Komanda nepavyko

en: Command not implemented
lt: Komanda nenaudojama

en: Command parameter not implemented
lt: Komandos opcija neįgyvendinta

en: Command:
lt: Komanda:

en: Compose
lt: Rašyti

en: Compose Messages in New Window
lt: Kurti žinutes naujame lange

en: Config File Version
lt: Konfiguracinės bylos versija

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
lt: Nepavyko atidaryti konfiguracinės bylos. Patikrinkite config.php

en: Configuration Administrator
lt: Konfiguracijos valdymas

en: Confirm Delete
lt: Patvirtinkite, kad tikrai norite ištrinti

en: Confirm Deletion of a Server
lt: Patvirtinkite, kad norite ištrinti pasirinktą serverį

en: Confirm delete of selected server?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą serverį?

en: Contact Listowner
lt: Susisiekti su sąrašo prižiūrėtoju

en: Contains:
lt: Turi:

en: Could not create hashed directory structure!
lt: Nepavyko sukurti koduotų katalogų struktūros!

en: Could not create initial preference file!
lt: Nepavyko sukurti pradinės nustatymų bylos!

en: Could not lock datafile
lt: Nepavyko rezervuoti duomenų bylos

en: Could not move/copy file. File not attached
lt: Neįmanoma perkelti/kopijuoti bylos. Byla neprikabinta

en: Could not write calendar file %s
lt: Nepavyko įrašyti į kalendoriaus bylą %s!

en: Count only messages that are RECENT
lt: Įvertinti tik paskutines žinutes

en: Courier IMAP server
lt: Courier IMAP serveris

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Created folder successfully!
lt: Aplankas sukurtas!

en: Croatian
lt: kroatų

en: Current File:
lt: Dabar nustatytas byla:

en: Current Folder
lt: Dabartinis aplankas

en: Current Search
lt: Dabartinė paieška

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
lt: Šiuo metu greitas persiuntimas tik persiunčia užklausą į standartinį el.pašto pranešimų metodą. Be to panašu, kad tai veikia tik su mokamais SpamCop dalyviais. Gal tai kada nors pasikeis.

en: Cursor Position when Replying
lt: Žymeklio padėtis atsakant

en: Custom Stylesheet
lt: Specialus stilius

en: Cute.
lt: Gražu.

en: Cyrus IMAP server
lt: Cyrus IMAP serveris

en: Czech
lt: čekų

en: D, F j, Y G:i
lt: Y F j, G:i, D

en: D, F j, Y g:i a
lt: Y F j, g:i a, D

en: D, G:i
lt: G:i, D

en: D, g:i a
lt: g:i a, D

en: DEL
lt: TRINTI

en: Danish
lt: danų

en: Dark Blue
lt: Tamsiai mėlyna

en: Dark Cyan
lt: Tamsiai violetinė

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

en: Dark Green
lt: Tamsiai žalia

en: Dark Magenta
lt: Tamsiai purpurinė

en: Dark Yellow
lt: Tamsiai geltona

en: Data Directory
lt: Duomenų saugojimo katalogas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database error: %s
lt: Duomenų bazės klaida: %s

en: Date
lt: Data

en: Date:
lt: Data:

en: Day View
lt: Dienos peržiūra

en: Dec
lt: Gruo

en: December
lt: Gruodis

en: Decrypt my dictionary with my old password:
lt: Atkoduoti žodyną naudojant senajį slaptažodį:

en: Default
lt: Standartinė

en: Default Charset
lt: Standartinė simbolių koduotė (charset)

en: Default Folder Prefix
lt: Standartinis aplanko priedėlis

en: Default Identity
lt: Standartinis ID

en: Default Javascript Addressbook
lt: Įprasta Javascript adresų knyga

en: Default Language
lt: Standartinė kalba

en: Default Left Size
lt: Standartinis kairio rėmelio dydis

en: Default Sub. of INBOX
lt: Visi katalogai kuriami tik tarp INBOX

en: Default Unseen Notify
lt: Standartinis naujų laiškų pranešimas

en: Default Unseen Type
lt: Standartinis naujų laiškų tipas

en: Default preference file not found or not readable!
lt: Standartinė nustatymų byla nerasta arba neperskaitoma!

en: Default theme
lt: Standartinė tema

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete & Next
lt: Trinti ir eiti toliau

en: Delete & Prev
lt: Trinti ir grįžti

en: Delete Folder
lt: Ištrinti aplanką

en: Delete checked words
lt: Ištrinti pasirinktą(us) žodžius

en: Delete failed:
lt: Nepavyko ištrinti:

en: Delete my dictionary and start a new one
lt: Ištrinti mano žodyną ir pradėti naują

en: Delete selected
lt: Ištrinti pasirinktą(us)

en: Delete selected attachments
lt: Ištrinti pasirinktus priedus

en: Delete spam when reported:
lt: Ištrinti spamą pranešus:

en: Delete/Move/Next Buttons:
lt: Trynimo/Perkėlimo/Judėjimo mygtukai:

en: Deleted folder successfully!
lt: Aplankas ištrintas!

en: Deleting messages from server...
lt: Trinamos žinutės serveryje...

en: Deleting the following entries from <strong>%s</strong> dictionary:
lt: Triname nurodytus įrašus iš <strong>%s</strong> žodyno:

en: Delimited:
lt: Su skirtukais:

en: Delivery error report
lt: Ataskaita apie pristatymo klaidą

en: Dictionary Erased
lt: Žodynas ištrintas

en: Dictionary re-encrypted
lt: Žodynas perkoduotas

en: Disable it
lt: Atjungti

en: Disabled
lt: Atjungta

en: Display Attached Images with Message
lt: Rodyti prikabintus piešinius kartu su žinute

en: Display Preferences
lt: Grafiniai nustatymai

en: Display at bottom
lt: Rodyti apachioje

en: Display at top
lt: Rodyti viršuje

en: Do not use Drafts
lt: Nenaudoti juodraščių aplanko

en: Do not use Sent
lt: Nenaudoti Išsiųstų laiškų aplanko

en: Do not use Trash
lt: Nenaudoti šiukšlių aplanko

en: Do you really want to change this event from:
lt: Ar tikrai jūs norite pakeisti įvykį iš

en: Do you really want to delete this event?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įvykį?

en: Done
lt: Baigti

en: Down
lt: Žemyn

en: Download this as a file
lt: Parsisiųsti kaip bylą

en: Draft Email Saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: Draft Folder
lt: Juodraščių aplankas

en: Draft Saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: Dutch
lt: olandų

en: E-Mail Address
lt: E-pašto adresas

en: E-mail
lt: E-paštas

en: E-mail address
lt: E-pašto adresas

en: E-mail address is missing
lt: Trūksta e-pašto adreso

en: EDIT
lt: TAISYTI

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: ERROR : Bad or malformed request.
lt: KLAIDA : Klaidingas užklausimas.

en: ERROR : Connection dropped by imap-server.
lt: KLAIDA : IMAP serveris nutraukė jungtį.

en: ERROR : Could not append message to
lt: KLAIDA : Neįmanoma prijungti žinutės prie

en: ERROR : Could not complete request.
lt: KLAIDA : Neįmanoma vykdyti užklausos.

en: ERROR : Imap server closed the connection.
lt: KLAIDA : IMAP serveris uždarė jungtį.

en: ERROR : No available imapstream.
lt: KLAIDA : imap srautas neprieinamas.

en: ERROR : Unknown imap response.
lt: KLAIDA : Nesuprantamas IMAP atsakymas.

en: ERROR: Help files are not in the right format!
lt: KLAIDA: Pagalbos sistemos formatas yra netinkamas!

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit Advanced Identities
lt: Taisyti specialius ID

en: Edit Message as New
lt: Taisyti žinutę kaip naują

en: Edit selected
lt: Redaguoti pasirinktą

en: Edit your Personal Dictionary
lt: Taisyti asmeninį žodyną

en: Edit your personal dictionary
lt: Taisyti asmeninį žodyną

en: Email
lt: E-paštas

en: Email Address
lt: E-pašto adresas

en: Email-based Reporting
lt: El.pašto pranešimai

en: Empty command string
lt: Tuščia komandos eilutė

en: Enable /NoSelect folder fix
lt: Naudoti /NoSelect aplanko pataisas

en: Enable Alternating Row Colors
lt: Naudoti skirtingas spalvas eilutėms

en: Enable Collapsible Folders
lt: Aktyvuoti Išsiskleidžiančius Aplankus

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
lt: Įjungti bendrus perspėjimus apie naujas žinutes

en: Enable Forward as Attachment
lt: Įjungti persiuntimą kaip priedą

en: Enable Mail Delivery Notification
lt: Įjungti informavimą apie pristatymą

en: Enable Mailer Display
lt: Rodyti pašto kliento informaciją

en: Enable Media Playing
lt: Groti garsus

en: Enable Page Selector
lt: Naudoti skaidymą į puslapius

en: Enable Printer Friendly Clean Display
lt: Įjungti švarų spausdinimui skirtą žinučių rodymą

en: Enable Sort by of Receive Date
lt: Įjungti rūšiavimą pagal gavimo datą

en: Enable Thread Sort by References Header
lt: Įjungti sekų rūšiavimą pagal laiškų antraštes

en: Enable Unread Message Notification
lt: Įjungti perspėjimus apie naujas žinutes

en: Enable it
lt: Įjungti

en: Enable use of delivery receipts
lt: Įjungti pristatymo patvirtinimų naudojimą

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
lt: Užkoduoti/atkoduoti asmeninį žodyną

en: Encrypt passwords (informative only)
lt: Užkoduoti slaptažodžius (tik informacijai)

en: Encryption required for requested authentication mechanism
lt: Nurodytas autorizavimo mechanizmas reikalauja kodavimo

en: English
lt: anglų

en: Error
lt: Klaida

en: Error Appending Message!
lt: Įvyko klaida bandant prijungti žinutę!

en: Error Decrypting Dictionary
lt: Įvyko klaida atkoduojant žodyną

en: Error connecting to IMAP server: %s.
lt: Įvyko klaida jungiantis prie IMAP serverio: %s.

en: Error creating directory %s.
lt: Įvyko klaida kuriant katalogą %s.

en: Error initializing LDAP server %s:
lt: Nepavyko prisijunti prie LDAP serverio %s:

en: Error initializing addressbook database.
lt: Nepavyko prisijunti prie LDAP serverio %s:

en: Error initializing global addressbook.
lt: Nepavyko prisijunti prie LDAP serverio %s:

en: Error opening %s
lt: Klaida atidarant %s

en: Error opening file %s
lt: Atidarant bylą %s gauta klaida

en: Error opening timezone config, contact administrator.
lt: Įvyko klaida atidarant laiko juostų bylą, susisiekite su administratoriumi.

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error: Draft folder %s does not exist.
lt: Klaida: Juodraščių aplankas %s neegzistuoja.

en: European Spanish
lt: ispanų (euro)

en: European date and time
lt: Europietiška data ir laikas

en: Event Has been added!
lt: Įvykis buvo įtrauktas!

en: Event deleted!
lt: Įvykis ištrintas!

en: Event updated!
lt: Įrašas atnaujintas!

en: Everywhere
lt: Visur

en: Ex: 63aa7f
lt: Pvz: 63aa7f

en: Expunge
lt: Ištrinti

en: FETCH line:
lt: FETCH eilutė:

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - patvirtinti aukštesnio lygio serveriai

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - patvirtinti atviri serveriai

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - nepatvirtinti atviri serveriai

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
lt: NEMOKAMAS - Dorklayers saugo tik rimtus atvirus serverius, esančius už JAV ribų (kad nepaduotų į teismą). Įdomiausia, kad jų pačių puslapiai rekomenduoja nesinaudoti jų paslaugomis.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Grupiniai žinučių siuntinėjimo serveriai, nereikalaujantys patvirtinimo iš adresato.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Dial-up sąrašai - saugo dalį DSL tinklų adresų.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Tiesioginių spamerių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Kiti spamerių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Spamą palaikinčių serverių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Single Stage serverių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - WWW formų sąrašai.

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Bult Mailers - Siuntėjai, kurie nereikalauja sutikimo patvirtinimo arba kurie praleido žinomus spamerius

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon DUL - Dar vienas Dial-up ar kitų dinamiškai skirstomų adresų sąrašas

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Multi-stage - Susieti atviri serveriai, kurie nepaminėti kituose sąrašuose ir kurie siuntė spamą į Leadmon.net

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Open Relays - Vienetiniai atviri serveriai nepaminėti kituose tokių serverių sąrašuose

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon SPAM'o šaltiniai - Adresų, iš kurių buvo pasiųstas spamas į Leadmon.net, sąrašas

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon SpamBlock - Šiame sąraše esantys serveriai siuntė spamą į Leadmon.net iš adresų, kurie neturi DNS įrašų

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
lt: NEMOKAMAS - ORDB pasirodė pasitraukus ORBS filtrams. Atrodo, kad yra šiek tiek tikslesnis už ORBS.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
lt: NEMOKAMAS - SPAMhaus - Gerai žinomų spamerių sąrašas

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org atviri serveriai - Dar vienas atvirų serverių (Open Relay) sąrašas.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org SPAM IPT - IPT, kurie palaiko spamą, sąrašas.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org SPAM'o šaltiniai - Tiesioginių spamerių sąrašai.

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
lt: NEMOKAMAS - dev.null.dk - Nėra informacijos apie šį sąrašą

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
lt: NEMOKAMAS - visi.com - Atvirų serverių sąrašas. Gana konservatyvus

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
lt: NEMOKAMAS, kol kas - Not Just Another Blacklist - atvirų serverių ir tiesioginių spamerių sąrašas

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
lt: NEMOKAMAS, kol kas - Not Just Another Blacklist - Dial-up adresai

en: FREE, for now - SPAMCOP - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
lt: NEMOKAMAS, šiuo metu - SPAMCOP - Įdomus sprendimas, kuris saugo serverius, kuriuose spamas sudaro didesnę dalį nuo bendro žinučių srauto (85 procentai ir daugiau).

en: Fax
lt: Faksas

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: Vasaris

en: Fetch
lt: Atsiųsti iš kitur

en: Fetch Mail
lt: Atsiųsti paštą

en: Fetching Servers
lt: Siunčiame iš serverių

en: Fetching UIDL...
lt: Siunčiame UIDL...

en: Fetching from
lt: Atsiunčiame iš

en: Fetching message
lt: Atsiunčiame žinutę

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
lt: Filtravimas leidžia išskirstyti į skirtingus aplankus žinutes atitinkančias nustatytus kriterijus ir taip valdyti savo ateinantį paštą.

en: Finnish
lt: suomių

en: First name
lt: Vardas

en: Flags
lt: Markeriai

en: Focus in body
lt: Fokusuoti tekste

en: Folder List Options
lt: Aplankų sąrašo nustatymai

en: Folder Path
lt: Kelias iki aplanko

en: Folder Preferences
lt: Aplankų nustatymai

en: Folder Selection Options
lt: Aplankų pasirinkimo nustatymai

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: Folders
lt: Aplankai

en: Folders Defaults
lt: Aplankų nustatymai

en: Fortunes:
lt: Citatos:

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward as Attachment
lt: Persiųsti kaip priedą

en: Found %s errors
lt: Rasta %s klaidų(os/a)

en: French
lt: prancūzų

en: Fri
lt: Pen

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From
lt: Nuo

en: From:
lt: Nuo:

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: General Display Options
lt: Bendriniai grafiniai nustatymai

en: General Options
lt: Bendriniai nustatymai

en: German
lt: vokiečių

en: Global address book
lt: Bendra adresų knyga

en: Go
lt: Pirmyn

en: Go to the login page
lt: Grįžti į prisijungimo puslapį

en: Greek
lt: graikų

en: Hash Disabled
lt: Kodavimas (hash) atjungtas

en: Hash Level
lt: Kodavimo (hash) lygis

en: Header
lt: Antraštė

en: Height of Compose Window
lt: Žinutės kūrimo lango aukštis

en: Height of Editor Window
lt: Redaktoriaus Lango Aukštis

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
lt: Graikiški vertimai, jokių žinomų apribojimų, naudojamas Systran vertėjas

en: Help
lt: Pagalba

en: Help fight the battle against unsolicited email.  SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to.  Quite fast, really smart, and easy to use.
lt: Padėkite kovoti prieš nepriimtinus masinius laiškus. SpamCop priedas įvertina nepriimtino laiško antraštes ir nustato adresus, kuriems reiktų skųstis. Tai yra gana greitas, protingas ir lengvai naudojamas įrankis.

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
lt: Čia jūs galite nustatyti, kaip saugomas jūsų asmeninis žodynas, taisyti jį arba pasirinkti kalbas, kurias naudosite vykdydami rašybos tikrinimą.

en: Hey! Wath do You are looking for?
lt: Ei! Ko jūs ieškote?

en: Hide SM attributions
lt: Paslėpti SquirrelMail atributus

en: Hide Unsafe Images
lt: Paslėpti nesaugius piešinius

en: High
lt: Aukštas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Hour Format
lt: Laiko formatas

en: Hungarian
lt: vengrų

en: I tried to execute '%s', but it returned:
lt: Bandant vykdyti '%s', buvo išvesta

en: IMAP Authentication Type
lt: IMAP autorizacijos tipas

en: IMAP Folder Delimiter
lt: IMAP katalogų skirtukas

en: IMAP Server Address
lt: IMAP serverio adresas

en: IMAP Server Port
lt: IMAP serverio jungtis

en: IMAP Server Type
lt: IMAP serverio tipas

en: IMAP server information
lt: IMAP serverio informacija

en: Icelandic
lt: islandų

en: Identifying name
lt: Priskirtas vardas

en: If <b>%s</b> contains <b>%s</b> then move to <b>%s</b>
lt: Jei <b>%s</b> turi <b>%s</b>, tada perkelti laišką į <b>%s</b>

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the <tt>doc/</tt> directory where SquirrelMail was installed.
lt: Jei pranešimas rodo kokius nors perspėjimus, pasistenkite juos išspręsti. Papildomos informacijos galite rasti dokumentuose tarp SquirrelMail instaliacijos <tt>doc/</tt> katalogo arba SquirrelMail svetainėje.

en: If you leave password empty, it will be required when you fetch mail.
lt: Jei nenurodysite slaptažodžio, jo jūsų paklaus, kai bandysite atsisiųsti laiškus.

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore ALL occurances this word
lt: Ignoruoti visus šio žodžio atvejus

en: Ignore All
lt: Ignoruoti visus

en: Ignore this word
lt: Ignoruoti šį žodį

en: Illegal folder name.  Please select a different name.
lt: Neteisingas aplanko vardas. Pasirinkite kitą vardą.

en: Include CCs when Forwarding Messages
lt: Įtraukti CC adresus persiunčiant laiškus

en: Include Me in CC when I Reply All
lt: Įtrauk mane į CC kai atsakau visiems

en: Indented:
lt: Su paraštėmis:

en: Index Order
lt: Rūšiavimo tvarka

en: Indonesian
lt: indoneziečių

en: Interface language
lt: Interfeiso kalba

en: International Dictionaries Preferences Updated
lt: Tarptautiniai žodynų nustatymai atnaujinti

en: International date and time
lt: Tarptautinė data ir laikas

en: Invalid input data
lt: Klaidingai pateikti duomenys

en: Invert Time
lt: Keisti laiką

en: Italian
lt: italų

en: Jan
lt: Sau

en: January
lt: Sausis

en: Japanese
lt: japonų

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: Liepa

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: Birželis

en: Korean
lt: korėjiečių

en: Language
lt: Kalba

en: Last Refresh
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Latin
lt: lotynų

en: Latin American Spanish
lt: ispanų (lotynų-amerikiečių)

en: Leave Mail on Server
lt: Palikti žinutes serveryje

en: Leaving Mail on Server...
lt: Žinutės paliekamos serveryje...

en: Left
lt: Kairėje

en: Length:
lt: Trukmė:

en: Let this folder contain subfolders
lt: Šiame aplanke galima kurti kitus aplankus

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Light Cyan
lt: Šviesiai violetinė

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: Light Green
lt: Šviesiai žalia

en: Light Magenta
lt: Šviesiai purpurinė

en: Light Yellow
lt: Šviesiai geltona

en: Line with an error:
lt: Eilutė su klaida:

en: List Archives
lt: Susirašinėjimo archyvai

en: List Special Folders First
lt: Rodyti specialius aplankus pirmiau

en: List all
lt: Rodyti visus

en: Loading the sound...
lt: Kraunasi audio...

en: Location of Buttons when Composing
lt: Mygtukų vieta rašant laiškus

en: Location of Folder List
lt: Aplankų sąrašo vieta

en: Logging out from IMAP
lt: Atsijungiam nuo IMAP serverio

en: Login
lt: Prisijungti

en: Login Failed:
lt: Prisijungti nepavyko:

en: Login OK: Inbox EMPTY
lt: Prisijungti pavyko. Dėžė tuščia

en: Login OK: Inbox contains [
lt: Prisijungti pavyko: Dėžėje yra [

en: Login OK: No new messages
lt: Prisijungti pavyko: Nėra naujų žinučių

en: Long:
lt: Ilgas:

en: Low
lt: Žemas

en: M j, Y
lt: Y M j

en: Ma&#121;
lt: Geg

en: Mail Domain
lt: Pašto domenas

en: Mail Fetch Result:
lt: Žinučių persiuntimo rezultatai:

en: Mailbox Display Options
lt: Pašto dėžės grafiniai nustatymai

en: Mailer
lt: Pašto klientas

en: Mailing List
lt: Susirašinėjimo sąrašas

en: Mailinglist
lt: Susirašinėjimo sąrašas

en: Make Default
lt: Padaryti standartiniu

en: Make sure that you are running the most recent copy of <a href="http://www.squirrelmail.org/">SquirrelMail</a>.
lt: Įsitikinkite, kad Jūs naudojate paskutinę <a href="http://www.squirrelmail.org/">SquirrelMail</a> versiją.

en: Make these changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Make this dictionary my default selection:
lt: Padaryti šį žodyną pagrindiniu

en: Mar
lt: Kov

en: March
lt: Kovas

en: Match:
lt: Laukas:

en: Matches
lt: Atitinka

en: Maximum Number of Pages to Show
lt: Vienu metu rodomų puslapių skaičius

en: Maximum of 1000 characters translated, powered by Systran
lt: Verčiama iki 1000 simbolių, naudojamas Systran vertėjas

en: May
lt: Gegužė

en: Medium
lt: Vidutiniškas

en: Medium Gray
lt: Vidutiniškai pilka

en: Memory Search
lt: Paieška atmintyje

en: Message
lt: Žinutė

en: Message Details
lt: Žinutės detalės

en: Message Display and Composition
lt: Žinučių rodymas ir rašymas

en: Message Filtering
lt: Žinučių filtravimas

en: Message Filters
lt: Žinučių filtrai

en: Message Highlighting
lt: Žinučių žymėjimas

en: Message List
lt: Žinučių sąrašas

en: Message appended to mailbox
lt: Žinutė padėta į esamą pašto dėžę

en: Message not printable
lt: Žinutė netinka spausdinimui

en: Message of the Day
lt: Standartinis pranešimas

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: Microsoft Exchange IMAP server
lt: MS Exchange IMAP serveris

en: Minute
lt: minutė

en: Minutes
lt: minutės

en: Moderate
lt: Patenkinamas

en: Modify
lt: Keisti

en: Modify Server
lt: Keisti serverį

en: Mon
lt: Pir

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Month View
lt: Mėnesio peržiūra

en: Monthly
lt: Mėnesiniai

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
lt: Greičiausiai jūsų žinučių sąrašas paseno ir žinutė buvo patraukta ar ištrinta (greičiausiai kitos programos dirbančios su ta pačia dėžute)

en: Move
lt: Perkelti

en: Move Selected To
lt: Perkelti pažymėtus į

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move spam to:
lt: Perkelti spamą į:

en: Move to:
lt: Perkelti:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
lt: Spamo siuntimas tiesiai į šiukšlių dėžę gali būti ne pati geriausia mintis, kadangi jūs netyčia galite ten nusiųsti žinutes nuo draugų ar žinučių serverių. Kad ir kokį nustatytumėte aplanką, įsitikinkite, kad jis būtų periodiškai valomas ir neišsipūstų bendra jūsų pašto dėžės užimama vieta.

en: Multiple Identities
lt: Skirtingi ID

en: Must be unique
lt: Turi nesutapti su kitu vardu

en: Name
lt: Vardas

en: Name and Address Options
lt: Vardo ir adreso nustatymai

en: Name is missing
lt: Trūksta vardo

en: Name:
lt: Vardas:

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Nauja

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: New Mail Notification
lt: Perspėjimai apie naujas žinutes

en: New Mail Notification options saved
lt: Nauji informavimo apie atėjusius laiškus nustatymai išsaugoti

en: New Messages Only
lt: Tik naujas žinutes

en: New name:
lt: Naujas vardas:

en: NewMail Options
lt: Naujų žinučių nustatymai

en: Next
lt: Kitas

en: Nickname
lt: Trumpas vardas

en: Nickname contains illegal characters
lt: Varde yra netinkami simboliai

en: No
lt: Ne

en: No Citation
lt: Nieko necituoti

en: No Clock
lt: Jokio laikrodžio

en: No Messages Found
lt: Naujų žinučių nerasta

en: No Notification
lt: Jokių perspėjimų

en: No changes requested.
lt: Niekas nepakeista.

en: No changes were made.
lt: Niekas nepakeista.

en: No connection to server
lt: Prisijungti prie serverio nepavyko

en: No errors found
lt: Nerasta jokių klaidų

en: No folders found
lt: Nerasta jokių aplankų

en: No folders were found to subscribe to!
lt: Nerasti prenumeratos aplankai!

en: No folders were found to unsubscribe from!
lt: Nerasta aplankų, kuriuose galima būti atšaukti prenumeratą!

en: No highlighting is defined
lt: Joks išskyrimas neaprašytas

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas GPLTrans (nemokamas, atviro kodo) vertėjas

en: No known limits, powered by Systran
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas Systran vertėjas

en: No known limits, powered by Translation Experts's InterTran
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas Translation Expert's InterTran vertėjas

en: No login ID submitted
lt: Nebuvo pateiktas vartotojo vardas

en: No messages were selected.
lt: Nepasirinkta nei viena žinutė.

en: No msg number submitted
lt: Nebuvo pateiktas žinučių skaičius

en: No password submitted
lt: Nebuvo pateiktas slaptažodis

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
lt: Asmeninė adresų knyga nesukurta. Susisiekite su adminu.

en: No persons matching your search were found
lt: Nerastas nei vienas asmuo, atitinkantis paieškos kriterijus

en: No server banner
lt: Serveris neprisistatė

en: No server specified
lt: Serveris nenurodytas

en: No sound specified
lt: Garsas nenurodytas

en: No such file or directory
lt: Nėra tokios bylos ar katalogo

en: No words in your personal dictionary.
lt: Asmeninis žodynas tuščias.

en: No-one server in use. Try to add.
lt: Nesukurta jokių serverių aprašymų. Pabandykite pridėti nors vieną.

en: None
lt: Joks

en: Normal
lt: Normalus

en: Norwegian
lt: norvegų

en: Not a file name
lt: Tai ne bylos vardas

en: Not one of the above servers
lt: Kitas (nežinomas) IMAP serveris

en: Not yet functional, currently does nothing
lt: Šiuo metu neveikia, nenaudojamas

en: Note
lt: Pastabos

en: Nothing to delete!
lt: Nėra ko trinti!

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: Lapkritis

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
lt: Asmeninis žodynas saugomas... Laukite.

en: Number of Messages to Index
lt: Vienu metu rodomų žinučių skaičius

en: Number of supported language pairs: %s
lt: Palaikomų kalbų porų skaičius: %s

en: Number of supported languages: %s
lt: Palaikomų kalbų skaičius: %s

en: OFF
lt: Išjungta

en: ON
lt: Įjungta

en: Occurs times:
lt: Rasta atvejų:

en: Oct
lt: Spa

en: October
lt: Spalis

en: On DATE, AUTHOR Said
lt: Tą ir tą dieną AUTORIUS pasakė

en: On Delivery
lt: Pristatymo metu

en: On Read
lt: Skaitymo metu

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin -- just click the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
lt: Užsiregistravę SpamCop Jūs gausite autorizavimo kodą, kurį reikės įvesti atitinkamame priedo lauke. Turėdami kodą Jūs galėsite įjungti priedą - paprasčiausiai paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Įjungę priedą grįžkite prie savo normalaus gyvenimo. Jei Jus pasieks spam žinutė, paprasčiausia peržiūrėkite ją. Šalia kitų žinutės antraščių ir valdymo mygtukų bus ir nuoroda, kuri leidžia nusiųsti pranešimą apie gautą spamą. Paspaudę nuorodą Jūs atversite patvirtinimo puslapį. Patvirtinę apie norą išsiųsti pranešimą apie spamą, Jūs pasirinktu metodu nusiųsite pranešimą į SpamCop sistemą.

en: Only INBOX
lt: Tik INBOX

en: Only Unseen
lt: Tik naujos žinutės

en: Only unread messages
lt: Tik neperskaitytas žinutes

en: Only works with email-based reporting
lt: Veikia tik su el.pašto pagrindu veikiančiais pranešimais

en: Oops,
lt: Vai, vai, vai,

en: Open failed
lt: Nepavyko atidaryti

en: Opening IMAP server
lt: Atidaromas IMAP serveris

en: Opening POP server
lt: Atidaromas POP serveris

en: Option Type '%s' Not Found
lt: Nustatymo tipas '%s' nerastas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Organization / Department
lt: Organizacija / Padalinys

en: Organization Logo
lt: Organizacijos logo

en: Organization Logo Height
lt: Organizacijos logo aukštis

en: Organization Logo Width
lt: Organizacijos logo plotis

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization Preferences
lt: Organizacijos nustatymai

en: Organization Title
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Original Message
lt: Originali žinutė

en: Other:
lt: Kita:

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: PHP session name
lt: PHP sesijos vardas

en: POP3 Before SMTP?
lt: Vykdyti POP3 prieš SMTP?

en: POP3 connect:
lt: POP3 susijungimo komanda:

en: POP3 delete:
lt: POP3 trynimo komanda:

en: POP3 get:
lt: POP3 žinučių gavimo komanda:

en: POP3 last:
lt: POP3 paskutinės žinutės komanda:

en: POP3 login:
lt: POP3 prisijungimas:

en: POP3 pass:
lt: POP3 slaptažodis:

en: POP3 user:
lt: POP3 vartotojas:

en: Paginate
lt: Skaidyti į puslapius

en: Password for
lt: Slaptažodis skirtas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Personal Dictionary
lt: Asmeninis žodynas

en: Personal Dictionary Crypto Settings
lt: Asmeninio žodyno kodavimo nustatymai

en: Personal Dictionary Updated
lt: Asmeninis žodynas atnaujintas

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Personal address book
lt: Asmeninė adresų knyga

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
lt: Pasirinkite kurios žodynus jūs norite naudoti tikrinant rašybą:

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
lt: Pažymėkite žodžius, kuriuos norite ištrinti iš žodyno.

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
lt: Pasirinkite žodyną, kurį naudosite žinutės tikrinimui:

en: Please choose which options you wish to set up:
lt: Pasirinkite opcijas, kurias norite įjungti:

en: Please contact your system administrator and report this error.
lt: Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
lt: Prašau atkoduoti mano žodyną ir saugoti jį paprasto teksto formate.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
lt: Prašau užkoduoti mano asmeninį žodyną.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
lt: Pasistenkite pateikti kiek galima daugiau informacijos, kad būtų lengviau aptikti ir pašalinti klaidą. Pranešimas apie klaidą nebus automatiškai įtrauktas į SourceForge klaidų sąrašą, tačiau kas nors perskaitęs žinutę, gali tai padaryti už jus.

en: Please make your selection first.
lt: Turite pirmiau pasirinkti.

en: Please wait, communicating with the server...
lt: Palaukite, bandome susisiekti su serveriu...

en: Plugins
lt: Priedai

en: Polish
lt: lenkų

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Portuguese
lt: portugalų

en: Post to List
lt: Išsiųsti žinutę sąrašan

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
lt: Nustatymų bazės klaida (%s). Programos klaida.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko nukopijuoti nustatymų bylos %s iš laikinos bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko atidaryti nustatymų bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko įrašyti į nustatymų bylą %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
lt: Nustatymų byla %s neegzistuoja. Prisijunkite iš naujo, kad sukurti standartinę nustatymų bylą.

en: Preferences DSN
lt: Nustatymų DSN

en: Preferences key field
lt: Nustatymų rakto laukas

en: Preferences table
lt: Nustatymų lentelė

en: Preferences username field
lt: Nustatymų vartotojo vardo laukas

en: Preferences value field
lt: Nustatymų reikšmės laukas

en: Prefix Signature with '-- ' Line
lt: Prieš parašą rašyti '-- ' eilutę

en: Premature end of list
lt: Netvarkinga sąrašo pabaiga

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
lt: Paspausdus šį mygtuką sistema pradės kurti žinutę, skirtą SquirrelMail programuotojams. Žinutėje bus pateikta informacija apie Jūsų sistemą, naršyklę, dalį SquirrelMail nustatymų bei IMAP serverio informacija. Be to žinutė viršuje pateiks papildomus laukus, kuriuos reiktų užpildyti. Nueidami žemiau Jūs galite perskaityti visą informaciją, kuri bus išsiųsta.

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
lt: Paspaudę šį mygtuką, Jūs nusiųsite informaciją apie gautą spamą į SpamCop tarnybos serverius ir gal būt pašalinsite spamo žinutę iš savo pašto dėžės. Tada Jums reikia sulaukti žinutės iš SpamCop. (žinutė atsiduria tame pašte, kurį panaudojote registruodamiesi. Įsitikinkite kad Jūsų pašto persiuntimas veikia!)? Atverkite gautą žinutę ir paspauskite atitinkamą nuorodą, kad patvirtinti spamą.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Printer Friendly
lt: Spausdinimui

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Provider Link URI
lt: Tiekėjo nuoroda

en: Provider Name
lt: Tiekėjo pavadinimas

en: Quarterly
lt: Ketvirtiniai

en: Query:
lt: Užklausa:

en: Quick email-based reporting
lt: Greiti el.pašto pranešimai

en: Read
lt: Skaityta

en: Read data:
lt: Skaitomi duomenys:

en: Read receipt
lt: Patvirtinimas apie perskaitymą

en: Read:
lt: Perskaityta:

en: Reason Given:
lt: Priežastis:

en: Receipt
lt: Patvirtinimas

en: Recent Searches
lt: Paskutinės paieškos

en: Reconnect from dead connection
lt: Prisijungiam iš naujo po ryšio sutrikimo

en: Refetching message
lt: Persiunčiame žinutę

en: Refresh Folder List
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą

en: Refresh Page
lt: Atnaujinti puslapį

en: Remote POP server Fetching Mail
lt: Nutolęs POP serveris. Gauname žinutes

en: Remote POP server settings
lt: Nutolusio POP serverio nustatymai

en: Remove unneccessary messages from your folder and start with your Trash folder.
lt: Pašalinkite nereikalingas žinutes iš savo aplankų. Pradėti valymą reiktų nuo šiukšlyno (Trash aplankas).

en: Rename
lt: Pervardinti

en: Rename a Folder
lt: Pervardinti aplanką

en: Rename a folder
lt: Pervardinti aplanką

en: Renamed successfully!
lt: Pervadinta!

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply All
lt: Atsakyti visiems

en: Reply Citation Options
lt: Atsakymo citatų nustatymai

en: Reply Citation Style
lt: Atsakymo citatų stilius

en: Reply To
lt: Adresas, kuriuo reikia siųsti atsakymus

en: Reply to List
lt: Atsakyti į sąrašą

en: Report as Spam
lt: Pranešti apie spamą

en: Requested action aborted: error in processing
lt: Nurodytas veiksmas nutrauktas: įvyko klaida apdorojant

en: Requested action not taken: insufficient system storage
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: nepakanka vietos saugojimui

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: netinkamas pašto dėžės vardas

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžė nepasiekiama

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
lt: Nurodytas veiksmas nutrauktas: nepakanka vietos informacijai saugoti

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžė nepasiekiama

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
lt: Reikalauja PHP 4.3.x! Eksperimentinis.

en: Response:
lt: Atsakymas:

en: Resume Draft
lt: Tęsti juodraščio redagavimą

en: Return
lt: Grįžti

en: Return to options page
lt: Grįžti į nustatymų puslapį

en: Right
lt: Dešinėje

en: Romanian
lt: rumunų

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the Squirrelmail IMAP commands and your current Squirrelmail configuration. Custom command strings can be used.
lt: Galima paleisti bandomąsias IMAP komandas ir patikrinti serverio reakcijas. Paprastai testai naudoja IMAP komandas atitinkančias dabartinę SquirrelMail konfiguraciją. Galima naudoti ir kitas komandas.

en: Russian
lt: rusų

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
lt: Rusiški vertimai, verčiama iki 500 simbolių

en: SMTP Authentication Type
lt: SMTP autorizacijos tipas

en: SMTP Server Address
lt: SMTP serverio adresas

en: SMTP Server Port
lt: SMTP serverio jungtis

en: SPAM Filters
lt: Spamo filtrai

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
lt: Spamo filtrai leidžia jums pasinaudoti įvairiais DNS pagrindu sudarytais sąrašais, kad atsikratyti šiukšlių, kurios pasiekia jūsų pašto dėžę.

en: Same as server
lt: Atitinka serverio laiko juostą

en: Sat
lt: Šeš

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save / Update
lt: Išsaugoti / Atnaujinti

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Save ID
lt: Išsaugoti ID

en: Save Message
lt: Išsaugoti žinutę

en: Save Method
lt: Išsaugoti metodą

en: Save folder tree
lt: Išsaugoti aplankų struktūrą

en: Saved Scan type
lt: Išsaugotas paieškos tipas

en: Saved Translation Options
lt: Išsaugoti vertimo nustatymai

en: Saving UIDL
lt: Išsaugomas UIDL

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai:

en: Search for
lt: Ieškoti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Seconds
lt: sekundės

en: Select <b>Enable Media Playing</b> to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
lt: Pasirinkite <b>Groti garsus</b> norėdami, kad naršyklė praneštų apie pasirodžiusias naujas žinutes išleisdama kokius nors garsus. Jums teks nurodyti, ką būtent turės groti naršyklė.

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Select Server:
lt: Pasirinkti serverį:

en: Select a folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Select body
lt: Pasirinkti žinutės tekstą

en: Select from the list of <b>server files</b> the media file to play when new mail arrives.  If no file is specified, "(none)", no sound will be used.
lt: Garsus galima pasirinkti iš <b>serverio bylų</b> arba <b>lokalių bylų</b> esančių jūsų kompiuteryje. Nenurodžius nieko, garsas nebus naudojamas.

en: Select server file:
lt: Pasirinkti bylą serveryje:

en: Select your translator:
lt: Pasirinkti vertėją:

en: Selected Server:
lt: Pasirinktas serveris:

en: Selecting the <b>Change title</b> option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers).  This will always tell you if you have new mail, even if you have <b>Check RECENT</b> enabled.
lt: Pasirinkdami <b>Pakeisti antraštę</b> nustatote, kad naujų žinučių posistemė turi pakeisti naršyklės antraštę pasirodžius naujoms žinutėms (reikia JavaScript, garantuotai veikia tik IE, kitos naršyklės gali neveikti arba visai nereaguoti). Galioja nepriklausomai nuo <b>Įvertinti tik paskutines žinutes</b> nustatymo.

en: Selecting the <b>Show popup</b> option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
lt: Pasirinkdami <b>Iškviesti naują langą</b> nustatymą, įjungsite naujo naršyklės lango iššokimą pasirodžius naujoms žinutėms (reikalauja JavaScript palaikymo naršyklėje).

en: Selection List Style
lt: Pasirinkimo sąrašo stilius

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Mail
lt: Išsiųsti žinutę

en: Send Spam Report
lt: Išsiųsti pranešimą apie spamą

en: Send read receipt now
lt: Išsiųsti patvirtinimą apie perskaitymą

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service.  By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
lt: Nusiuntę pranešimą apie spamą, Jūs sulauksite atsakymo su adresu, kuriuo Jūs galite tvarkingai informuoti apie gautą spamą atsakingus asmenis. Tai yra nemokama tarnyba. Siųsdami pranešimus apie spamą, Jūs turite laikytis SpamCop nustatytų naudojimosi taisyklių.

en: Sendmail Path
lt: Kelias iki sendmail

en: Sent Folder
lt: Išsiųstų laiškų aplankas

en: Sent Subfolders Options
lt: Išsiųstų laiškų aplankų nustatymai

en: Sent:
lt: Išsiųsta:

en: Sep
lt: Rugs

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbian
lt: serbų

en: Server Name:
lt: Serverio vardas:

en: Server Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Server does not support UIDL.
lt: Serveris nepalaiko UIDL.

en: Server error...Disconnect
lt: Serverio klaida...Atsijungiam

en: Server replied:
lt: Serveris atsakė:

en: Server responded:
lt: Serveris atsakė:

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
lt: Naudojamas IMAP serveris nepalaiko rūšiavimo serverio pusėje.<br>Praneškite apie klaidą administratoriui.

en: Server:
lt: Serveris:

en: Service not available, closing channel
lt: Paslauga nepasiekiama, uždaromas kanalas

en: Set Event
lt: Įvesti įvykį

en: Set up international dictionaries
lt: Nustatyti tarptautinius žodynus

en: Settings adjusted to: <strong>%s</strong> with <strong>%s</strong> as default dictionary.
lt: Nustatymai pakeisti į: <strong>%s</strong> su <strong>%s</strong> pagrindiniu žodynu.

en: Show 'Contain Sub.' Option
lt: Rodyti 'Yra Sub.' opciją

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Show Clock on Folders Panel
lt: Rodyti laikrodį aplankų skyriuje

en: Show Folder Prefix Option
lt: Rodyti aplankų priedėlio opcijas

en: Show HTML Version by Default
lt: Ar automatiškai rodyti žinutės HTML variantą?

en: Show Special Folders Color
lt: Pakeisti specialių aplankų spalvą

en: Show button in toolbar
lt: Rodyti mygtuką įrankių juostoje

en: Show fortunes at top of mailbox
lt: Rodyti citatas virš žinučių sąrašo

en: Show popup window on new mail
lt: Iškviesti naują langą pasirodžius naujoms žinutėms

en: Show time
lt: Rodyti laiką

en: Show time with seconds
lt: Rodyti laiką su sekundėmis

en: Show translation box
lt: Rodyti vertėjo pasirinkimo meniu

en: Show weekday and time
lt: Rodyti savaitės dieną ir laiką

en: Sign Out
lt: Atsijungti

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature Options
lt: Parašo nustatymai

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko nukopijuoti parašo bylos %s iš laikinos bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko atidaryti parašo bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko rašyti į parašo bylą %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Signout Page
lt: Atsijungimo puslapis

en: Simple POP3 Fetch Mail
lt: Žinučių paėmimas iš kito serverio

en: Size
lt: Dydis

en: Slovenian
lt: slovėnų

en: Solution:
lt: Sprendimas:

en: Some or all of the help documents are not present!
lt: Dalis arba visi pagalbos sistemos dokumentai nepasiekiami!

en: Source
lt: Šaltinis

en: Spam Filtering
lt: Spamo filtravimas

en: Spam Reporting Method:
lt: Pranešimų apie spamą metodas:

en: Spam is sent to <b>%s</b>
lt: Spamas siunčiamas į <b>%s</b>

en: Spam reporting
lt: Spamo pranešimai

en: Spam scan is limited to <b>%s</b>
lt: Spamo tikrinimas ribojamas iki <b>%s</b> žinučių

en: SpamCop - Spam Reporting
lt: SpamCop - spamo registras

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
lt: SpamCop yra nemokama tarnyba, kuri palengvina tikrųjų spamo siuntėjų aptikimą bei atsakingų asmenų informavimą apie Jūsų sistemų išnaudojimą.

en: SpamCop link is:
lt: SpamCop nuoroda yra:

en: Spanish
lt: ispanų

en: Special Folder Options
lt: Specialūs aplankų nustatymai

en: SpellChecker Options
lt: Rašybos tikrinimo nustatymai

en: Spellcheck completed. Commit changes?
lt: Rašybos tikrinimas baigtas. Pritaikyti pakeitimus?

en: SquirrelMail Notice:
lt: SquirrelMail informacija:

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
lt: SquirrelMail nepavyko atkoduoti žinutės struktūros.

en: SquirrelMail version %s
lt: SquirrelMail versija %s

en: SquirrelSpell Initiating
lt: Pasileidžia rašybos tikrinimas

en: SquirrelSpell Options Menu
lt: Rašybos tikrinimo nustatymų meniu

en: SquirrelSpell Results
lt: Rašybos tikrinimo rezultatai

en: SquirrelSpell is misconfigured.
lt: SquirrelSpell klaidingai sukonfiguruotas

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this.<br>If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
lt: SquirrelSpell nesugebėjo atkoduoti jūsų asmeninio žodyno. Greičiausiai tai atsitiko todėl, kad jūs pakeitėte savo pašto slaptažodį. Norint tęsti jums teks pasakyti senajį slaptažodį, kad SquirrelSpell galėtų atkoduoti jūsų žodyną. Po to jis bus perkoduotas naudojant jūsų naująjį slaptažodį.<br>Jei jūs nekodavote savo žodyno, vadinas jis buvo negrįžtamai apgadintas ir jį teks ištrinti. Taip pat žodyną teks ištrinti, jei jūs pamiršote senajį slaptažodį.

en: Squirrelmail Version
lt: SquirrelMail versija

en: Start Bug Report Form
lt: Rašyti pranešimą apie klaidą

en: Start time:
lt: Pradžia:

en: Store in Folder:
lt: Išsaugoti aplanke:

en: Style Sheet URL (css)
lt: Stiliaus lentelės adresas (CSS)

en: Subject
lt: Tema

en: Subject:
lt: Tema:

en: Submit
lt: Vykdyti

en: Submit a Bug Report
lt: Nusiųsti pranešimą apie klaidą

en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

en: Subscribe to:
lt: Užsiprenumeruoti:

en: Subscribed successfully!
lt: Užsiprenumeravote sėkmingai!

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
lt: Atšaukti prenumeratos nepavyko - aplankas neegzistuoja.

en: Successful Re-encryption
lt: Sėkmingai perkoduota

en: Successfully Saved Options
lt: Nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: Suggestions:
lt: Pasiūlymai:

en: Sun
lt: Sek

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Swedish
lt: švedų

en: Syntax error in parameters or arguments
lt: Sintaksės klaida komandos parametruose

en: Syntax error; command not recognized
lt: Sintaksės klaida. Nesuprantama komanda

en: THIS FOLDER IS EMPTY
lt: APLANKAS TUŠČIAS

en: TODAY
lt: ŠIANDIEN

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Take Address
lt: Išsaugoti adresą

en: Temp Directory
lt: Laikinas katalogas

en: Temporary authentication failure
lt: Laikina autorizavimo klaida

en: Test Sound
lt: Patikrinti garsą

en: The <b>Check all boxes, not just INBOX</b> option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
lt: <b>Tikrinti visus aplankus, ne tik INBOX</b> nustatymas leidžia tikrinti, ar naujos žinutės pasirodo ne tik INBOX aplanke, net ir kituose aplankuose.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
lt: SpamCop tarnyba išanalizuos Jūsų nusiųsta žinutės tekstą ir puslapio apačioje pateiks mygtuką, kuris nusiųs informaciją apie spamą atitinkamoms tarnyboms. Informacijos analizė gali šiek tiek užtrukti, būkite kantrūs. Perskaitykite ten pateiktą analizės informaciją ir nusiųskite pranešimą. Uždarykite naršyklės langą. Paspauskite „Atšaukti“ arba pereikite į atitinkamą žinučių aplanką ir ištrinkite gautą spamą.

en: The help has not been translated to %s.  It will be displayed in English instead.
lt: Pagalbos sistema neišversta į %s. Ji bus tik anglų kalba.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index.  You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
lt: Rūšiavimo tvarka nustato tai, kaip tvarkomas žinučių sąrašas. Jūs galite pridėti arba išmesti stulpelius arba keisti jų eiliškumą taip, kaip jums patinka.

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
lt: Žinutės siuntėjas paprašė patvirtinti, kad jūs ją perskaitėte. Ar norite išsiųsti patvirtinimą?

en: The more messages you scan, the longer it takes.  I would suggest that you scan only new messages.  If you make a change to your filters, I would set it to scan all messages, then go view my INBOX, then come back and set it to scan only new messages.  That way, your new spam filters will be applied and you'll scan even the spam you read with the new filters.
lt: Kuo daugiau žinučių skanuojate, tuo ilgiau tai užtrunka. Rekomenduotina skanuoti tik naujas žinutes. Jei padarėte kokius nors pakitimus filtruose - laikinai nustatykite visų žinučių skanavimą, apsilankykite INBOX aplanke ir vėl grąžinkite tik naujų žinučių skanavimą. Taip jūsų nauji spamo filtrai bus pritaikyti seniesiems laiškams.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
lt: Rūšiavimo tvarka gali būti pakeista spragtelėjus ant stulpelio antraštės.

en: The server couldn't find the message you requested.
lt: Serveris nerado žinutės, kurios prašėte.

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
lt: Rašybos tikrinimas nebaigtas. Ar tikrai uždaryti ir išsaugoti pakeitimus?

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
lt: Rašybos tikrinimas nebaigtas. Ar tikrai uždaryti ir atšaukti visus pakeitimus?

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Name
lt: Temos vardas

en: Theme Path
lt: Kelias iki temos

en: Themes
lt: Temos

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
lt: Čia jūs nustatote kaip tvarkomi jūsų pašto aplankai.

en: This bug involves
lt: Klaida susijusi su

en: This configures settings for downloading email from a pop3 mailbox to your account on this server.
lt: Čia aprašomi pašto paėmimo iš kito pop3 serverio ir jo patalpinimo į jūsų esamą pašto dėžę parametrai.

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
lt: Čia jūs nustatote, kaip jus reikia informuoti (išleisti kokį nors garsą ar atidaryti iššokantį langą) apie atėjusius naujus laiškus.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
lt: Čia jūs nustatote asmeninę informaciją (vardą, e-paštą ir kt.)

en: This external link will open in a new window
lt: Ši išorinė nuoroda bus atverta naujame lange

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
lt: Šis priedas leidžia keisti SquirrelMail konfiguraciją.

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a clear-text format. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus atkoduotas (saugomas paprasto teksto formate). Tęsti?

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus ištrintas. Tęsti?

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus užkoduotas (jo turinys be slaptažodio neperskaitomas). Tęsti?

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama pagalbos. Atsakymai turėtų grįžti į žemiau esantį adresą

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama jus įtraukti į šį susirašinėjimo sąrašą. Bandoma bus įtraukti žemiau esantį adresą.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama jus pašalinti iš šio susirašinėjimo sąrašo. Bandoma bus nurašyti žemiau esantį adresą.

en: Thorough email-based reporting
lt: Sudėtiniai el.pašto pranešimai

en: Thread View
lt: Rodyti sekas

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.<br>Please report this to the system administrator.
lt: Naudojamas IMAP serveris nepalaiko rūšiavimo serverio pusėje.<br>Praneškite apie klaidą administratoriui.

en: Thu
lt: Ket

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time:
lt: Laikas:

en: Timezone Options
lt: Laiko juostos nustatymai

en: Title
lt: Antraštė

en: Title & Org. / Dept.
lt: Pareigos ir organizacija / padalinys

en: Title:
lt: Antraštė:

en: To
lt: Kam

en: To or Cc
lt: Kam arba Cc

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free <a href="http://spamcop.net/anonsignup.shtml">sign up page</a> so you can use SpamCop.
lt: Norėdami pasinaudoti priedu, Jūs turite turėti SpamCop autorizavimo kodą. Yra nemokamas <a href="http://spamcop.net/anonsignup.shtml">registracinis puslapis</a>, kuriame Jūs galite tą kodą gauti.

en: To:
lt: Kam:

en: To: field
lt: Kam: lauke

en: Today's Fortune
lt: Eilinė citata

en: Toggle All
lt: Perjungti žymes

en: Top
lt: Viršus

en: Top Frame
lt: Viršutinis rėmelis

en: Transaction failed
lt: Transakcija nepavyko

en: Transform Selected Messages
lt: Apdoroti pasirinktas žinutes

en: Translate
lt: Versti

en: Translate inside the SquirrelMail frames
lt: Versti nepaliekant SquirrelMail

en: Translation Options
lt: Vertimo nustatymai

en: Translation direction
lt: Vertimo kryptis

en: Translator
lt: Vertėjas

en: Trash Folder
lt: Šiukšlių aplankas

en: Try
lt: Patikrinti

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
lt: Įsitikinkite, kad Jūs galite atgaminti klaidą. Jei klaida pasirodo atsitiktinai, pasistenkite užregistruoti, ką Jūs atlikote, kai tai įvyko. Jei klaida susijusi su tam tikra žinute, išsaugokite pilną tos žinutės kopiją. Programuotojams žinutės tekstas gali padėti.

en: Try to verify addresses
lt: Bandyti patikrinti adresus

en: Tue
lt: Ant

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Turkish
lt: turkų

en: UID support
lt: UID palaikymas

en: Unable to list addresses from %s
lt: Nepavyko gauti adresų iš %s

en: Unable to update
lt: Nepavyko atnaujinti

en: Undefined Function
lt: Neaprašyta funkcija

en: Undelivered Message Headers
lt: Nepristatytos žinutės antraštės

en: University of Washington's IMAP server
lt: UW-IMAP serveris

en: Unknown Sender
lt: Nežinomas Siuntėjas

en: Unknown date
lt: Nežinoma data

en: Unknown error
lt: Neaiški klaida

en: Unknown error: %s
lt: Neaiški klaida: %s

en: Unknown response
lt: Nesuprantamas atsakymas

en: Unknown response from IMAP server:
lt: Nesuprantamas atsakymas iš IMAP serverio

en: Unknown sender
lt: Nežinomas siuntėjas

en: Unknown user or password incorrect.
lt: Nežinomas vartotojas arba klaidingas slaptažodis.

en: Unread
lt: Neskaityta

en: Unread Message Notification Type
lt: Perspėjimų apie naujas žinutes tipas

en: Unseen and Total
lt: Naujos žinutės ir bendras skaičius

en: Unselect All
lt: Atšaukti pažymėjimus

en: Unsubscribe
lt: Atšaukti prenumeratą

en: Unsubscribed successfully!
lt: Atšaukėte prenumeratą sėkmingai!

en: Unthread View
lt: Nerodyti sekų

en: Up
lt: Aukštyn

en: Update Event
lt: Atnaujinti įrašą

en: Update address
lt: Atnaujinti adresą

en: Use "detect" to auto-detect.
lt: Naudokite "detect", kad atpažinti automatiškai.

en: Use Addresses
lt: Naudoti adresus

en: Use Javascript
lt: Naudoti JavaScript

en: Use Sendmail Binary
lt: Naudoti serverio sendmail programą

en: Use Sent Subfolders
lt: Naudoti išsiųstų laiškų aplankus

en: Use Signature
lt: Naudoti parašą

en: Use TLS for IMAP Connections
lt: Naudoti TLS su IMAP jungtimis

en: Use TLS for SMTP Connections
lt: Naudoti TLS su SMTP jungtimis

en: Use index number of theme
lt: Naudoti temą nurodytu numeriu

en: Use server-side sorting
lt: Naudoti rūšiavimą serverio pusėje

en: Use server-side thread sorting
lt: Naudoti sekų rūšiavimą serverio pusėje

en: Use the <b>Check RECENT</b> to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet.  This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
lt: Pasirinkdami <b>Įvertinti tik paskutines žinutes</b> nustatote, kad naujų žinučių informacimo posistemė turi tikrinti tik tas žinutes, kurios nebuvo peržiūrėtos arba nebuvo patikrintos anksčiau. Tai leidžia išvengti pastoviai lendančių langų ar garsų apie tas pačias žinutes.

en: User '%s' already exist
lt: Vartotojas '%s' jau yra

en: User '%s' does not exist
lt: Vartotojo '%s' nėra

en: User not local; please try forwarding
lt: Vartotojas nevietinis. Patikrinkite persiuntimo galimybes

en: User-Defined
lt: Nustato vartotojas

en: User-Defined Citation End
lt: Vartotojo nustatyta atsakymo citatų pabaiga

en: User-Defined Citation Start
lt: Vartotojo nustatyta atsakymo citatų pradžia

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Usernames in Lowercase
lt: Vartotojų vardai mažosiomis raidėmis

en: Using <strong>%s</strong> dictionary (system default) for spellcheck.
lt: Naudojame <strong>%s</strong> žodyną (standartinį) rašybos tikrinimui.

en: View Full Header
lt: Peržiūrėti visas antraštes

en: View Message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: View Message details
lt: Peržiūrėti žinutės detales

en: View Printable Version
lt: Rodyti spausdinamą versiją

en: View Unsafe Images
lt: Peržiūrėti nesaugius piešinius

en: View message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Viewing Full Header
lt: Pilna antraščių peržiūra

en: Viewing Message: <B>%s</B> (1 total)
lt: Žinučių peržiūra: <b>%s</b> (1 iš viso)

en: Viewing Messages: <B>%s</B> to <B>%s</B> (%s total)
lt: Žinučių peržiūra: nuo <b>%s</b> iki <b>%s</b> (%s iš viso)

en: Viewing a Business Card
lt: Vizitinės kortelės peržiūra

en: Viewing a text attachment
lt: Peržiūrėti prikabintą tekstinę bylą

en: Viewing an image attachment
lt: Peržiūrėti prikabintą piešinį

en: WARNING! Tell your admin to set the SpamFilters_YourHop variable
lt: DĖMESIO! Paprašykite jūsų pašto administratorių nustatyti SpamFilters_YourHop kintamąjį.

en: Warning,
lt: Perspėjimas,

en: Was displayed on %s
lt: Buvo perskaityta %s

en: Web Page
lt: WWW puslapis

en: Web-based Reporting
lt: Tinklinė pranešimų forma

en: Web-based form
lt: Tinklinė pranešimų forma

en: Wed
lt: Tre

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Welsh
lt: velsiečių

en: What to Scan:
lt: Ką tikrinti

en: When composing:
lt: Rašant:

en: When reading:
lt: Skaitant:

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
lt: Paspaudę šį mygtuką Jūs atversite naują naršyklės langą su SpamCop tarnybos pranešimų apdorojimo forma. Žinutė nebus ištrinta (bandoma tai ištaisyti), bet Jums nereiks laukti SpamCop patvirtinimo žinutės, kad pratęsti pranešimo apie spamą pateikimą.

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
lt: Kurį vertėją naudoti gavus laiškus kita kalba?

en: White
lt: Balta

en: Width of Compose Window
lt: Žinutės kūrimo lango plotis

en: Width of Editor Window
lt: Redaktoriaus Lango Plotis

en: Width of Folder List
lt: Aplankų sąrašo plotis

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: Wrap Incoming Text At
lt: Simbolių skaičius, iki kurio apriboti atėjusias žinutes

en: Write failed
lt: Nepavyko įrašyti

en: Write to addressbook failed
lt: Nepavyko rašyti į adresų knygą

en: Yearly
lt: Metiniai

en: Yes
lt: Taip

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
lt: Galite pasirinkti, ar vertimo meniu turi būti rodomas ir kur jis turi būti rodomas.

en: You are currently using version %s.
lt: Jūsų šiuo metu naudojama versija yra %s.

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
lt: Jūs galite pakeisti bendrą SquirrelMail išvaizdą, nustatydami patinkančius spalvų, kalbos ir kitus nustatymus.

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
lt: Jūs galite arba ištrinti savo žodyną, arba įvesti senąjį slaptažodį. Ne abu dalykus vienu metu.

en: You can only edit one address at the time
lt: Galima redaguoti tik po vieną adresą

en: You have
lt: Jūs turite

en: You have been successfully signed out.
lt: Jūs sėkmingai atsijungėte.

en: You have not filled in the "To:" field.
lt: Jūs neužpildėte gavėjo lauko (Kam:)

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
lt: Bandant trinti buvo nepasirinktas joks aplankas.

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
lt: Bandant pervadinti buvo nepasirinktas joks aplankas.

en: You must be logged in to access this page.
lt: Norint pasiekti šiuos puslapius, būtina žinoti teisingą vartotojo vardą ir slaptažodį!

en: You must make a choice
lt: Jūs turite pasirinkti

en: You need to have php4 installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
lt: Jūs turite turėti php4 instaliaciją su įjungtomis multibyte funkcijomis (configure opcija --enable-mbstring).

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure.  However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
lt: Jūs turite suprasti, kad kodavimas, kuriuo saugomas jūsų slaptažodis nėra visiškai saugus. Tačiau jei jūs naudojate paprastą POP tipo paštą, jame taipogi nėra jokio kodavimo ir jūsų neužkoduotas slaptažodis jau daug kartų lankėsi :) tinkle. Be to čia naudojamas kodavimas gali būti atkoduotas kiekvieno įsilaužėlio, kuris mokės skaityti slaptažodį užkodavusios programos tekstus.

en: Your Message has been sent
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Your SpamCop authorization code:
lt: Jūsų SpamCop autorizavimo kodas:

en: Your current timezone
lt: Jūsų laiko juosta

en: Your message
lt: Jūsų žinutė

en: Your personal dictionary has been <strong>decrypted</strong> and is now stored as <strong>clear text</strong>.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo <strong>atkoduotas</strong> ir dabar yra saugomas <strong>paprasto teksto</strong> formatu.

en: Your personal dictionary has been <strong>encrypted</strong> and is now stored in an <strong>encrypted format</strong>.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo <strong>užkoduotas</strong> ir dabar yra saugomas <strong>užkoduotu</strong> formatu.

en: Your personal dictionary was erased.
lt: Jūsų asmeninis žodynas ištrintas

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo ištrintas. Uždarykite šį langą ir paspauskite "Patikrinti rašybą" mygtuką dar kartą, kad iš naujo patikrinti rašybą.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
lt: Jūsų žodynas buvo sėkmingai iš naujo užkoduotas. Dabar galite grįžti į &quot;Rašybos tikrinimo nustatymų&quot; meniu ir tęsti darbą.

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo sėkmingai perkoduotas. Uždarykite šį langą ir paspauskite "Patikrinti rašybą" mygtuką dar kartą, kad iš naujo patikrinti rašybą.

en: Your search failed with the following error(s)
lt: Paieška nutrūko dėl žemiau nurodytų(os) klaidų(os)

en: Your server options are as follows:
lt: Jūsų serverio nustatymai yra:

en: [<i>not set yet</i>]
lt: [<i>dar nenustatyta</i>]

en: ] messages
lt: ] žinučių

en: a specific plugin
lt: tam tikru priedu

en: abort
lt: nutraukti

en: apop authentication failed
lt: apop autorizacija nepavyko

en: as a subfolder of
lt: kaip papildomą aplanką aplanke

en: authentication failed
lt: autorizacija nepavyko

en: connection does not exist
lt: susijungimas neegzistuoja

en: connection not established
lt: nėra susijungimo

en: delete
lt: ištrinti

en: down
lt: žemyn

en: download
lt: parsisiųsti

en: edit
lt: taisyti

en: forget
lt: pamiršti

en: from English
lt: iš anglų

en: in the center
lt: centre

en: l, F j Y
lt: Y F j, l

en: less
lt: mažiau

en: mailbox
lt: pašto dėžė

en: more
lt: daugiau

en: no login ID submitted
lt: nepateiktas joks prisijungimo ID

en: not available
lt: neprieinamas

en: pixels
lt: pikseliai

en: purge
lt: išvalyti

en: quote
lt: citata

en: refresh folder list
lt: atnaujinti

en: remove
lt: išmesti

en: requested
lt: prašė

en: requires JavaScript to work
lt: reikalauja JavaScript

en: said
lt: parašė

en: save
lt: išsaugoti

en: search
lt: ieškoti

en: sec_remove_eng.png
lt: sec_remove_lt_LT.png

en: see below
lt: žr. žemiau

en: sent
lt: išsiųstas

en: subject
lt: tema

en: the general program
lt: pačia programa

en: the provided bodystructure by your imap-server
lt: imap serverio pateikta žinutės struktūra

en: to English
lt: į anglų

en: to the left
lt: kairėje

en: to the right
lt: dešinėje

en: to:
lt: į:

en: up
lt: aukštyn

en: view
lt: peržiūra

en: who
lt: kas

en: with move option
lt: rodyti ir permetimo opciją
